MK ŠIROKI - Široki Brijeg 27/28/29/30.05.2010

Added to Calendar: 27-05-10, 28-05-10, 29-05-10, 30-05-10

sutra će mo pokupiti ponude od prenoćišta,cijene i brojeve telefona pa ako kome bude tribalo da se može pomoć i rezervirat.a ja iako sam prid kućom tih par večeriju spavam u šatoru,hehehe....
 
zoka_siroki said:
sutra će mo pokupiti ponude od prenoćišta,cijene i brojeve telefona pa ako kome bude tribalo da se može pomoć i rezervirat.a ja iako sam prid kućom tih par večeriju spavam u šatoru,hehehe....

Super nemoram vucarat svoj. (y) :misli:
 
A za one koji će ipak tražiti nešto komfornije evo par ponuda."šeherzada"-noćenje s doručkom po osobi 30 maraka.sobe su extra,s kupaonicama,mini barom,tv...zvati na broj 00387 63 350 965.Kontakt osoba Branka.
Ili restoran-pansion "Dvije Topole"-noćenje s doručkom 30 maraka,a noćenje bez doručka 25 maraka.Zvati na broj 00387 39 704 242 ili 00387 63 810 321.Sve navedeno se nalazi par stotina metara udaljeno od mjesta gdje će biti party.Pa ko voli nek izvoli.
 
djekomax said:
Prošle godine smo imali Blagoslov motora,pa da ne gubimo običaj idemo i ove:
Petak 28.05.2010 u 17:00h


reko je moj Zvone da moramo kod vas, pa samo nek je zdravlja eto nas  (y)
 
rezervirala spavanje  :D........vidimo se u petak  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ove godine bi i Rajvosa MC trebao doći kod naših prijatelja iz MK Široki (y)
 
vstarrider said:
ove godine bi i Rajvosa MC trebao doći kod naših prijatelja iz MK Široki (y)
bilo bi nam drago ako ikako budete u mogućnosti,pozdrav Rajvosa (y)
 
Nešo i ja planiramo, pa se nadam da se vidimo, zvaćemo za apartman na vrijeme
 
djuke098 said:
ma ti si sad naš SLAVONAC (y) :jesus:

dao bog pa se vidimo u Širokom  (y)
ako budeš ikako mogao,znaš da će nam biti drago a i stipe će valjda doći :jesus:
 
djekomax said:
ako budeš ikako mogao,znaš da će nam biti drago a i stipe će valjda doći :jesus:
Može biti da i dođe ali nemisliš da će ostati sva 3 dana..... :jesus: :LOL:
 
djekomax said:


(Powered by frubar.net)
:D
Aj mi molim te spremi jedan plakat . (y)
Stvarno je ljep i htio bi ga za Klub da ga tutnem na zid. (y)