MK Veterani Zagreb - 16.05.2009

Added to Calendar: 16-05-09

Pozdrav! Nisam veteran a vidim da su istomišljenici dobro došli pa bih se rado pridružio ako može da i ja odam počast žrtvama :naklon:
 
Vilige Rider said:
Pozdrav! Nisam veteran a vidim da su istomišljenici dobro došli pa bih se rado pridružio ako može da i ja odam počast žrtvama :naklon:

Dobro si došao. (y)
 
Pozdrav !
Dali se negdje treba prijaviti za sudjelovanje ili je dovoljno doći ujutro kod motela ?
:misli:
 
brankozagreb said:
Pozdrav !
Dali se negdje treba prijaviti za sudjelovanje ili je dovoljno doći ujutro kod motela ?
:misli:

Prijave će se ispunjavati na "Ranchu" u petak i za vrijeme ručka u Bleiburgu prilikom dodjele priznanja za sudjelovanje. Inače, oni koji neće doći u Blato, neka dođu kod motela Plitvice, a ostalo - po planu.
 
Lani je bilo jako lipo  :D, ako se ne varam oko 80-90 motora..?  8) 8) 
Ove god. mi sve upitno, tako da još ne znam...  :? ..evo malo slika od lani.. (y) (y)

   
 
E,Pantera pozdrav.
Nisi trebala baš mene odabrat da ne pokvarim slike.
 
cochise sorry planirao doć al ispalo da se osniva #NO KINTOS MK# u ozlju tak da vode 5:1 i moram tam ić. al dogodine čemo drugačije, dobru zabavu svima... (y)
 
cochise said:
Neće ti trebati za odlazak, a u povratku... tko zna što ti sve može zatrebati  :D :D :D :D

samo  ga dopeljajte natrag ..ostalo bumo se potrudili  ... :mrgreen:
 
Obavijest za sve učesnike karavane  koji kreću iz Zagorja!!!!!!
Motoristi koji kreću iz Zagorja prikljućuju se koloni 16.05. u 06.00 na benzinskoj u Zaboku ( tifon, prilaz dr. Franje Tuđmana iliti industrijska cesta )
Vidimo se!!
Ak još ima nepoznanica može na pp.