MK STARA KARABAJA - Bihać (BIH) 5.-7.7.2013.

Added to Calendar: 05-07-13, 06-07-13, 07-07-13

CrniPetar said:
Hvala na gostoprimstvu,dobrom susretu i na velikom trudu koji ste uložili u to. Vidimo se opet


Potpisujem ovo ,svaka cast momcima jednom riječju savrseno je bilo,samo tako nastavite  (y)
 
izvanredno proveden vikend.
(y) (y) (y) (y)
 
Mi se vratili!! Imali smo sreće s kišom, pa nas nije oprala.
Sve u svemu, bilo nam je super  (y)
Pozdrav svima iz MK Stara Karabaja!!
 
  Evo i Riječka ekipa stigla doma .
  Toliko je bilo priče o  :0204: da su neki htijeli odustat od  :021:
  Došli smo u petak suhi pa se smočili iznutra :piva:
  U subotu je slinilo ali nije nista od zabave uspijela pokvariti  :jesus: .
  I put prema kuči prošao bez kapi  :0204:
  Nakon svega
CrniPetar said:
Hvala na gostoprimstvu,dobrom susretu i na velikom trudu koji ste uložili u to. Vidimo se opet
 

 
MK Griffons--sretno se vratili na Krk bez kiše po putu.Veliko hvala prijateljima MK Stara Karabaj na svemu a posebno na pomoći oko mehaničara kod kojega smo skrpali sajlu našem članu da se može vratiti kući.

Pozdrav.
 
Hvala na gostoprimstvu, bilo je odlično.
Pobjedničko janje odlično pečeno  :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrav svim Karabajama od ekipe BTK ili vaših Bugara  :D :D
 
U IME MK STARA KARABAJA SE KAO PRVO IZVINJAVAM NA PROMETNOM KOLAPSU KOJI JE NASTAO ZBOG ZATVARANJA GRADA OD STRANE UNA REGATE

BIT CU KRATAK SA OBAJSNJENJEM::: PRIJE 2 MJESECA SMO SJEDILI SA ORGANIZATORIMA REGATE I SAMO SU NAM GOVORILI DA NECE BITI NIKAKVI PROBLEMA ZA BAJKERE STO SE TICE SAOBRACAJA I MI IM POVJEROVALI!!!!!!!!!
A KO JE BIO TAD NA MOSTU MOGAO JE VIDJETI DA NAS JE 10 IZ KLUBA BILO TAMO SA POLICAJCIMA DA RIJESIMO TAJ PROBLEM IAKO SMO TREBALI OD POCETKA ICE NORMALNIM CESTAMA A NE ONUDA KUDA SE ISLO!!!
 
A SAD LIJEPE STVARI

IAKO JE VRIJEME BILO KATASTROFALNO SUSRET JE POSJETILO 160 KLUBOVA STO JE IZVAN SVIH NASIH OCEKIVANJA BILO ZBOG LOSEG VREMENA I NA TOME VAM SE ZAHVALJUJEMO!!!!!!!

NADAMO SE DA STE STE SE SVI VRATILI SVOJIM KUCAMA I DA STE SE DOBRO OSJECALI KOD NAS
 
  Mi smo bili prvi put kod vas i možemo samo konstatirati da vam je lokacija odlična, ponuda hrane i pića isto, cijene isto, gostoprimstvo i druželjubivost isto, jednostavno nemamo zamjerki i možete nas slobodno očekivati i nagodinu.....  (y)

  Pozdrav Deniju, Samiju i ostalim Karabajama!!!

MK Racing, Našice
 
Evo i mi se vratili kući suhi i zadovoljni, zahvaljujem na gostoprimstvu i nadam se  ponovnom susretu  :D