MK VETERANI-ZAGREB -11.01.2009. Humanitarna akcija za pomoć Zakladi Matija Vidas

Added to Calendar: 11-01-09

Oblacak said:
kak se meni cini i nebumo dime tak brzo   :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Za sada imamo dvoranu do 18 sati, a poslije toga se možemo preseliti i nastaviti za šankom u lokalnom kafiću  :mrgreen:
Pa tamo možemo odmjeriti snage - mano a mano!  :mrgreen:  :LOL:
 
Zbog velikog interesa za sudjelovanje u ovoj humanitarnoj akciji, morali smo prilagoditi raspored igranja egzibicijskih utakmica, koji je niže naveden.
S obzirom da smo vremenski ograničeni, te da imamo najam dvorane do 18 sati, a do sada se za sudjelovanje prijavilo 17 ekipa, egzibicijske utakmice igrat će se  2x5 min.
Svim sudionicima se ovim putem još jednom zahvaljujemo na interesu i želji za sudjelovanjem, te se veselimo vašem dolasku u nedjelju 11.01.2009. godine!  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

RASPORED UTAKMICA:

14:00-14:35  SN - NOVA TV
14:40-14:50  MK JASTREB - MUSTAČ BEND & FREE WIGWAM RIDERS
14:55-15:05  MK VETERANI ZAGREB - LE MC BLUE KNIGHTS CROATIA II
15:10-15:20  MK ZELJARSKI DIZELAŠI - CRO CHOPPER FORUM
15:25-15:35  "VIAN "- "KAJZERICA"
15:40-15:50  UDRUGA HRVATSKIH BRANITELJA, INVALIDA I UDOVICA DOMOVINSKOG RATA- ZAGREB
15:55-16:05  FBC GOODFELLAS - MK ZELJARSKI DIZELAŠI
16:10-16:20  CAFFE BAR "CAPPELO" LEGENDE - UBVIO
16:25-16:35  MK ZLATNA BULA - FBC GOODFELLAS
16:40-16:50 HVIDRA MAKSIMIR – RONI TIM UDRUGA HRVATSKIH BRANITELJA, INVALIDA I UDOVICA DOMOVINSKOG RATA - ZAGREB
17:00-18:00 DOMJENAK


 
šina69 said:
ali zato od stajanja na šanku
svi imamo jake noge...
a zaboravija si na ''zlatni'' lakat,a čuj od šanka i on otvrdne ako ne ojača. :jesus:
 
Mali ispravak netočnog navoda. Zle Majke dolaze pomoći,ali ne igrajuči tekmu (svi koji dolazimo smo ili nesposobni ili antitalenti), nego ubacujuči nešto u hmanitarni kotač da se pomogne zakladi Vidas. (y)
 
Žaklin, nisi napisala dali bude osigurana medicinska pomoć, znaš da sam prošle godine dobil muskulfiber ljevog bicepsa kod šanka .....  :D  :D  :D  :D
A trebalo bi i onaj traktorčić koji vozi s terena one koji su se previše izmorili, jer ipak je to preveliko vrijeme jednog poluvremena (5min), ne znam ko će to izdržati, jer se ipak igraju dva poluvremena.....  :misli: :LOL:
Jesi li razmišljala da drugi gol stavimo na centar, kako bi im ipak ostalo nekaj snage poslije tekme da dođu do šanka .....  :mrgreen:
 
biker5 said:
Žaklin, nisi napisala dali bude osigurana medicinska pomoć, znaš da sam prošle godine dobil muskulfiber ljevog bicepsa kod šanka .....  :D  :D  :D  :D
A trebalo bi i onaj traktorčić koji vozi s terena one koji su se previše izmorili, jer ipak je to preveliko vrijeme jednog poluvremena (5min), ne znam ko će to izdržati, jer se ipak igraju dva poluvremena.....  :misli: :LOL:
Jesi li razmišljala da drugi gol stavimo na centar, kako bi im ipak ostalo nekaj snage poslije tekme da dođu do šanka .....  :mrgreen:

E moj Biker!  :jesus:
Mene zovu Pacijentica, pa dijelim tvoju zabrinutost!  :LOL:
A kaj veliš na prijedlog da šank stavimo u gol? Dam se kladit da bi onda svi mi igrali  - kolko god treba!!!  :LOL:  :mrgreen:
 
Žaklin8 said:
E moj Biker!  :jesus:
Mene zovu Pacijentica, pa dijelim tvoju zabrinutost!  :LOL:
A kaj veliš na prijedlog da šank stavimo u gol? Dam se kladit da bi onda svi mi igrali  - kolko god treba!!!  :LOL:  :mrgreen:

(y) (y)
 
Bravo veterani... uz divno druženje pokazali ste da se na vas uvijek može pouzdati, bilo u ratu ili miru... hvala!  :naklon:  (y)
 
Dodjela zahvalnica...  :LOL:
 
:wink:
 
Svaka čast Veterani  :D. Još da mi je znat tko je pobijedio ili tko je ostao na nogama do kraja  :D :wink:
 
dina_st said:
Svaka čast Veterani  :D. Još da mi je znat tko je pobijedio ili tko je ostao na nogama do kraja  :D :wink:

Svi... (y) :mrgreen:
 
(y) bilo je fantasticno. Na svu srecu moja noga je ok dokaz da mi Plavci nis nemreju ..... :LOL: :LOL:


Rezultati utakmica:

- SN - NOVA TV - 3:1
- MK Jastreb - Mustač bend & Free Wigwam riders - 0:2
- MK Veterani - Zagreb - LE MC Blue Knights Croatia II - 0:0
- MK Zeljarski dizelaši - CRO Chopper Forum - 1:1
- FS "VIAN "- "Kajzerica" - 0:0
- UHBIUDR „Roni tim“ - UHBIUDR „Plavi“ - 3:0
- FBC Goodfellas - MK Zeljarski dizelaši - 1:1
- Caffe bar "Cappelo" Legende - UBVIO - 1:0
- MK Zlatna Bula - FBC Goodfellas - 1:4
- HVIDRA Maksimir - UHBIUDR „Bijeli“ - 1:1