MK UNITED - Žepče (BiH) od 12.07.2013 do 14.07.2013

Added to Calendar: 12-07-13, 13-07-13, 14-07-13

PRGO said:
Lena,tebi i Kici je vrijeme da hladite Stock, pa da nazdravimo! :drunk:
Sto se mene tice moze i domaca sljiva :LOL:. Vidimo se u subotu, orilo gorilo!  :D
 
a da marnemo koji karamut  :misli:
 
E jbg ako je u žepču alkohol ikada bio problem.
Šator postavljen, bina došla sve ide po planu.oni pljuskovi sto su bili došli ko poručeni da ne bude vruće.Traga na travnjaki nisu ostavili ,dakle može i u šminkerskoj obući (y)
 
Robija said:
a da marnemo koji karamut  :misli:

Vrlo rado! :D
E, jesmo "izbirljivi", samo nek je alkohol... :LOL:
 
Lenaxp said:
E jbg ako je u žepču alkohol ikada bio problem.
Šator postavljen, bina došla sve ide po planu.oni pljuskovi sto su bili došli ko poručeni da ne bude vruće.Traga na travnjaki nisu ostavili ,dakle može i u šminkerskoj obući (y)


sve dobra vijest do dobre vijesti  :mrgreen:
 
a ja danas saznao jednu jako lošu vijest..sutra navečer moram radit jer se neki jebeni mađar uzjebo a nema pojma da je u Žepču susret!  :evil:
naravno odmah sam mu spomenuo pola familije i pomirio se s time..  :embarrassed:

nadam se da ću uspjeti doći bar na kratko da vas vidim i popijem koju s nogu..
 
frog said:
Eo jedna friska iz Zepca  (y)

Bilo kuda-Japanac svuda... :LOL:
Vidimo se za koji sat. (y)
 
Gato said:
Bilo kuda-Japanac svuda... :LOL:
Vidimo se za koji sat. (y)
ajd oladi pivo ako prije dođeš  :D
 
eto da javim da sam uspješno stigao iz Žepča na posao..zavidim vam!dabogda se svi prelokali i bila vam muka ujutro  :jesus:
 
Robija said:
ajd oladi pivo ako prije dođeš  :D

Stigo si nas usput, pa nisam moro ladit.  :D

Evo stigosmo zena i ja doma, jutros oko 8. Smrzli se ko picke i prebili oboje u "Info satoru" na jednom malom lufticu, (koji srecom uvijek nosim u koferu). Dobro pa nije trajalo dugo, jer zahvaljujuci dobroj festi  (y) legli smo ujutro i cim smo docekali dan-gas kuci.
Pouka price je : ne idi na susret bez satora i opreme za spavanje, pogotovo kad ti na istome kolega rezervira sobu. :mrgreen:

Slike slijede tijekom dana kad malo odmorim. :wink:
 
i durbovčani sretno stigli kući. bilo je vrhunski,hvala vam na svemu (y)

ako bog da vidimo se i dogodine.

nadam se da se vidimo na moru uskoro.
pozdrav
 
Gato said:
Evo i obecanih slika (y) :

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10201152839279764.1073741829.1133308177&type=1&l=2ffd5c3b09

Na zalost, tijekom defilea i stunta nisam imao fotic pri ruci, pa taj dio fali. :neznam:

BTW, ukoliko nekom fali "izvjesni odjevni predmet"  :wink:, a posudio ga je mojoj ljepsoj polovici i zaboravio, nek se javi na PP, rado cemo ga vratiti. (y)

izgubljene tange crvene boje ?????  i da jel netko našao 5 kn  jedan free rider izgubio i tražio cijelu noć (lokacija prvi suncobran do šatora)