MK Veterani Zagreb - 16.05.2009

Added to Calendar: 16-05-09

cochise

New member
MK Veterani – Zagreb
16.05.2009. godine
1 dan
Tradicionalni
Moto maraton Zagreb – Bleiburg pod nazivom „Cesta sjećanja“ (Memory Route)
Pojedinosti na :
Cochise: 099 40 24 710 – 095 9202 678
      Bob: 098 419 038


Više o svemu na:
http://www.mk-veterani.hr/content/view/358/1/lang,hr/
 
Krećem ove godine sa vama ,pošto ste veterani,pa da vas kao takve upoznam ,ja sam  mali veteran samo 100kg ,pa pošto  nemogu  na vaš forum ,interesirate me svi ,pošto se predstavljate kao veterani ,tako da ove godine idem sigurno .
 
kao što vidite sve što nije imalo veze s temom je pobrisano...... molim vas da se dalje suzdržite od svega što ne spada u temu !
 
Nadam se da me neće zakačiti nikakve obaveze tada pa ću Vam se pridružiti. (y)
 
Pozdrav Veteranima!

Mi takodjer razmišljamo ponoviti (y)štačeš svidilo nam se prošle godine
(pogotovo tempo kroz deželu (y))!
 
A jeste vidili Slovence kako su bili ljubomorni na nas a morali nas pratiti kroz cjelu(veliku)Sloveniju!
 
Odlučeno je,idem i ja s vama :naklon:
:whip:
 
tenk said:
Skuco kad krenem iz PULE ,ako te  prije nevidim , zovnem te pa  zajedno, ok
Može stari,nema problema.  (y)
 
ovako..... s obzirom da me pojedinci na ovoj temi ne doživljavaju, te i dalje koriste priliku za međusobna prepucavanja koja bi trebali obavljat na pp jer nas stvarno ne zanimaju njihovi međusobni odnosi, situacija je sljedeća : prvi sljedeći off vuče zabranu pristupa forumu, a ako mislite nastavit i dalje tema se zaključava jer se niste u stanju kontrolirat. ako se neko želi raspravljat i dalje - moj pp vam je na raspolaganju  :wink:
 
Iwa said:
ovako..... s obzirom da me pojedinci na ovoj temi ne doživljavaju, te i dalje koriste priliku za međusobna prepucavanja koja bi trebali obavljat na pp jer nas stvarno ne zanimaju njihovi međusobni odnosi, situacija je sljedeća : prvi sljedeći off vuče zabranu pristupa forumu, a ako mislite nastavit i dalje tema se zaključava jer se niste u stanju kontrolirat. ako se neko želi raspravljat i dalje - moj pp vam je na raspolaganju  :wink:
Znam da nisam taj al platit češ pivu u austriji..  :LOL:
 
Prošle godine išlo nas 4 iz kluba a ove godine se nadamo još većem broju,cesta sjećanja je prava stvar a isto da ne zaboravimo šta se tamo desilo.
 
Svi oni koji se pojave na ovom moto-maratonu su dobrodošli, jer znamo kuda i zašto idemo...
O prihvatu, smještaju i svemu ostalom što uz to ide za one koji dolaze dan prije - naknadno, na već poznate brojeve mobitela:
Cochise - 099 40 24 710
Bob - 098 419 038
 
djekomax said:
A jeste vidili Slovence kako su bili ljubomorni na nas a morali nas pratiti kroz cjelu(veliku)Sloveniju!
Da, da , a napad na benzinsku u Mariboru  :LOL:
 
    Mustači su spremni! (y) 
          Dolazimo! :biker: :biker:
                  :gitara: