MK UNITED - Žepče (BiH) od 12.07.2013 do 14.07.2013

Added to Calendar: 12-07-13, 13-07-13, 14-07-13

bmajcen2 said:
jel netko našao 5 kn  jedan free rider izgubio i tražio cijelu noć (lokacija prvi suncobran do šatora)

Izgledao je vrlo zabrinuto dok je trazio :LOL:, cak su mu i ocale spale od silne potrage, pa je poslije trazio i njih.  :LOL:

 
pohvale za sve,za doček,program,ujutro doručak i kava,za odlazak,ljudi nema se šta više za reći odlično,vidimo se i iduće godine,a i prije na sljedećem susretu,pozdrav od tnt rider slavonski brod
(y)
 
Što ti je sreća svi ste bili osim mene.Nadam se da vam je bilo ugodno u Žepču te da ste ponijeli lijepe uspomene. Hvala svima koji su bili i koji nisu.
 
eto i da se ja prijavim da je bilo i više nego dobro u petak, vjerujem da je subota bila još bolja. Vidimo se  (y) :mrgreen:
 
mr.mee said:
eto i da se ja prijavim da je bilo i više nego dobro u petak, vjerujem da je subota bila još bolja. Vidimo se  (y) :mrgreen:

Eto onda se i ja prijavljujem posto smo se vidjeli  :wink: (y) (y)
Pozdrav Unitedovcima
 
Susret je bija za 5 ... Gusarija sretno stigla kuci  (y)
Lagano penzionerska vožnja, jer se drugačije nije moglo .....  :wink:
 
Pozdrav domacinima jos jednom od ekipe iz Mk Vinkovci!!
Svakako se vidimo nagodinu!
 
Motion said:
Susret je bija za 5 ... Gusarija sretno stigla kuci  (y)
Lagano penzionerska vožnja, jer se drugačije nije moglo .....  :wink:

Ko i obično.... :LOL:
 
MK United Zepce
Moto klub „United“ Žepče proteklog je vikenda obilježio mali jubilej, 5. godina uspješne organizacije Međunarodnog moto susreta. Nogometni stadion u Žepču od 12. do 14. srpnja ove godine bio je mjesto druženja i odlične zabave.



Ovogodišnji Moto susret u Žepču okupio je 102 kluba, kako iz BiH i regije, tako i ostatka Europe, što dokazuje kvalitetu organizacije žepačkih bikera.

Da je i ovaj susret bio na visokom nivou, uvjerili su se i brojni prijatelji, bikeri i simpatizeri ovakvog vida druženja koji su vikend odvojili kako bi podržali manifestaciju motora i rock'n'rolla.

Svi gosti imali su priliku uživati u hrani i piću po promotivnim cijenama. I ove godine, publiku su oduševili bikeri Matea Vlašić i Dejan Špoljar izvodeći akrobatske vratolomije. Extreme stunt show je upriličen 13. srpnja na poligonu O.Š. „Žepče“ gdje se održavao 3. Malonogometni turnir mjesnih zajednica općine Žepče. Iste večeri, točno u ponoć, motorijadu je „začinito“ i prigodni vatromet.

Zanimljivom interpretacijom programa motorijade, Moto klubu „United“ Žepče pomogao je i dugogodišnji prijatelj Damir Vajdić-Japanac, koji je tokom trajanja ove moto zabave goste vodio kroz program i bikerske igre. Naravno, svi Žepčaci imali su priliku uživati i u svečanom defileu motora kroz centar grada.

Vjerni posjetitelj motorijade, a ujedno i generalni pokrovitelj Općinski načelnik Mato Zovko obratio se i zahvalio svim gostima na iskrenoj podršci. Ispred Turističke zajednice ZDK riječi zahvale uputio je i pomoćnik načelnika za gospodarstvo i financije Općine Žepče Namik Malićbegović. Naravno, gostima se obratio i predsjednik MK „United“ Žepče Goran Lučić-Kica.

U glazbenom dijelu, motorijadu su upotpunili i brojni rock bendovi, domaći Turbo jazz i The Law, a „prašili“ su i glazbeni gosti Shippers iz Slavonskog Broda, Acoustical Four iz Bugojna, Vrane iz Požege, kao i susjedi iz Zenice Taxi bend. U večernjim satima zabava je nastavljena pod šatorom uz D.J.-a i rock'n'roll.

Posljednjeg dana, nakon doručka, gosti su ispraćeni uz želju da i naredne godine budu viđeni na istom mjestu.

Članovi MK „United“ Žepče veliki su humanisti što pokazuju i brojne humanitarne akcije koje su realizirali, među kojima je i akcija darivanja krvi za Kantonalnu bolnicu u Zenici. Žepački bikeri su i dugogodišnji prijatelji Dnevnog centra za djecu s posebnim potrebama „Ruka u ruci“ Maglaj. Organizirali su također i humanitarnu akciju za sugrađanina Srećka Jorgića, a u planu je i prikupljanje sredstava za medicinsku opremu za žepački Dom zdravlja. Sve to, dokaz je da se iza kaciga i teških motora kriju blaga i za pomoć uvijek spremna bikerska srca.

5. Međunarodni moto susret u Žepču medijski je podržavao Radio Žepče
 
Lena ajd samo provjeri jesam još tu kod vas  nikako da nadođem  :LOL:




:0648:
 
To ono ajde vidi imal me tamo pa mi javi.hahahahaha (y)
 
Lenaxp said:
To ono ajde vidi imal me tamo pa mi javi.hahahahaha (y)



:hug: