MK ŠIROKI - Široki Brijeg 27/28/29/30.05.2010

Added to Calendar: 27-05-10, 28-05-10, 29-05-10, 30-05-10

bracani bili (iako ja osobno nisam - na žalost!) i salju sve pohvale za party (bolji nego prosli a to je veliki uspjeh) i samo nastavite tako... vidimo se i slijedece godine...  pozdrav bikerima iz Širokog i nadam se da se vidimo na Bracu.
 
rus said:
eeeeeeeee,a priživili smo i Široki,je da nas je ujutro satra oni šta je vika''oba ,oba su pala''al neka,ekipa iz Širokog (y)


eto koliko je bilo poznatih i dragih prijatelja...da sam ovu ugodnu osobu za ćakulu i druženje sreo na samom odlasku u nedilju  :(  :(

al bit će još partya rus !!  (y)
 
maximus said:
:misli:  sta dogodine vidimo se uskoro  (y)

Eeeeeeee!!!! To sam htio čuti :mrgreen: :naklon: :naklon:
 
Još jednom hvala svima vama na posjeti i na pohvalama.Lani kad ste nas hvalili rekao sam da je sad pred nama težak zadatak,a to je da idući susret bude još bolji,i izgleda da smo uspjeli.Znači sada je pred nama ista situacija.Ali nakon ovakvih komentara sav trud i umor se zaboravi,jer nema većeg zadovoljstva nego nakon susreta čitat ovakve komentare.Vidimo se uskoro na jednom od idućih susreta!!! (y) (y) (y) (y)
 
makai said:
Vrijedilo je svakog napravljenog kilometra. odlična ekipa i još bolji domaćin - prošle godine je bio urnebes ali ova ju je nadmašila. što bi rekao jedan moj prijatelj vrijeme je za počet štediti i stavljati peneze na stranu  za iduči, 3. susret.

p.s. netko mi je mogao i ranije reči da onaj tatanka sokić ima alkohola u sebi :LOL:

U bijeloj nema :mrgreen:
 
makai said:
Vrijedilo je svakog napravljenog kilometra. odlična ekipa i još bolji domaćin - prošle godine je bio urnebes ali ova ju je nadmašila. što bi rekao jedan moj prijatelj vrijeme je za počet štediti i stavljati peneze na stranu  za iduči, 3. susret.

p.s. netko mi je mogao i ranije reči da onaj tatanka sokić ima alkohola u sebi :LOL:
Pozdravi tog prijatelja i reci mu da mi je žao da se nismo vidjeli ove godine.A tatanka...hehehe,mali trik za bolje raspoloženje,hahaha...
 
pozdrv širokom.......
susret odlican nema se sta za rec....
vratili se zivi doma i relativno zdravi  (y)
ha ha znam da ce neki pamtit cestu od medjugorja do širokog he he (pozdrav mrki)

hvala valkiri na zavidnoj razini baratanja zavojem i gazom..........

tatanka je zakon pijes energetsko pice a kad ono alkohol (pozdrav makai)

sta jos rec osim vidimo se dogodine.......
 
Kao što je Zekan rekao, a i ostali, susreti bili oooodlični, ekipa predobra, doček u četvrtak nezaboravan!! Ljudi svaka čast!
OSIJEK UZ VAS!!!!

p.s. Stipa nabavi srp da pokosimo travu pred kućom za nagodinu ;)))
 
Goldy_zu said:
eto koliko je bilo poznatih i dragih prijatelja...da sam ovu ugodnu osobu za ćakulu i druženje sreo na samom odlasku u nedilju  :(  :(

al bit će još partya rus !!  (y)
ma ako bog da zdravja vidimo se Marko u gradu šečera
 
  sve pohvale "Širokancima"  (y)  bilo je ludilo... kao i prošle godine....  :mrgreen:

  osobito skidamo kapu vrijednom Žižiću...... :naklon:   (y)   Hvala za sve...
 
 
 
makai said:
Vrijedilo je svakog napravljenog kilometra. odlična ekipa i još bolji domaćin - prošle godine je bio urnebes ali ova ju je nadmašila. što bi rekao jedan moj prijatelj vrijeme je za počet štediti i stavljati peneze na stranu  za iduči, 3. susret.

p.s. netko mi je mogao i ranije reči da onaj tatanka sokić ima alkohola u sebi :LOL:
hm,a zato ti je tribalo onoliko vrimena da se spremiš za povratak :jesus: :jesus:
ma glavno da smo svi sritno stigli doma (y)
 
Drago nam je da ste zadovoljni i da ste svi sretno stigli doma,slobodno napišite ako je bilo i nekih minusa da ih možemo ispraviti za idući put!
Pozz svima iz Hercegovine (y)
 
valkira-cbr said:
casper - hvala na svemu  :kiss2:

bilo mi je bolje nego prosle godine  (y)
i vrime je potrefilo skoz super.
ma nema na čemu sve 5 hvala vama na posjeti:))
 
djekomax said:
Drago nam je da ste zadovoljni i da ste svi sretno stigli doma,slobodno napišite ako je bilo i nekih minusa da ih možemo ispraviti za idući put!
Pozz svima iz Hercegovine (y)

Ebi ga, jedino da slažem nešto ako baš treba :mrgreen:
 
........ Široki  :D :D ....... jedan od boljih partya na kojem sam bila. Sve pohvale MK Široki i hvala svima na već poznatom hercegovačkom gostoprimstvu  (y)
 
Eto i mene k sebi, ziv sam  :mrgreen:

Pohvale klubu, dobro ste to odradili no sljedeci put dolazim tramvajem  :LOL: :LOL: :LOL:
 
ma evo da se i ja javim i dam svoj komentar iako nisam bija u širokom sa tjelom ali sa duhom jesam

i ja bi se zahvalija cijelom MK ŠIROKI koji mi je dao svoju podršku za što prije ozdravljenj

i još vas molim da stavite šta više slika da i ja vidm kako je to sve bilo i šta sam sve propustija

POZDRAV MOTO KLUBU ŠIROKI
 
Krunek said:
bio je jako dobro!!
poseban pozdrav ekipi županja-zagreb-korčula  (y)
            Spiza prva liga,piva prva liga,mjuza prva liga,jbg.striptiz nisan vidia zbog pive prva liga.I zna se domacini prva liga.    (y)  (y)
 
Jojo Reborn said:
            Spiza prva liga,piva prva liga,mjuza prva liga,jbg.striptiz nisan vidia zbog pive prva liga.I zna se domacini prva liga.    (y)   (y)
još da smo imali vremena stati sa svima bilo bi onda još bolje ali jbg,moralo se raditi da ne bi štogod falilo.