MK PRIJATELJI V. GORICA 1st MOTO SUSRET 6.10.2007

Added to Calendar: 06-10-07

Sutra (12.10.2007. godine) na NOVOJ TV emitirati će se domaća serija "Zauvijek susjedi" koja počinje u 18:30h. Nebi to bilo ništa ni čudno da u njoj ne glume, vama poznata, dva moto kluba. Radi se o MK Prijatelji i naravno MK Vilenjaci!  :skuter:



Sadržaj emisije:

Jura i Lili bude se u Grofovom krevetu nakon strastvene noći! Jura vjeruje da je Lili zatrudnjela, što ubrzo potvrđuje i prvi test za trudnoću! Svi slave u kafiću i cijelu noć piju na Jurin račun! Dok nevjenčani supružnici vježbaju previjanje djeteta na lutki, Ferdo tulumari sa bikerima, a Grof planira vlastitu svadbu...

:jiggie: :hello:
 
biker5 said:
A di mi je HOOONNDAAAAAA... ? Kak se tebi sve ovo činilo, imaš li kakvih zamjerki ti i MAMA. Izvinjavam se kaj nisam više vremena proveo s vama, ali mislim da ćeš mi oprostiti jer sam imao puno trke i posla tih dana.  :bananalove: :hug: Pusa tebi i mami. :oops: :skriven:

tu je HOOOONDAAAAAAA  (y) HE HE

meni je bilo mrak, super atmosfera, iskakala sam se ko luda uz tunju i danijelu  :LOL:

samo mi je falila honda da ju stisnem malo i čujem divne zvuke  :mrgreen: ah
 
pozdrav svim prijateljima i velika pusa  :jesus:
 
malichka said:
Pozdrav Prijatelji..vidim da vam je fešta bila dobra!! Pozrav cijeloj ekipi.. (y)
I tebi malichka, nek ti bu krivo kaj nisi došla. (y)
 
Tunja KT said:
Sutra (12.10.2007. godine) na NOVOJ TV emitirati će se domaća serija "Zauvijek susjedi" koja počinje u 18:30h. Nebi to bilo ništa ni čudno da u njoj ne glume, vama poznata, dva moto kluba. Radi se o MK Prijatelji i naravno MK Vilenjaci!  :skuter:



Sadržaj emisije:

Jura i Lili bude se u Grofovom krevetu nakon strastvene noći! Jura vjeruje da je Lili zatrudnjela, što ubrzo potvrđuje i prvi test za trudnoću! Svi slave u kafiću i cijelu noć piju na Jurin račun! Dok nevjenčani supružnici vježbaju previjanje djeteta na lutki, Ferdo tulumari sa bikerima, a Grof planira vlastitu svadbu...

:jiggie: :hello:
Fala Tunja, a koji to papci iz ta dva MK glume, zar oni nisu pravi bikeri. Ha,ha,haaa... (y) :biker: :biker: :biker:  :biker: :biker: :oops:
 
ana banana said:
pozdrav svim prijateljima i velika pusa  :jesus:
Ana i tebi takaj, naravno i MAMI, he,he,he, ne mogu a da se ne sjetim nje.[ :oops: :ruza: :ruza: :kiss2: :kiss2: :skriven:/color]
 
malichka said:
Pozdrav Prijatelji..vidim da vam je fešta bila dobra!! Pozrav cijeloj ekipi.. (y)

O malichka!! Pa gdje si ti do sad?

Da bilo hebeno, ono pravo dobro, bilo bi bolje da si dovukla majke al eto... (y)
 
biker5 said:
I tebi malichka, nek ti bu krivo kaj nisi došla. (y)
Kokxxx said:
O malichka!! Pa gdje si ti do sad?

Da bilo hebeno, ono pravo dobro, bilo bi bolje da si dovukla majke al eto... (y)

Pa evo me..svaki dan sam tu... :mrgreen:
Ne znam dal su bile majke ili ne.. :misli:
Možda neki drugi put..
Pozdrav.. (y)
 
Tunja KT said:
Sutra (12.10.2007. godine) na NOVOJ TV emitirati će se domaća serija "Zauvijek susjedi" koja počinje u 18:30h. Nebi to bilo ništa ni čudno da u njoj ne glume, vama poznata, dva moto kluba. Radi se o MK Prijatelji i naravno MK Vilenjaci!  :skuter:
Sadržaj emisije:
Jura i Lili bude se u Grofovom krevetu nakon strastvene noći! Jura vjeruje da je Lili zatrudnjela, što ubrzo potvrđuje i prvi test za trudnoću! Svi slave u kafiću i cijelu noć piju na Jurin račun! Dok nevjenčani supružnici vježbaju previjanje djeteta na lutki, Ferdo tulumari sa bikerima, a Grof planira vlastitu svadbu...

:jiggie: :hello:

:mrgreen:  Pa mislim, cijelu noc ste pili a Ferdo jedini trijezan a vi svi popadali, pa sto ste to reziseru dozvolili da nas prikaze u takvom svjetlu joj, joj bikeri, ali nema veze vazno da se slika he he!  (y)
 
kroko said:
:mrgreen:  Pa mislim, cijelu noc ste pili a Ferdo jedini trijezan a vi svi popadali, pa sto ste to reziseru dozvolili da nas prikaze u takvom svjetlu joj, joj bikeri, ali nema veze vazno da se slika he he!  (y)

A da... To ti je uvijek tak: Bikeri divljaki jedni... Ha,ha! (y) Ma sve 5! Bilo je dobro!
 
Tunja KT said:
A da... To ti je uvijek tak: Bikeri divljaki jedni... Ha,ha! (y) Ma sve 5! Bilo je dobro!
a i glavni pijanac vam baš nije bio uvjerljiv  :LOL: :LOL: :LOL:
 
kroko said:
:mrgreen:  Pa mislim, cijelu noc ste pili a Ferdo jedini trijezan a vi svi popadali, pa sto ste to reziseru dozvolili da nas prikaze u takvom svjetlu joj, joj bikeri, ali nema veze vazno da se slika he he!  (y)
I to smo još pili bezalkoholnu toplu pivu, kaj misliš kak bi zgledali da smo pili pravu, a ne tu s greškom?  :LOL:
Čuj najprije se moraš malo ubacit, a onda kad nas budu tražili da idemo u Holyvoooooood bumo postavili uvijete? Ha,ha,haaa....
 
Evo još par slikica MK Veterana koji su također došli u velikom broju i kao što vidite dobro se zabavili i time uvelićali naš susret, veliko hvala ! (y) :naklon: :naklon:
 
(y)...
 
Vidi kako šprica kad stvar uzme u ruke ko zna.
 
JOJ, DA....... HMMM......... ŠPRICA....... SAM SE JA NE SJEĆAM DA SAM KAJ OSJETIO.
e ljudi, pazite se, ta crijevna viroza je stvarno grda stvar, nemre se pit, samo..... :wc:
 
e moj Memfa , trebal si ostati jos malo i dezinficirati to do kraja , malo pive malo jegera i da vidis bil bi ko novi do jutra

ili to ili bi letjelo van na obadvije strane

ajde drz se i pazi na laktove :wc: :gace:
 
Memphis said:
JOJ, DA....... HMMM......... ŠPRICA....... SAM SE JA NE SJEĆAM DA SAM KAJ OSJETIO.
e ljudi, pazite se, ta crijevna viroza je stvarno grda stvar, nemre se pit, samo..... :wc:
Frend onda kaj si bil tak drven da nisi nikaj osjetil?
Znaš kak se uništava crijevna viroza?
Popiješ crnu kavu da viruse zamraćiš, a onda zdrmaš par travarica da ih potućeš u mraku.
Zeka peka, samo djeta ( čaj i dvopek ) i bu prošlo.
Brz oporavak. (y)
Nis ti ni ja baš dobro, ak te to kaj tješi. Pukel mi je mišić na listu desne noge, pa sad nemrem nikam, a to ti je meni velika muka, jer nemrem ni u Goričku kuću na kavu, :LOL: smrt, smrt, shit... Sad ti se ovak krećem  :polomljen: trebala bi mi jedna :cice: da me malo zbedinja.
 
bilo je super pozdrav od čarobnjaka (y)