MK Veterani Zagreb - 16.05.2009

Added to Calendar: 16-05-09

Jel zna netko , jel još zatvorena cesta Krapina-Đurmanec.?? Ak je, kaj se mora iti po autoputu?? Ja bum čekal kolonu nakon carine u Sloveniji, radi gužve na naplati cestarine.
 
Bojnik said:
Jel zna netko , jel još zatvorena cesta Krapina-Đurmanec.?? Ak je, kaj se mora iti po autoputu?? Ja bum čekal kolonu nakon carine u Sloveniji, radi gužve na naplati cestarine.

Ne znam jel još zatvorena, ali ne mora se ići po autocesti. Od Hušnjakova samo ravno dalje po toj cesti se ide, pa nema naplate cestarine.
 
U koliko sati se kreće s Plitvica iz Zagreba?
 
Dobro i mislio sam na Motel Plitvice. Jbg ne znam dal ću stić,radim noćnu i to baš do 5h!
 
Vilige Rider said:
Dobro i mislio sam na Motel Plitvice. Jbg ne znam dal ću stić,radim noćnu i to baš do 5h!
a onda opališ brzom cestom i stigneš kolonu koja ide obilaznim cestama do Macelja!Tako smo mi prošle godine pa od Macelja u koloni (y)
 
Vilige Rider said:
U koliko sati se kreće s Plitvica iz Zagreba?

Polazak s "Plitvica" je u 5 i 30, a što se tiče događanja u Bleiburgu, službeni dio počinje u 12 sati, pozdravni govori i misa, te polaganje vijenaca, a nakon toga organizirani ručak, podjela priznanja i po želji povratak u RH i odlazak na jedan od moto susreta ( Zabok - Ludbreg ).
Detaljnije na brojeve mobitela koji su stavljeni u ovoj temi.
Haugh!!
 
Sjajno. Povratak preko Zaboka ili Ludbrega pa na Zaprešić je sjajna zamisao.Biti će veselo. :D
 
brankozagreb said:
Sjajno. Povratak preko Zaboka ili Ludbrega pa na Zaprešić je sjajna zamisao.Biti će veselo. :D

Da, naravno - zaboravio sam da je i u Zaprešiću moto susret - pa eto,  ako se netko ne pronađe u Zaboku i Ludbregu, možda je Zaprešić to mjesto... :D (y)
 
toma said:
jel  treba kaj pomoć ( auto ,prikolica, fizika ) :misli:


Ne treba prijatelju, sve je organizirano, ali - hvala na dobroj volji da pomogneš. (y)
 
- do 6. studenog zbog sanacije tunela Žutica na D 1, zatvorena je dionica između Đurmanca i Podgore Krapinske. Obilazak za osobna vozila: ŽC2098 od Đurmanca do križanja s državnom cestom D207 u Krapini do D 1.
 
SVEČANO OBEĆAJEMO DA VAM SE PRODRUŽUJEMO!!!
RĐAVE ŠKLJOCE - GAREŠNICA
 
Ko dolazi na prihvat u Blato ... obavezno ponjet nesto protiv komarica  :wink:
 
tenk, budi ljubazan pa sa članovima mk veterani riješi nedoumice oko njihovog foruma na pp.
 
Oblacak said:
Ko dolazi na prihvat u Blato ... obavezno ponjet nesto protiv komarica  :wink:

    Pa naravno Mustač banda uvjek nosi nešto protiv komaraca...DOMAĆA RAKIJA I DOMAĆI TUDOM ALA MUSTAČI! (y)
 
mbend said:
    Pa naravno Mustač banda uvjek nosi nešto protiv komaraca...DOMAĆA RAKIJA I DOMAĆI TUDOM ALA MUSTAČI! (y)

Sačuvaj malo K.D.R.-a za h jutro.