MK "POSAVAC" - Orašje, BiH 01.-03.05.2009.

Added to Calendar: 01-05-09, 02-05-09, 03-05-09

nekoliko slika sinocnjeg divljanja..neznam cini se da ovako skoro nije se gasiralo...kad je alkohol prevladao nastalo je takmicenje ..hahhaa.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

.
a ovo je difinitivno kralj susreta..pa nemogu da shvatim da motor moze onakve torture izdrzat..2 dana nije gasen od pucanja i turiranja...king ..strava..



 
Six said:
nekoliko slika sinocnjeg divljanja..neznam cini se da ovako skoro nije se gasiralo...kad je alkohol prevladao nastalo je takmicenje ..hahhaa.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a ovo je difinitivno kralj susreta..pa nemogu da shvatim da motor moze onakve torture izdrzat..2 dana nije gasen od pucanja i turiranja...king ..strava..
Sinoć je bilo predobro, a što se tiče takmičenja tj. gasiranja, ne znam tko je bio bolji, znam da su to bili GROMOVI derali iz auspuha!!!
 
Čestitke domaćinima, susret je bio odličan!  (y)

Evo nešto malo slika, dok se ostali ne vrate kućama, riješe glavobolja i sl.  :mrgreen:

Rekla bi da je bilo jedno 2/3 njih ih Austrije, Njemačke, Švicarske  :shock: što reći, nego BRAVO dečki!  (y)

 
Pa malo defilea pod "prekrasnim" nebom!  :misli: :mrgreen:

Stanka za piće u Domaljevcu.  (y)

 
Tajnica said:
Još malo defilea... :) a i zanimljivih suvozačica. :mrgreen:

Bogami suvozacica je u nasem Hotelu zavrsila :wink:
 
Mi smo "radili" u petak i ovako nešto nismo vidli a niti ČULI!
Dakle neopisivooooooooooooo!
Svaka pohvala ekipi na gostoljubivosti i organizaciji. (y) (y)
Grah preeeeeeeeeeedoobar!
Veliki pozdrav Ćadi , Tysonu i svima iz kluba!
Da se pohvalimo dobili smo Zahvalnicu i poziv za slijedeću godinu! :naklon: :naklon:
Ljudi SVAKA ČAST!
 
Zahvaljujem svim moto klubovima na dolasku na susrete i vidimo se na godinu na jubilarnim 20.moto susretima .
Veeeeeeeeeeeeeeliki pozdrav moto klubovima iz cijele Europe koji su nas pocastili svojim dolaskom.
Vidimo se diljem cijelog moto svijeta.
MK"Posavac "Orasje
(y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
Nadam se da su se svi sretno vratili kuci bez problema i kvarova.
(y) (y)
 
Eto sramota me priznati, ali ja na te moto susrete bas idem :D

Takodjer, vec godinama izbjegavam to Orasje, ne namjerno, nego me uvijek nesto spreci :( Ove godine eto u zadnji tren, nadjem osobnu pa tako nepropusti i ove.

Prijatelj meni kaze, ajde, ja vec dvadeset godina ( 20 godina ) idem u Orasje tamo treba ici (y)

E sad kako to da se opise :misli: Kako tajnica kaze masa, ali masa stranih motora, motorista ludnica, jednom rijecju neopisivo. Atmosfera dobra, odlicna, a ono sto odusevljava je graddd. Pravi tulum u cijelom gradu, svi prijazni i raspolozeni :wink: U kampu, a uuu oni koji su osjetljivi na turiranje i paljenje guma, bolje da tamo ne idu :?
 
Ljudi mi smo se potrudili maksimalno da bude sve najbolje ali nas j... malo recesija ako bude zamjerki to je zbog recesije.
Soryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :mrgreen: