MK ŠIROKI - Široki Brijeg 27/28/29/30.05.2010

Added to Calendar: 27-05-10, 28-05-10, 29-05-10, 30-05-10

Sretna Nova 2010.
                                                                            .. želi Vam MK Široki "
 
Unbelievable ridersi su stand by  :)
Pozdrav prijatelji (y)
 
PEROZ750 said:
ako bude srece dolazimo u cetvrtak a ako ne u petek smo tamo 100%
Kad god dođeš,dobro došao,vidit ćemo se valjda i prije pa da popijemo koju! (y)
 
Dogoverno za Subotu da nam pjeva Zoran Mišić,ja sam ga osobno gledao i slušao u Konavlama i mogu samo reći ovo (y) (y)
 
djekomax said:
Dogoverno za Subotu da nam pjeva Zoran Mišić,ja sam ga osobno gledao i slušao u Konavlama i mogu samo reći ovo (y) (y)

Taman ga možemo povesti, ali ako bude htio ići već u četvrtak :mrgreen:
 
doletit ce jato sokolova da malo pocine i odmori na lipoj ercegovackoj ledini :mrgreen:
 
passenger said:
doletit ce jato sokolova da malo pocine i odmori na lipoj ercegovackoj ledini :mrgreen:
a kako se ti to misliš odmorit tamo :misli: :misli:u nedilju češ bit umorniji nego da si mašklinom kopa dva dana, :jesus: :jesus:
 
kad bi reka ispravak netocnog navoda,onda bi lagao sto posto :mrgreen:
kako si me pogodija u zicu :mrgreen:
al tjesi me sto necu bit jedini takav kako si ti napisa brajo (y)
 
A što reći,doći,poisti i malo na ledinu leći,puno je lude ekipe pa se neš ni minute odmoriti  (y)
 
papillon said:
A što reći,doći,poisti i malo na ledinu leći,puno je lude ekipe pa se neš ni minute odmoriti  (y)
ma odmarat ćemo kada nam bude 99 i koja godina :mrgreen:
 
maximus said:

Još jednom pozdrav od ekipe iz MK Osijek i mislim da već sad mogu najaviti dolazak većeg broja članova našeg kluba i to odmah u četvrtak. Pripreme su već polako u tijeku :wink:
 
a ovo cemo dat sve od sebe da se ne propusti. makar potegli s rr-om iz zg-a.
a mozda i na put sa stipom  :wink: blizu mi je nekako
 
valkira-cbr said:
a ovo cemo dat sve od sebe da se ne propusti. makar potegli s rr-om iz zg-a.
a mozda i na put sa stipom  :wink: blizu mi je nekako


:misli: :misli: :misli:  sve je moguće ali ipak sam ja vec tada u sirokom  :jesus: (y) (y) (y)