MK VETERANI-ZAGREB -11.01.2009. Humanitarna akcija za pomoć Zakladi Matija Vidas

Added to Calendar: 11-01-09

Ginger, di je naš prijatelj samo našel ovakvu ljepu boju penis patika ..... :misli: ..... :D .....



 
biker5 said:
Ginger, di je naš prijatelj samo našel ovakvu ljepu boju penis patika ..... :misli: ..... :D .....

bio je kod Ciganovića po savjet...... :LOL: :LOL: :LOL:
 
A čul sam da mu je fashion guru kučni friend .....  :mrgreen:
 
biker5 said:
Ginger, di je naš prijatelj samo našel ovakvu ljepu boju penis patika ..... :misli: ..... :D .....
neznam neznam to je htel samo da svi prate njegove nožice    :LOL: :jesus:
 
Samo da obavijestim svekoliko pucanstvo da nemam rijeci kako su me Veterani sinoc primili, ugostili i zabavljali. Cak sam cuo i recital...  :mrgreen:

A razlog sto smo se druzili je bilo urucenje ceka/potvrde o uplati/kasiranca (kako vec hocete) za Zakladu "Matija Vidas" i htio bih se ovim putem jos jednom zahvaliti Veteranima na hvalevrijednoj akciji, trudu i zelji da pomognu koliko mogu.

Svaka vam cast!

(y) (y) (y) (y)
 
Što reći na ove Vitine pohvale???
MK Veterani je osmišljen da uz sve ono što je vezano za moto svijet - preferira i humanitarne akcije, koje ćemo i dalje "odrađivati", tako da je ovo samo jedna u nizu...
Ostajemo na stajalištu da ćemo uz naše humanitarke, rado se odazvati i na one koje Vi organizirate.
Zajedno smo djelotvorniji i jači ( čitaj učinkovitiji ).
Do neke sljedeće humanitarne akcije lijep pozdrav i zahvala svima koji su se prepoznali i odazvali ovoj našoj akciji.