MK STARA KARABAJA - Bihać (BIH) 5.-7.7.2013.

Added to Calendar: 05-07-13, 06-07-13, 07-07-13

netijak said:
ljetna ne ljetna nije lipo kad pada 2 dana...

Zadnji put probao u Omisu 2010. i nije mi se svidjelo. :mrgreen:
 
Ja dolazim pa taman da sikire padale sa neba (kad je pravog bikera hebalo malo kise :D :D :D :021:)
 
MK BISTRA dolazi  :biker: :biker:  dio ekipe sutra a ostatak u subotu  :bananapivo:  :klopa:  vidimo se  (y)
 
KarabajaDino said:
VI MENI STAVLJATE SO NA RANU HEHEHEHEHEHE
KVOC tebe ionako zahvalnica ceka
:shock:
to neka faca..  :misli:
 
:( ako bude padala kiša  onda ču se smočit  :D 

:misli: di ima za kupit kakvo tanko kišno odijelo i koliko šoldi  :misli:
 
Stripiri said:
:( ako bude padala kiša  onda ču se smočit  :D 

:misli: di ima za kupit kakvo tanko kišno odijelo i koliko šoldi  :misli:

Tanke jeftinjare nece te puno zastititi od prave kise.
Najefikasnije i za malo para je dvodijelno PVC zastitno odijelo, koje imas kupiti u trgovinama tipa "Pevec", "OBI", "Baumax" i sl. na odjelu zastitne opreme.
Vozio sam se u takvome devedesetih, niz godina i izdrzalo je i kad su mnogi kisnjaci renomiranih marki propustili.
Ako ti ne smeta izgled i izbor boja (zuta, zelena ili plava), za cca 60 kn neces naci bolju zastitu od kise.

Hint: uzmi broj vece, lakse se oblaci jer nema podstavu. (y)

zokic said:
Ja dolazim pa taman da sikire padale sa neba (kad je pravog bikera hebalo malo kise :D :D :D :021:)

Malo nije problem nikome  :wink: , ali nakisnio sam se na motoru i dosta mi je tog zadovoljstva kad kisnes par stotina km, stignes, a pada i tamo.
Naravno, to je samo moje misljenje koje ne obavezuje nikoga. Na kraju, mozda kise ni ne bude.  (y) .

 
:mrgreen: to ono ribarsko žuto imam za na barku  :misli:

Baš bi bio lijep na Žutoj CBR u žutom gumenom odijelu  :LOL:
 
Stripiri said:
:mrgreen: to ono ribarsko žuto imam za na barku  :misli:

Baš bi bio lijep na Žutoj CBR u žutom gumenom odijelu  :LOL:

Ne mora biti bas zuto :LOL:, a poanta price je ostati suh za malo para.
 
Ma moram kupit ono tanko da bude stalno ispod sica  (y)
 
Prva ekipa stigla jučer, danas još jedna grupa i u subotu zadnja konjica dolazi - vidimo se prijatelji!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (y)
 
paco600 said:
Prva ekipa stigla jučer, danas još jedna grupa i u subotu zadnja konjica dolazi - vidimo se prijatelji!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (y)

Na koju su motorijadu oni krenuli kad juce do 22h nisu stigli bar dok sam ja bio tamo :misli: :misli: :misli: :misli:
----
----
Sad sam sazno stigli su nesto poslije 10 imali su usput problema sa motorom
 
Došli jučer u 23:00 sata dole, šta reć dečki dugo putuju po kafićima. Vidimo se!!!!!!!!

Da sa motorom i pivom bi ja rekal, bitno da su stigli.
 
BEŠO - SB said:
Po kiši iz avlije ne krećem,ako me usput ufati nevraćam se.....jebaji ga,al pjesma uvijek može

+1 zato san ja dosa s autom u Brod,
Sutra planiram krenut oko 16 h iz Senja ako nebude kise (u Senju)
A putom neka pere koliko oce
 
636Njega89 said:
+1 zato san ja dosa s autom u Brod,
Sutra planiram krenut oko 16 h iz Senja ako nebude kise (u Senju)
A putom neka pere koliko oce
Opet autom?????Bogami ovdje nije za zajebavanje,ima suncobrana u Savi :0204: :0204: :0204: :0204: :0204: :0204: :0204:
 
  I šta smo rekli za smještaj, hoće se moći sutra nešto naći, tj. danas  :misli: