MK Veterani Zagreb - 16.05.2009

Added to Calendar: 16-05-09

kamea said:
jesu ovo krafne u kutiji? :misli:

Nisu to krafne nek lisnato sa sirom.

kamea said:
zakaj crveni ima povez na ocima? :misli:

Ni to radi komarcov, nek da ne vidi kakvi ga bedak jaši ...  :D  :D
Oca mu .bem koji ga rodio ....  :D  :D

 
Ma sve je bilo za 5, jedino smo imali jedan mali problem.
Oblačak i Žaklin nam se nisu dale skinuti s konja, sedlo im je super pasalo vele da je žuljalo taman tam di je trebalo ....  :D  :D

Bil bi i ja jahal samo nisu imali konja ( teretnog ) za mene, pa sam se zadovoljio samo gledajući naše dekle kak crvene i uživaju ...  :D  :D
 
Ovim putem još jednom zahvaljujem svim sudionicima moto maratona "Cesta sjećanja" što su nam se pridružili i dostojanstveno obilježili 64. obljetnicu bleiburške tragedije. Nadam se da je sve bilo u redu i da su svi sretno stigli svojim kućama.

Kako nam je bilo, možete pogledati na stranicama našeg portala : http://www.mk-veterani.hr/content/view/358/1/lang,hr/




 
Moram priznat usprkos suncu i žegi bilo je nezaboravno
Organizacija za deset ko i uvijek kad su veterani u pitanju
 
:D Nasao sam se na par slikica--http://www.mk-veterani.hr/content/view/358/1/lang,hr/
Vec sam mislio da nisam bio, kada ono -eno me!! Pozdrav Veteranima, organizacija na nivou. Vidimo se vjerovatno i iduce godine , a ove kako kaze moj jedan dobar frend-on the road  :skuter:
zlaja
 
Osim malo vožnje po krožnim tokovima u povratku drugo Naravno ok.!  (y) Naravno i iduće god ako bog da.
 
Kaj da rečem??? Bilo je odlično!!!  (y) (y) (y)
 
Bilo je super (y) Sve pohvale.
Na vrijeme nismo mogli utjecat, tamo prženje na suncu, a u povratku me tuča oprala.
 
Evo najprije moram pohvalit organizaciju i svu ekipu šta je bila gori  (y) (y)
Stvarno je sve bilo super i dostojanstveno do zadnje.
Slija ima dosta al nek uvatim malo vrimena pa ću stavit.
 
2bad said:
cochise sorry planirao doć al ispalo da se osniva #NO KINTOS MK# u ozlju tak da vode 5:1 i moram tam ić. al dogodine čemo drugačije, dobru zabavu svima... (y)

...greška...ti se osnivaju u jaski...... :jesus:....kristuš....kaj baljezgaš....jel ti znaš gdje je ozalj?
 
Hvala svim sudionicima "Ceste sjećanja" na dostojanstvenom ponašanju i prezentiranju hrvatskih motorista.
Ni jedna organizacija nije teška ako se vrati na način na koji ste to vi koji ste sudjelovali i dokazali, poštivanjem prometnih propisa i sigurnosnoj situaciji na cesti kao i primjerenim ponašanjem kod Spomen obilježja na bleiburškom polju.
Hvala vam još jednom, vidimo se i sljedeće godine.
 
skuco said:
Osim malo vožnje po krožnim tokovima u povratku drugo Naravno ok.!  (y) Naravno i iduće god ako bog da.

Ak niš drugo - bar nas zbog toga nije kiša oprala!  :LOL:

(y)