MK ŠIROKI - Široki Brijeg 27/28/29/30.05.2010

Added to Calendar: 27-05-10, 28-05-10, 29-05-10, 30-05-10

..vidim da se kupi odlicna ekipa,tako ako mi sve bude islo po planu i ja dolazim !!!:jiggie:
 
papillon said:
A što reći,doći,poisti i malo na ledinu leći,puno je lude ekipe pa se neš ni minute odmoriti  (y)
Znači sve je isto samo je sad sve bliže  :wink:
 
pozdrav mk široki i karakonđule dolaze na vaš moto susret
 
-MALENI- said:
..vidim da se kupi odlicna ekipa,tako ako mi sve bude islo po planu i ja dolazim !!!:jiggie:
Da ne bi bilo sve odlično stižemo i mi :)
 
Uh,je jebote,primaklo se.Još samo par dana a trebamo još samo dogovorit binu,naći ko će nam pjevat a kažu da bi nam trebali i nekakvi šatori....HAHAHA.... Šalim se,već sve odavna dogovoreno....!!!!!! (y) (y) (y)
 
zoka_siroki said:
Uh,je jebote,primaklo se.Još samo par dana a trebamo još samo dogovorit binu,naći ko će nam pjevat a kažu da bi nam trebali i nekakvi šatori....HAHAHA.... Šalim se,već sve odavna dogovoreno....!!!!!! (y) (y) (y)

Ma kakvi šatori, kabanice  :mrgreen:
 
u četvrtak 27. 05.2010 dolazim sa mojim drugom lekarom u BIH .oba dvojica voziva yamahu fjr 1300a , dva dana prespavava u sarajevu , u subotu bi posjetila vaš motoskup i zato molim informaciju gde bi mogla prespavati (ne kampirati) , da se ne voziva nazad u sarajevo , pošto se u nedjelju  vračava nazad u sloveniju!!
 
cipot said:
u četvrtak 27. 05.2010 dolazim sa mojim drugom lekarom u BIH .oba dvojica voziva yamahu fjr 1300a , dva dana prespavava u sarajevu , u subotu bi posjetila vaš motoskup i zato molim informaciju gde bi mogla prespavati (ne kampirati) , da se ne voziva nazad u sarajevo , pošto se u nedjelju  vračava nazad u sloveniju!!

Imaš sve podatke na prvoj stranici  :wink:

Za one koji će ipak tražiti nešto komfornije mali info:
-Šeherzada - noćenje s doručkom po osobi 30 KM(120kn),kupaonica,mini bar,tv...
Tel.: 00387 63 350 965 Kontakt osoba Branka.
-Restoran-Pansion "Dvije Topole" - noćenje s doručkom 30 KM,a noćenje bez doručka 25 KM(100kn)
Tel.: 00387 39 704 242 ili 00387 63 810 321.
Sobe se nalaze par stotina metara udaljene od mjesta gdje će biti susret."
 
ZEKAN_OS said:
Imaš sve podatke na prvoj stranici  :wink:

Za one koji će ipak tražiti nešto komfornije mali info:
-Šeherzada - noćenje s doručkom po osobi 30 KM(120kn),kupaonica,mini bar,tv...
Tel.: 00387 63 350 965 Kontakt osoba Branka.
-Restoran-Pansion "Dvije Topole" - noćenje s doručkom 30 KM,a noćenje bez doručka 25 KM(100kn)
Tel.: 00387 39 704 242 ili 00387 63 810 321.
Sobe se nalaze par stotina metara udaljene od mjesta gdje će biti susret."
hvala zekanu na infu.
 
Aaaaaa, još malo jedva čekam, ima nas nestrpljivih  :D

Puuno pozzza od MK Osijek
 
zoka_siroki said:
hvala zekanu na infu.

Sory što se "petljam" al povuklo me... :mrgreen:
P.S. Mk Osijek je već duhom tamo, još samo fali da tjelo i srce dođe  :wink: (y)