MK PRIJATELJI V. GORICA 1st MOTO SUSRET 6.10.2007

Added to Calendar: 06-10-07

motobubi said:
bilo je super pozdrav od čarobnjaka (y)
Hvala, vidjeh sliku , sad bu Turbo Bandit bil sretan kad vidi, jer se raspitival ko ima sliku, znal je da je neko slikal, ali nije znal ko.  (y)
 
:D :mrgreen:da nepostoji bi ju sčarobirali :mrgreen: :D (y)
 
biker5 said:
Frend onda kaj si bil tak drven da nisi nikaj osjetil?
Znaš kak se uništava crijevna viroza?
Popiješ crnu kavu da viruse zamraćiš, a onda zdrmaš par travarica da ih potućeš u mraku.
Zeka peka, samo djeta ( čaj i dvopek ) i bu prošlo.
Brz oporavak. (y)
Nis ti ni ja baš dobro, ak te to kaj tješi. Pukel mi je mišić na listu desne noge, pa sad nemrem nikam, a to ti je meni velika muka, jer nemrem ni u Goričku kuću na kavu, :LOL: smrt, smrt, shit... Sad ti se ovak krećem  :polomljen: trebala bi mi jedna :cice: da me malo zbedinja.

Probao sam tu tehniku pa sam skoro do zore pred "Stopom" gađao rikverc na motoru.
Od tad parkiram untrag na rizol pa što bude neka bude.
A mogao bi ti pozvati u Goričku kuću na pivu, nisam tam bil od kad sam iz kvarta odeslil.
 
motobubi said:
:cbanana: :jiggie: :bananarace: :ples: :dance: :peace: :peace: :peace:

bubi majstore za ovo imas PIVU ma kaj pivu imas gajbu ak ju mozes slistit

pozdrav Čarobnjacima, nadam se skorom susretu opet

 
Evo prijatelji, kako je nama bilo dobro na vašem partyu, i kako ste nam se svi dopali,
pozivam vas da nam se priključite sutra na odlasku na DDK.
Mi se okupljamo sa još nekim prijateljima na motelu Plitvice na obilaznici smjer zapad od 10.00 do 10.30.
Biti će nam drago da u Pit uletimo u velikoj skupini i puno buke (ne previše).
Ujedno, digli smo napokon taj web.
Naslovnicu još kuhamo, pečemo, dinstamo i kaj sve ne, ali sve drugo šljaka pa vas pozivam i tamo na malo virtualnog druženja.
Klik je http://www.mk-veterani.hr

Vidimo se sutra kod krvopija sa knjižicama.. i motorima, zaboga, bez obzira na vremenske uvjete.
 
A mogao bi ti pozvati u Goričku kuću na pivu, nisam tam bil od kad sam iz kvarta odeslil.
[/quote]Evo frende nekak sam se dovukel do kompa pa da ti odgovorim. Drage volje , ali momentalno sam nepokretan, puko mi je mišić na nozi, tak da narednih mjesec dana nemrem nikam, sori bu još prilike. (y)
 
je je je, samo isprike,
a iza svega stoji žena koja te uvjerila da si jaaaaaako bubani tak da ona može solo po vani tulumariti :LOL:
ovo nisam izmislio, priča se po gorici :jesus:
 
Memphis said:
je je je, samo isprike,
a iza svega stoji žena koja te uvjerila da si jaaaaaako bubani tak da ona može solo po vani tulumariti :LOL:
ovo nisam izmislio, priča se po gorici :jesus:
A kaj ćeš, tak ti je to. Znaš onu : " PSI LAJU, A KARAVANE PROLAZE "  (y)
 
Baš mi je žal kaj nisam došel, al sam baš u to vreme bil u Grčkoj. Dečki želim vam još puno susreta, a na sljedečem se valjda vidimo. Poseban pozdrav Robertu.