MK OSIJEK - 25. - 27. lipnja 2010.

Added to Calendar: 25-06-10, 26-06-10, 27-06-10

ZEKAN_OS said:
Hvala svima koji su nas posjetili u petak Zabilježeno cca 270 i nešto motora ( koje smo uspjeli "označit" naljepnicom  :mrgreen: ) Nadam se da će i danas biti bar toliko :wink:

Ako vrijeme ne zasere totalno... Iako nist od kupanja u onom bazenu u kampu :mrgreen:, eto i mene, samo da nadjem di sam ostavio kisnjak. :piva:
 
karoll said:
evo i mene..."označit" naljepnicom    :mrgreen:
Sammo pripremi mjesto di da te obljepimo :mrgreen:
 
Gato said:
Ako vrijeme ne zasere totalno... Iako nist od kupanja u onom bazenu u kampu :mrgreen:, eto i mene, samo da nadjem di sam ostavio kisnjak. :piva:
Po prognozi ne bi trebalo "totalno" :mrgreen: Najavljuju gdje-koji pljusak na istoku ( Istok Hrvatske je velik, to smo eć dokazali u bližoj prošlosti :mrgreen: :wink: )
 
evo par slikica od jučer posljepodne



















(Powered by frubar.net)

danas sljedi nastavak---zizosb i za tebe se pilo pivo brate  (y)
 
webrider said:
Eto kod nas kiše, da ga baš pljušti. :chainsaw:
Nažalost ništa od puta.

  I kod nas, ali čeka se da malo zastane pa krećemo.... (y)
 
ZEKAN_OS said:
Po prognozi ne bi trebalo "totalno" :mrgreen: Najavljuju gdje-koji pljusak na istoku ( Istok Hrvatske je velik, to smo eć dokazali u bližoj prošlosti :mrgreen: :wink: )

želimo vam ugodno vrime i dobro društvo,pravu zabavu.vrhunski doživjaj odradili kod nas "problematični".svaka im čast,svirka do svitanja (y)
ovo im je bilo zagrijavanje,čuvajte se "problema" i uživajte u njima (y)NEZNAM ŠTO IM JE ALI SVAKI PUT SU SVE TO BOLJI (y)
 
za sve one koji se predomišljaju radi kiše, ovdje ne pada, motora ima stvarno mooorrree iz svih krajeva, dođite, ludi provod zagarantiran......

    Grah bio odličan, a sad u kamp..... (y)
 
Sve pohvale organizatoru .sve je bilo OK.Čak nije bilo ni komaraca .Provod je bio pravi jedino što nam je falilo u povratku kući je što jedno dva kilometra kod Orašja nije bilo kiše pa smo stali da na puš pauzu ne bi li kiša krenula al
ona ko za inat neće pa neće dok nismo krenuli dalje. Zahvaljujem se domaćinima na trudu i dočeku i neka nastave ovako do jubilarnih 99-ih susreta. Pozdrav od ..Grunfova i Grunfica i hvala na super provodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
darko_b said:
vinkovcani krenuli....kisa pada ko luda :)

Dobro je li vi ove godine uopce skidate te kisnjake :LOL:
 
Nakon duge i teške borbe (sa kišom) ipak krećemo put Osijeka malo kasnili ali ipk  stigli ,super se proveli,
vrane super,ona problematična ma nema šta sve 5  (y)  domaćini svaka čast .
Diablovci vas sve pozdravljaju (y)
 
Veliko hvala svima koji su, unatoč kiši, pohodili naše susrete. Još jednom ste dokazali da su bajkeri/ce "isklesani" od čvrstog materijala, a ne od topljivih sastojaka  :naklon: (y) . Nadamo se da smo bar donekle zadovoljili Vaša očekivanja i da ste se dobro zabavili. Puno sreće svima i Bog vas čuvao. Vidimo se negdje na cesti, a naravno i na nekim od susreta koji sljede (y)
 
Organizacija i provod sve pet, jedino je kiša dobila čistu jedinicu, oprala nas iz Gunje do Osijeka a u povratku još gore. Hvala domaćinima i sve najbolje i u budućnosti.
    Pozdrav svima od MK "Cvelf" Gunja