MK "POSAVAC" - Orašje, BiH 01.-03.05.2009.

Added to Calendar: 01-05-09, 02-05-09, 03-05-09

navratili kratko u subotu. nemoze moj mozak a ni sluh podnijeti toliku koncentraciju sustavnog unistavanja razno raznih motora pa smo se nakon jedne cuge skupili i vratili u bazu kilomatar dalje od susreta, iako i do tamo se je culo kako majstori do jutra turiraju.  :cijpadrva:

sve u svemu, prekratko sam bila da bi sto pametnije mogla reci. al bar sam vidjela par poznatih faca...  (y)
 
s naše strane gledišta :
65zbb5.jpg

2nunl0m.jpg

spdqph.jpg

14xjvk7.jpg

v3o8ll.jpg

f3f142.jpg
wv3602.jpg

nvv4o0.jpg

2v83613.jpg

2vah40j.jpg

21exqab.jpg
1omwaw.jpg

2e66mgg.jpg

11ln31z.jpg

34sgwhz.jpg

mlldtc.jpg
23uahq0.jpg

2qnxrbc.jpg

1zdaf89.jpg

2yv023c.jpg
 
Najbolji dio je bilo nedjeljno jutro.Zasto?Zato sto su se dijelile besplatno tople slane kifle.Svaka cast!
 
pozdrav ekipi susret je bio odličan
piva,ćevapćića,graha u obilnim količinama kom treba bolje (y) (y)
iznenađujući broj motora iz stranih evropskih zemalja (y)

neumorno pucanje i turiranje,meni to prestavlja jedan ritual moto susreta i ne smeta mi  :mrgreen: :mrgreen:

veliki pozdrav rano jutarnjoj nedeljnoj ekipi oko vatre uz šatore :cijpadrva: :vatrica: :vatrica:

P.S.  vidimo se i na godinu
 
Moram staviti još pokoju sliku! Bilo je zanimljivih prometala.

Na prvoj slici što bi King rekao - da ti KRAVA pusu!  :mrgreen: Honda cbr 900 - Simentalka. :mrgreen:

Neka MAFIA.  :misli: :mrgreen:


 
Neka prerada Kawe, misli Marcus 12-ice!  :mrgreen:

Stari BMW-ei ili Bosansko Motorno Vozilo!  :mrgreen:
 
Nekoliko slicica i kritika na domacine koji nisu imali volje pomoci kolegi iz Rijeke.Trebale su mu cetiri svijecice, a otisao je u nedjelju sa rizikom da nedodje do kuce....

Inace dobar susret, puno motora, puno buke i dobra klopa. Od guzve neke poznate nisam ni vidio
 
asq said:
Nekoliko slicica i kritika na domacine koji nisu imali volje pomoci kolegi iz Rijeke.Trebale su mu cetiri svijecice, a otisao je u nedjelju sa rizikom da nedodje do kuce....

Inace dobar susret, puno motora, puno buke i dobra klopa. Od guzve neke poznate nisam ni vidio
Zao mi je ako se to desilo(svijecice)ali da se obratio nekom od organizatora nebi se to desilo sigurno bi dobio svijecice
 
                ......susret predobar da sam se sad tek uspio javiti, dojmovi odlični, no to i označava Orašje, znaju svi koji su i prije bili..............




                             .....ovo što je Sip spomenuo grad, e to je tako oduvijek, zato svi idemo u to famozno ORAŠJE...........



                                                  .........i radi pravih ćevapa (y)..................



    .....DEČKI, AKO BOG DA, VIDIMO SE I NAGODINU.......... 8)
 
Pava0001 said:
Zao mi je ako se to desilo(svijecice)ali da se obratio nekom od organizatora nebi se to desilo sigurno bi dobio svijecice

Necemo sad nakon svih dobrih dojmova o losim stvarima, ali obratili smo se organizatorima  (y)
 
asq said:
Necemo sad nakon svih dobrih dojmova o losim stvarima, ali obratili smo se organizatorima  (y)

A sto se nisi obratio meni :misli:

Znas da mi sa apriliama znamo sve rijesit na cesti :mrgreen: i cetri svjecice uvijek stoje pod sjedalom :LOL:

Trazio te, sarafo po motoru, reko sad cu ti neku spacku napraviti, niti da me neko nesto pita :?
 
Pava0001 said:
Zao mi je ako se to desilo(svijecice)ali da se obratio nekom od organizatora nebi se to desilo sigurno bi dobio svijecice
Obratili smo se KRUNI, predsjedniku kluba !!! :wink:
 
darkofj said:
Obratili smo se KRUNI, predsjedniku kluba !!! :wink:


Nemoj tako čoek je malo stariji pa zaboravio :mrgreen: