MK VETERANI-ZAGREB -11.01.2009. Humanitarna akcija za pomoć Zakladi Matija Vidas

Added to Calendar: 11-01-09

Žaklin8

New member
I slijedeće godine, ŽNK Agram organizirat će ženski malonogometni turnir, koji će ponovno biti humanitarnog karaktera. Turnir će se održati dana 10. i 11.01.2009. godine, u Zagrebu, u sportskoj dvorani "Pešćenica", Grada Gospića 1, s time da će se humanitarni program turnira, na koji vas sve pozivamo, održati u nedjelju, 11.01.2009. godine, s početkom u 14,00 sati, nakon službenog dijela humanitarnog malonogometnog turnira.
Ovo je drugi po redu malonogometni turnir, koji je humanitarnog karaktera, a kako je bilo na prošlom humanitarnom malonogometnom turniru u kojem smo sudjelovali, zajedno sa prijateljima iz LE MC BLUE KNIGHTS CROATIA II, možete pogledati na slijedećim linkovima:
http://www.mk-veterani.hr/content/view/164/131/lang,hr/
http://www.mk-veterani.hr/content/view/182/131/lang,hr/

U dogovoru s organizatorom ŽNK AGRAM, MK VETERANI-ZAGREB odlučili su organizirati humanitarnu akciju u sklopu samog malonogometnog turnira, za pomoć Zakladi Matija Vidas, za djecu oboljelu od artritisa.
Humanitarna akcija zamišljena je na način da se odigraju malonogometne utakmice između prijavljenih moto klubova, novinara, estradnih zvijezda, političara i sl, u trajanju svake utakmice od 15-ak min.
Također će se ponovno prodavati ulaznice, po cijeni od 15 kn, a sav prihod od prodaje ulaznica bit će uplaćen na žiro račun Zaklade Matija Vidas.

Uz sportske aktivnosti, na programu su predviđene i sljedeće aktivnosti..
U samoj dvorani, bit će otvorena kladionica, pod nazivom "MORALNA KLADIONICA", gdje će se moći kladiti na klubove koji će zaigrati humanitarne malonogometne utakmice, s time da će najmanji ulog za okladu biti 10,00 kn, te će sav prikupljen novac u kladionici, također biti uplaćen na žiro račun Zaklade Matija Vidas.
"MORALNA KLADIONICA" neće isplaćivati novčane dobitke, ali će svakom "moralnom dobitniku" osigurati utješnu nagradu sponzora.

Na kraju humanitarnog programa malonogometnog turnira, suorganizator MK VETERANI-ZAGREB, pozvao je naš poznati i prijateljski MUSTAČ BEND da nam kratko zasvira, te ćemo organizirati i mali domjenak, prilikom kojeg ćemo svim sudionicima ove humanitarne akcije uručiti zahvalnice.

Ovim putem pozivamo sve klubove, sve bikere, sve ljude dobre volje, zainteresirane za sudjelovanje u ovoj humanitarnoj akciji, da nam se pridruže u što većem broju, dana 11.01.2009. godine u spomenutoj sportskoj dvorani, kako bi pomogli djeci iz Zaklade Matija Vidas.
O svim detaljima MOTO KLUB VETERANI-ZAGREB se obvezuje na vrijeme obavijestiti sudionike, a sami tijek akcije možete pratiti na stranicama našeg portala.

Za sve detalje, kao i prijave klubova, molim zaniteresirane da se mi se jave na broj mobitela 091/949-0056 ili putem e-maila: [email protected].
Unaprijed vam se zahvaljujem.

Sanja Tomašković-Žaklin
Glasnogovornik MK Veterani-Zagreb


Dodan letak:
 
U svoj strci zaboravih spomenuti ono najvažnije, a to je da ukoliko klubovi ili free bikeri imaju želju i volju sudjelovati na turniru, na način da zaigraju nogomet na terenu, dapače, jer to i jest suština samog programa.
Za takvo što vam je potrebno 6 članova koji bi odmjerili snage s protivničkim klubom, te malo kondicije, tek onoliko da izdržite 10-ak minuta na terenu.
Za nastup na terenu su vam od obvezne opreme potrebne samo tenisice, dakle o ostaloj opremi, odnosno u čemu ćete istupiti na teren, prepuštam vašoj mašti na volju.  :mrgreen:
 
Zaklin - svaka cast!

Bit ce to jedna veeeelika festa!

(y) (y) (y) (y)
 
Stvarno si se raspisala.
Dakle, ja ću definitivno biti tamo, držim se i ja novozapočete tradicije. Nogomet nebum igrala, ipak mi je kondicija u debelom minusu.....
U svakom slučaju, nadam se da se 11.01. vidimo u ŠTO VEĆEM BROJU!!!

:cheer: :cheer: :cheer:
 
Potruditi čemo se doći u što večem broju! (y) (y) (y)
 
Nadam se da se ne bojite zakotrljati loptu protiv Veterana  :LOL:
 
Memphis said:
Nadam se da se ne bojite zakotrljati loptu protiv Veterana  :LOL:

:rofl: :rofl: :rofl:

Sam Kočiza zgurajte na gol...kraj njega na malom golu niš nebu moglo projti... :lolcry:

To moram videti... (y)

:mrgreen:
 
z-1000mk said:
:rofl: :rofl: :rofl:

Sam Kočiza zgurajte na gol...kraj njega na malom golu niš nebu moglo projti... :lolcry:

To moram videti... (y)

:mrgreen:


a ne ja sam na golu .... :mrgreen:
 
Žaklin8 said:
Ti na golu, ja u napadu, pa da vidim tko nas može pobijediti  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Ak si ti u napadu jaću bit gol... :jesus: :mrgreen:
 
Memphis said:
Nadam se da se ne bojite zakotrljati loptu protiv Veterana  :LOL:



Tko mi? :dobar:.Tko izgubi plača  :bananapivo:
 
Žaklin8 said:
U svoj strci zaboravih spomenuti ono najvažnije, a to je da ukoliko klubovi ili free bikeri imaju želju i volju sudjelovati na turniru, na način da zaigraju nogomet na terenu, dapače, jer to i jest suština samog programa.
Za takvo što vam je potrebno 6 članova koji bi odmjerili snage s protivničkim klubom, te malo kondicije, tek onoliko da izdržite 10-ak minuta na terenu.
Za nastup na terenu su vam od obvezne opreme potrebne samo tenisice, dakle o ostaloj opremi, odnosno u čemu ćete istupiti na teren, prepuštam vašoj mašti na volju.  :mrgreen:

Dakle, ima li interesenata da probamo oformiti jedan forumski tim?

Ja imam golmanski dres kojeg sam prilicno cesto i koristio... doduse, nisam zaigrao sad vec mjesecima ali imam volje probati opet...

A i dobro ce mi doci da se rijesim kalorija od krmetine i francuske salate.

Stoga - prijave molim!

:mrgreen:
 
Buduci da je vise zezancija i spektakl, mislim da je svejedno je li neko profi, polu-profi, amatercina ili njubara kakvu niste jos vidjeli...

:mrgreen:
 
Tako je! Sve je to samo za zabavu, da se na kratko podružimo i na taj način zajedno pomognemo, pošto svatko tko se pojavi na turniru i kupi kartu, već je dovoljno napravio!  (y)
Ukoliko ima zainteresiranih za Vitinu ideju, neka se jave što prije, jer se do kraja mjeseca mora napraviti raspored, s obzirom da smo vremenski ograničeni i imamo dvoranu do 18 sati.
I ne bojte se zakotrljati loptu ili zamahnuti pomponima u gledalištu  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
 
šina69 said:
Ak smiju igrati i aktivni igrači malog nog.
bilježim se sa štovanjem

naravski ...ajde da vidimo ko ce od nas dvoje imat vise modrica po  nogama  :mrgreen:
 
Vidim da će ove godine biti još sadržajnije i zanimljivije nego lani..  (y)
Virujen da ćete se skupit u povećem broju i dobro zabavit, jer svako druženje potaknuto motivom koji je okrenut prema drugima, napuni nas toliko da još duuuugo od tog osjećaja živimo.. zapravo, kako god okrenemo, naposljetku uvik pomažemo sebi.. :mrgreen:  (joj što volim ove paradokse  :LOL:)
Samo pripazite na neke pojedince koji misle da su 'normalni'  :mrgreen: da se ne polome skroz... :polomljen:  :LOL: