MK VETERANI-ZAGREB -11.01.2009. Humanitarna akcija za pomoć Zakladi Matija Vidas

Added to Calendar: 11-01-09

..... :D
 
.....
 
.....
 
.....
 
:D :D :D
 
-----
 
.....
 
-----
 
i još na kraju je i ovak završilo .....  :misli:  :LOL:  :D
 
biker5 said:
i još na kraju je i ovak završilo .....  :misli:  :LOL:  :D
* nakon svega i Žaklin se opustila.jpg

Kaj oš reć da nisam bila opuštena cijelo vrijeme?!?!?!  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :jesus:
 
Pozdrav i pohvale svim sudionicima..  :mrgreen: 
Vidim da je bilo lipo, veselo i korisno..  :D  (y) (y)
 
Žaklin8 said:
Kaj oš reć da nisam bila opuštena cijelo vrijeme?!?!?!  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :jesus:

Nisi nisi, kad sam te got primil, bila si napeta ko puška .....  :jesus:  :D
 
rus said:
ma bravo za SVE sudionike,najvažnije da su motoristi još jednom pokazali svoje VELIKO srce  (y)
   šina ,daj bogati reci mi di si uspješniji bija ,mislim jesu li ti bolje radile noge na utakmici ili ruke za šankom :misli:

ajde ti prosudi:
na utakmici sam zabio 2 gola,a na šanku bio do 2,30...
 
šina69 said:
ajde ti prosudi:
na utakmici sam zabio 2 gola,a na šanku bio do 2,30...

zato se tek danas javljas ....a sljedece godine moramo  tekmu protiv vas ... bar jedno 2 minute  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Dobro, kaj mi niko neće reć kak su se moji dečki držali bez mene? Ne mislim na šanku već na parketu

 
STRSLJAN said:
Dobro, kaj mi niko neće reć kak su se moji dečki držali bez mene? Ne mislim na šanku već na parketu


MK Jastreb - Mustač bend & Free Wigwam riders - 0:2

eto tak ...a klinci od Solo Ridera su cuval mog Frku .... :mrgreen:
Conte said:
Nič bez tebe. (y)

I Nić bez vas ... Zle Mjake svaka cast i na Ketacu ..i na prilozima nemam rijeci pohvale za vas  (y)
 
(y) (y) Stvarno je bilo lijepo i veselo. Iznenadio sam! Svaka čast MK Veteranima na ovakvim humanitarnim akcijama i na lijepom druženju!
 
Svaka cast organizatorima, (y)bilo nam je bas super.Lijep pozdrav cijeloj ekipi koja se potrudila doci. (y) :D