MK STARA KARABAJA - Bihac (BIH) 01.-03.07.2011.

Added to Calendar: 01-07-11, 02-07-11, 03-07-11

Fakat sam se odlično proveo na vašoj fešti!

Moje dojmove možete provjeriti na blogu http://zmayski.blog.hr/ .


Ovo je dio teksta s bloga:
Fešta je bila odlična, stvarno se nema što prigovoriti; mjuza, atmosfera, plesačice, klopa - sve OK. Ali, ekipi iz Stare Karabaje to nije bilo dovoljno; obično u nedjeljno jutro nakon fešte svi bauljaju okolo u potrazi za kavom, domaćina nigdje nema - Karabaje očito znaju za tu boljku i nisu je htjeli dozvoliti! Kuhaju kavu, tu su kroasani s orasima i vruće lepinje, kobasice s roštilja ali i laganiji zalogaji; pileći file na roštilju. Voda u bocama. I sve to besplatno! Ja se stvarno ne mogu dosjetiti boljeg načina da nekom kažeš "Dođite nam opet!". Svaka čast, pravo bosansko gošćenje.


Ostajte mi dobro!
Zmayski, MK Veterani
 
Zmayski said:
Ovo je dio teksta s bloga:
Fešta je bila odlična, stvarno se nema što prigovoriti; mjuza, atmosfera, plesačice, klopa - sve OK. Ali, ekipi iz Stare Karabaje to nije bilo dovoljno; obično u nedjeljno jutro nakon fešte svi bauljaju okolo u potrazi za kavom, domaćina nigdje nema - Karabaje očito znaju za tu boljku i nisu je htjeli dozvoliti! Kuhaju kavu, tu su kroasani s orasima i vruće lepinje, kobasice s roštilja ali i laganiji zalogaji; pileći file na roštilju. Voda u bocama. I sve to besplatno! Ja se stvarno ne mogu dosjetiti boljeg načina da nekom kažeš "Dođite nam opet!". Svaka čast, pravo bosansko gošćenje.


Ja sam bio prvi put i NIKAD više






ne zaobilazim ovaj susret  :mrgreen: (y) 
Pozdrav od Crazy Wolf's-a
 
Svaka čast ekipa na organizaciji i uloženom trudu.

Bilo je super  (y)

Do slijedećeg puta pozdrav od MK Mountain riders - Gorski kotar
 
naked_xjr said:
Ja sam već svoju ekipu uvjeril da nemrem ići, ali sad sam na takvoj vagici...kad vidim koja ekipa dolazi. Imam još par sati da se presložim  :misli:


Hoćete i tu skidat topove da se bolje čuje...'ko u Umagu  :mrgreen: ;)
Baš je bilo fora slušati  :0648: tik ispod prozora. Spaval sam 'ko nikad do tad...

Hahahaha eee ovaj put nismo imali koga budit jer je sve bilo na nogama prijatelju  :LOL:
A ako se vidimo iduce god u umagu obecavam da neces tako dobro spavati kao ove  :evil: :evil: :evil:

*****************************************************************
@Sta reci [/color]Imam cast i priliku poznavati ove dobre ljude i jos uzivati u tome kako se zalazu, rade a sam sam imao priliku da vidim  da svi oni koji dodju kod njih na moto-susret budu docekani i meni se cini jos bolje ispraceni  "RESPEKT" !!! Nekad je neko rekao  ""BAJKER JE NACIN ZIVOTA""" i mislim  da je to taj nacim na koji je ovo sve odradjeno ,uspjelo i vjerujem da ce mnogima ostati dugo u sjecanju...@Stara_KarabajaVama zelim puno uspjeha u daljem radu i  da odradite mnogo ovakvih susreta ( vjerujem da cete se truditi da to bude jos zesce i bolje )  (y) (y) (y) ,...POzzzzzzz ***BalkanBikerz*** '''''''''AUSTRIA''''''''''''



 
Sad kad sve ovo čitam i kad čujem kaj mi frendovi pričaju kak je bilo mi je još više žal kaj nisam mogel ići. To samo znači da je već sad zaokružen datum za slijedeću godinu  ;)



RSV_77 said:
Hahahaha eee ovaj put nismo imali koga budit jer je sve bilo na nogama prijatelju  :LOL:
A ako se vidimo iduce god u umagu obecavam da neces tako dobro spavati kao ove  :evil: :evil: :evil:

Valjda će se to čuti još negdje ove godine  :jiggie:

Najljepše je bilo prije podne gledati kak s gedorama i topovima teturate po parkingu  :LOL:
 
Kingman said:
Ne pišem više o susretima koje obilazim, ali ovdje ne mogu a da ne napišem koliko su se domaćini potrudili oko nas gostiju/prijatelja!! A još kad se uzme u obzir lista klubova koji su Vas posjetili.....ne mogu se načuditi, kako ste sve to stigli i kako ste do svakoga uspjeli doći i pitati da li je sve ok i da li još nešto treba? Ljudine samo takve!! Lokacija samog susreta je do jaja i šta mogu drugo napisati nego da se svakako vidimo i iduće godine kod Vas....i to sa osobitim guštom!!
Veliki pozdrav dečkima i curama iz MK Stara Karabaja!!


potpisujem  (y)
 
bilo je super pohvala organizatoru nadam se da se vidimo na nasem susretu,poseban pozdrav Nihi (y) (y)
 
karlo 51 said:
bilo je super pohvala organizatoru nadam se da se vidimo na nasem susretu,poseban pozdrav Nihi (y) (y)


mogu mislit kad se javljaš nakon 15 dana od susreta... vjerujem da je bilo super... (y)            tek sad dolaziš na sebe...    :LOL: :LOL: :LOL: