MK STARA KARABAJA - Bihać (BIH) 5.-7.7.2013.

Added to Calendar: 05-07-13, 06-07-13, 07-07-13

Pratim temu, a mozda se i vidimo. (y)
 
KarabajaDino said:
nema toga kod nas a i da zelimo nema gdje organizirati
lp
Taj odgovor je najbitniji dio kako bi se dogovorili za vrijeme polaska iz Slav.Broda,vidimo se u kasno popodne.....
 
skuco said:
dolaziš u biksać.?

A ekipa se sprema, ja još nisam ziher jer ne znam kak mi žena radi taj vikend, a htel bi da idemo skupa, jer sam bil za 1 maj s ekipom na čevapima dole i bilo je fenomenalno(normalno bez žene :mrgreen:) mala šala. Lijepa je priroda a i ekipa je odlična(makar ih još ne poznam :mrgreen:). Tak da volja je tu..... se možda i vidimo (y)
 
Zdenek_Orao said:
A ekipa se sprema, ja još nisam ziher jer ne znam kak mi žena radi taj vikend, a htel bi da idemo skupa, jer sam bil za 1 maj s ekipom na čevapima dole i bilo je fenomenalno(normalno bez žene :mrgreen:) mala šala. Lijepa je priroda a i ekipa je odlična(makar ih još ne poznam :mrgreen:). Tak da volja je tu..... se možda i vidimo (y)
ok. nadam se da se vidimo.!  (y)

svoji smo..  :mrgreen:
 
evo, dođem i ja, zlovenac...
rješio sam i smještaj...
 
Dolazimooo.....Merlin i Crna.. (y) (y) :021:
 
Neznam dal da vodim neke ljude  :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: sa sobom ili da dođem sam :misli:
 
Pozdrav ekipi iz MK Stara Karabaja,naravno da se vidimo i ove godine pa ako može malo više informacija tko svira i tako (y)
 
Tigar5 said:
Neznam dal da vodim neke ljude  :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: sa sobom ili da dođem sam :misli:
stara japanska izreka: tko putuje sam putuje brže.  :mrgreen:
 
skuco said:
stara japanska izreka: tko putuje sam putuje brže.  :mrgreen:

Izgleda da cu ovaj puta i ja poslusati mudre Japance. :mrgreen: