MK ŠIROKI - Široki Brijeg 27/28/29/30.05.2010

Added to Calendar: 27-05-10, 28-05-10, 29-05-10, 30-05-10

Evo ekipa iz dvi kule kreće za pola sata, vidimo se. (y)
 
papillon said:
U petak-hebeš vrime ko se dima ne nadimi taj se ni ne ugrije- (y)
Hebi ga Đeko dimimo se u kampu,ža mi je ali što da rečem,čujemo se a najvažnije je da u našoj Ercegovini grije  :x  :?  (y)
 
casper - hvala na svemu  :kiss2:

bilo mi je bolje nego prosle godine  (y)
i vrime je potrefilo skoz super.
 
pozdrav od karakonđula,motosusret bio odličan.još jednom hvala Đeki  i ostalim članovima MK Široki na svemu.
 
eeeeeeeee,a priživili smo i Široki,je da nas je ujutro satra oni šta je vika''oba ,oba su pala''al neka,ekipa iz Širokog (y)
 
MK Osijek sretno stigao kući, hvala vam na svemu (y) Ako ovako nastavite vidimo se dogodine :mrgreen:
 
Vrijedilo je svakog napravljenog kilometra. odlična ekipa i još bolji domaćin - prošle godine je bio urnebes ali ova ju je nadmašila. što bi rekao jedan moj prijatelj vrijeme je za počet štediti i stavljati peneze na stranu  za iduči, 3. susret.

p.s. netko mi je mogao i ranije reči da onaj tatanka sokić ima alkohola u sebi :LOL:
 
odlicna ekipa i dobar provod. Jedino sto nas je kisa prala u povratku. HVALA NA ALARMU I SCOOTERU!!! :wink: :wink: (y)
 
DOBRO JUTRO, HAHAHAHA

dragi moji Ercegovci, hvala na svemu...Željka hvala na doručku - račun za vodu pošaljite hahahaha sve je bilo super !!
ekipa, party...druženje..  (y)  (y)  (y)

Mi smo sretno stigli...malo kiše zadnjih 150 km...al živi i napokon naspavani!! Vidimo seeeee