MK Veterani Zagreb - 16.05.2009

Added to Calendar: 16-05-09

Evo i Link za sve one koji žele saznati nešto više o ovom našem projektu.

http://www.mk-veterani.hr/content/view/358/1/lang,hr/
 
cochise said:
Evo i Link za sve one koji žele saznati nešto više o ovom našem projektu.

Na vašim stranicama piše da će zahvalnice dobit svi motoristi sudionici za uspomenu,
dal to znači " svi " i free biker-i ili samo članovi moto klubova,
Prošle godine kao slobodnjak nisam niš dobil a bilo bi to ljepo imat  :misli:
 
toma said:
cochise said:
Evo i Link za sve one koji žele saznati nešto više o ovom našem projektu.

Na vašim stranicama piše da će zahvalnice dobit svi motoristi sudionici za uspomenu,
dal to znači " svi " i free biker-i ili samo članovi moto klubova,
Prošle godine kao slobodnjak nisam niš dobil a bilo bi to ljepo imat  :misli:
svi dobivaju zahvalnice i to su se djelile baš po imanima sudionika a ne klubova,mada bi ja volio na ime kluba!
 
djekomax said:
svi dobivaju zahvalnice i to su se djelile baš po imanima sudionika a ne klubova,mada bi ja volio na ime kluba!
Upravo tako , cak su i suputnici dobivali zahvalnice  (y)
Ti mora da si se vise brinuo o rozim i plavim papiricima pa nisi stigao do velikog papira  :LOL: sala, sala
 
Pao je dogovor, žena će se brinut za zahvalnicu a ja za papiriće u boji (ak ih bude bilo) i svi sretni i veseli  :mrgreen:
 
toma said:
Pao je dogovor, žena će se brinut za zahvalnicu a ja za papiriće u boji (ak ih bude bilo) i svi sretni i veseli  :mrgreen:

A bude nešto - bez brige  :D :D
 
Bojnik said:
Koja je ruta da se ne plaća vinjeta

Ruta je ista kao i prošle godine,( Zagreb-Krapina-Macelj-Maribor-Dravograd-Bleiburg ) išli smo "u izviđanje" i po toj ruti se ne plaća.
 
Svi oni koji idu u Bleiburg.


Bilo bi dobro da i ove godine napravimo jednodnevno putno osiguranje koje se odnosi na osiguranje izvan države... Osiguranje se radi poimenice, cijena je ako se ne varam simbolična od nekih 10-ak kuna...
Iskreno se nadam i vjerujem da nikome neće trebati, ali nije na odmet jer nesreće vrebaju na svakom koraku...
Svi oni koji se žele osigurati mogu pisati na:
[email protected]
i pitati za pojedinosti.
 
cochise said:
Svi oni koji idu u Bleiburg.


Bilo bi dobro da i ove godine napravimo jednodnevno putno osiguranje koje se odnosi na osiguranje izvan države... Osiguranje se radi poimenice, cijena je ako se ne varam simbolična od nekih 10-ak kuna...
Iskreno se nadam i vjerujem da nikome neće trebati, ali nije na odmet jer nesreće vrebaju na svakom koraku...
Svi oni koji se žele osigurati mogu pisati na:
[email protected]
i pitati za pojedinosti.

Ovo je odlična stvar (y)