MK STARA KARABAJA - Bihac (BIH) 01.-03.07.2011.

Added to Calendar: 01-07-11, 02-07-11, 03-07-11

dragi bajkeri pripreme su vec pri karaju a sto je najbitnije vrijeme je na nasoj strani i vasoj strani

a ja sad ode leci i rano ustajem pa se vidimo tek u nedjelju navece jer cu tek tad doci kuci

vidimo se i zelim svima sretan put
 
KarabajaDino said:
dragi bajkeri pripreme su vec pri karaju a sto je najbitnije vrijeme je na nasoj strani i vasoj strani

a ja sad ode leci i rano ustajem pa se vidimo tek u nedjelju navece jer cu tek tad doci kuci

vidimo se i zelim svima sretan put


Dino samo se vi odmorite a za sve ostalo znate  (y)
 
Ja sam već svoju ekipu uvjeril da nemrem ići, ali sad sam na takvoj vagici...kad vidim koja ekipa dolazi. Imam još par sati da se presložim  :misli:


RSV_77 said:
Vidimo se ako bog da :cool:
# BalkanBikerzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz opet uz vas # (y)

Hoćete i tu skidat topove da se bolje čuje...'ko u Umagu  :mrgreen: ;)
Baš je bilo fora slušati  :0648: tik ispod prozora. Spaval sam 'ko nikad do tad...

emma said:
zna li ko kakav apartman dole za nas koji nemamo šator,

Imam ja šator  :LOL:

 
Sori ekipa jebiga nemoš glavon kroz zid :cry: :cry: :cry: :cry:
Ža mi je jebiga ,vidimo ase nekom drugom prilikom,na nekom mistu ove godine :oops: :anger: :cry:
Pozdrav NIXON
:peace: :peace: :peace: :peace:
 
Kad se svi dobro odmore napisaće svoje dojmove a ja ću zasad samo napisati da ono što sam govorio ne samo ja prije više od tri godine nego većina bikera se ipak na ovom susretu pokazalo istinom i jako mi je drago zbog toga jer davno prije gdje god bi išli ili bi tamo ta vesela ekipa već bila a na drugoj strani u isto vrijeme drugi dio ekipe.Staneš na pumpi lijevaš gorivo i čuješ tutnjavu digneš glavu i uvijek vidiš vesele pozdrave uhodane ekipe bez propuštenog vikenda na susretima po RH,BIH,SLO,AUT i sa svojom nenametljivošću i zafrkancijom postali su neizbježni inventar na susretima,dok su na svojim susretima davali sve od sebe i kao domaćini mislim da su svima ostali upečatljivi.Ovaj susret je ono što se očekivalo kada te ima svugdje jer sama slika registracija i Moto Klubova na ovom susretu je onaj bikerski kodeks koji izgleda ne odumire kako se mislilo jer kad vidiš klubove sa naših otoka u Bihaću onda logički povežeš da nije sve u kako neki kažu "jeftinije je u Bosni i Hercegovini" baš zbog toga što je i klubovima na otocima jako teško i odlaziti i očekivati bikere na svom susretu jer sama cijena trajektne karte(motor+osoba) nadmašuje novčanu moć kojom se raspolaže,ovo sam uzeo kao poveznicu ako je shvaćate a MK "STARA KARABAJA" je pokazala da je stasala u klub sa dušom i želim im još puno sretnih kilometara i zafrkancije na susretima i onaj užitak kad stanemo zapaliti cigaretu blizu Plitvica u povratku svojim domovima a iza krivine mašući prolaze i oni također u povratku i da naglasim samo jedno nikad nisam napisao za niti jedan susret ne valja ovo,ne sviđa mi se ono jer na svakom susretu tražiti dlaku u jaju kao neki pojedinci je besmisleno a sitnica je bilo i biće na svakom susretu a i da  je sve savršeno možda bi netko napisao zašto
postoji susret.Pozdrav "MK STAROJ KARABAJI" od "MK "DUHOVA" BIOGRAD------znaju oni da je na MORU  ;) 


Napomena na ovo što sam pisao jer sam to gledao opisati iz svog stava da ne bih nikog uvrijedio jer pisajući o "MK STARA KARABAJA" ako netko nije shvatio aludirao sam na sve klubove koji su ovakvim načinom stekli neki odavno,neki nedavno status kluba koji je zabilježen u kalendaru a da ne zapostavim i male klubove koji daju srce i dušu - mislim da su se svi našli u ovim redovima i što reći na kraju nego odmarajte do vikenda a onda ponovo vjetar u kosi i dok smo živi neka nas s mirisom benzina nosi.
 
bili i mi drugu godinu za redom... puno bolja lokacija nego prošle godine... mjesto je ko izmišljeno za susret...  stvarno preodlično... :D    ...a za susret sve same riječi pohvale... vidimo se i dogodine... (y)    ...jedino nismo ujutro stigli uvatit doručak, budući da dok smo se probudili,popili kavu i dovukli se iz apartmana više ga nije bilo,al ko da jesmo... ;)    ...  jbg.dogodine malo manje moramo pit tako da nedjelju ujutro možemo funkcionirat a ne ovako ko mumije... :shocked:    :mrgreen:
 
:misli:  Ja bi isto nešto napisa o susretu i obično stavim ovoga malog plavog sa palcem gore ali ovaj put mi nije dostatan pa taman da napunim stranicu sa njima, a i već je Papillon napisa sve.
Mk Stara Karabaja, prijatelji i domaćini ste kakve se samo poželjeti može i ako postoji nekekva ocjena od 1 do 10 vi imate 15! AMEN
 
papillon said:
Ovaj susret je ono što se očekivalo kada te ima svugdje jer sama slika registracija i Moto Klubova na ovom susretu je onaj bikerski kodeks koji izgleda ne odumire kako se mislilo jer kad vidiš klubove sa naših otoka u Bihaću onda logički povežeš da nije sve u kako neki kažu "jeftinije je u Bosni i Hercegovini" baš zbog toga što je i klubovima na otocima jako teško i odlaziti i očekivati bikere na svom susretu jer sama cijena trajektne karte(motor+osoba) nadmašuje novčanu moć kojom se raspolaže,

Ovaj se dio odnosi i na mene.
Kada sam to pročitao morao sam se registrirati da dam  (y)  na tekst.
Ja sam jedan od tih sa otoka i to mi je prvi moto susret nakon skoro 20 godina i mislim da nisam mogao pogoditi bolje mjesto i ljude. (Bez uvrede svima ostalima gdje je također dobro).
Ocjena susreta iz moje perspektive barem deset puta veća od najveće plus još za ekipu koja nije prestajala biti na usluzi svima nama (a bilo nas je). Mislim da još uvijek spavaju ako su preživjeli.
Ne poznam sve pozicije svih susreta ali ovoliko "daleko" od centra grada ne znam ima li koji.
Jedino čega me je bilo strah je da ću se smrznuti u šatoru ali to je bilo nemoguće nakon brda pive i ostalog.
Krešo.
PS: Pozdrav svim Karabajama i puno hvala na njihovom uloženom trudu. Nemjerljiv je.
 
Ne pišem više o susretima koje obilazim, ali ovdje ne mogu a da ne napišem koliko su se domaćini potrudili oko nas gostiju/prijatelja!! A još kad se uzme u obzir lista klubova koji su Vas posjetili.....ne mogu se načuditi, kako ste sve to stigli i kako ste do svakoga uspjeli doći i pitati da li je sve ok i da li još nešto treba? Ljudine samo takve!! Lokacija samog susreta je do jaja i šta mogu drugo napisati nego da se svakako vidimo i iduće godine kod Vas....i to sa osobitim guštom!!
Veliki pozdrav dečkima i curama iz MK Stara Karabaja!!
 
Beštija said:
:misli:  Ja bi isto nešto napisa o susretu i obično stavim ovoga malog plavog sa palcem gore ali ovaj put mi nije dostatan pa taman da napunim stranicu sa njima, a i već je Papillon napisa sve.
Mk Stara Karabaja, prijatelji i domaćini ste kakve se samo poželjeti može i ako postoji nekekva ocjena od 1 do 10 vi imate 15! AMEN

a kako kaže beštija tija bi nešto reći ali šta...

SVAKA VAM ČAST KARABAJE I HVALA NA LEDU U 3h UJUTRO

VIDIMO SE LJUDI (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
Beštija said:
:misli:  a i već je Papillon napisa sve.


nažalost,ovoga puta se ne mogu u potpunosti složiti sa komentarom moga predsjednika jer, ne da Papilon nije napisao sve,nego je napisano jako malo od onoga što bi se o tom klubu moglo napisati,no,i iz toga se može pročitati da su MK STARA KARABAJA vrlo kvalitetna ekipa u svakom pogledu,i da se na njihovom susretu moglo vidjeti da još uvijek postoje klubovi i ljudi kojima nije prioritet "odraditi" moto susret i popuniti klupski proračun,nego napraviti feštu na kojoj će svi uživati i osjećati se prijateljima i dobrodošlima,a što je sve rijeđe na ovoj našoj moto sceni.
stoga,skidam im kapu i bilježim se za sve njihove buduće susrete dok god budem mogao po zemlji hodati i nogu priko motora dignuti.


              svaka čast  !
 
dragi ljudi, prijatelji, bajkeri Puno vam hvala na cestitkama a neki su me komentari skoro doveli do suza (od dragosti) a narocito papillon-ov
oni koji nas duze poznaju a i ostali koji su po prvi put dosli vidjeli su da mi to radimo iz srca i da smo imali samo jedan cilj a to je da se svi lijepo provedu i da su svi zadovoljni i nadam se da smo i to ostvarili

mala statistika je da nas je posjetilo 114 klubova iz pa skoro svih zemalja evrope sto ni u snu nismo mogli zamisliti i svima veliko hvala na dolasku