MK ŠIROKI - Široki Brijeg, BiH 29.-31.05.2009.

Added to Calendar: 29-05-09, 30-05-09, 31-05-09

LEON-a said:
kak znaš da buš se oženil za iduću godinu  :jesus: ,
a ak si već oženjen možda se do iduće godine i rastaneš  :palacdolje:

Ovo ti je vjerojatnije, ali neče grom u koprive :LOL: :LOL:
 
moramo se vratiti na temu mk široki,
da nas ne izbace  :wink:
 
Goldy_zu said:
SOOKOOLEEE MOOOJ !!

Hvala Vam na svemu... (y)


:misli:  (y)  oooooo  SOOOKKKOOOLLLEEEEEEE  :jesus: hvala sto ste uvelicali nase slavlje  (y)  tamburu pa jedva sam ti naso tamburu drugi puta mi ranije javi  (y) :jesus:
 
maximus said:
:misli:  (y)  oooooo  SOOOKKKOOOLLLEEEEEEE   :jesus: hvala sto ste uvelicali nase slavlje  (y)  tamburu pa jedva sam ti naso tamburu drugi puta mi ranije javi  (y) :jesus:

Jel netko tamburu spominjo :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

http://www.youtube.com/watch?v=tGpPjMawy34
 
daniel-zu said:
sretno stigli kući.

veliki pozdrav svim prijateljima i veliko hvala na gostoprimstvu (y)

(y)  nema nista bez slavonski BARABA  :jesus: (y) :cheer: :drunk: :bonk: :cheer: :cheer:
 
RRZagreb said:
Jel netko tamburu spominjo :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

http://www.youtube.com/watch?v=tGpPjMawy34


:bonk: :gitara: :cheer:  heeheeheeheehee  steffff  ovo je moćno drama heeheehee  (y)
 
Pozdrav od Ljubušaka!  (y)Sve je bilo prva liga,nadam se da je Stipe ponio bar jednu kući!





























(Powered by frubar.net)
 
Ljupče said:
Pozdrav od Ljubušaka!  (y)Sve je bilo prva liga,nadam se da je Stipe ponio bar jednu kući!





























(Powered by frubar.net)


:jesus:  nisam imo vremena moralo se radit  (y)  a doće one opet  (y)
 
maximus said:
:misli:  (y)  oooooo  SOOOKKKOOOLLLEEEEEEE   :jesus: hvala sto ste uvelicali nase slavlje  (y)  tamburu pa jedva sam ti naso tamburu drugi puta mi ranije javi  (y) :jesus:


ma drugi puta vodim sa sobom cijeli tamburaški sastav Begeš
 
(y) strah mene zahtjeva tvojih kad nam dođete, da mi nećeš tražiti neštpa ja ne mogu nabaviti....  :misli:
 
Goldy_zu said:
(y) strah mene zahtjeva tvojih kad nam dođete, da mi nećeš tražiti neštpa ja ne mogu nabaviti....  :misli:

:misli: :LOL:  oooooooo  nebi ti u kožu nema šanse  :jesus:  joj kad dosjemoo OOOO  SOOOKKOOOOLLLEEEE  :jesus: (y)
 
Ma ko nas samo sastavi ovakve ? :misli:
Konda si biro ; ti si normalan , JOK  ; e ti si malo puno munjen kupi motor MOŽE prošo si . (y)
 
Šolaja said:
Ma ko nas samo sastavi ovakve ? :misli:
Konda si biro ; ti si normalan , JOK   ; e ti si malo puno munjen kupi motor MOŽE prošo si . (y)

:misli: :lipotan: :cheer: a sve su to dobro dečki od zala oca i gore majke  :jesus: heehee  (y)
 
bura1600 said:
moj kolega a ko je nama kriv šta nismo mogli biti :misli:

pozdrav moto klubu ŠIROKI BRIG i dečki oprostite šta nisam mogao doći

a želje je bila velika ali viša sila je napravila svoje


:misli: :mrgreen:    bura kućo stara ne beri brigu vidimo se mi uskoro i nadoknadimo propusteno  (y)  pozdrav  (y)