MK VJEŠTICE - Ogulin, 13.-15.08.2010.

Added to Calendar: 13-08-10, 14-08-10, 15-08-10

Dečki i cure bilo je ODLIČNO!!!
Sve pohvale i hvala na ljepoj nagradi, dobro će poslužiti!  (y)
Vidimo se i dogodine!
 
Pozdrav " VJEŠTICAMA "  :D
Dočul sam da ste se jako potrudili i da se ekipa dobro provela  (y) (y) (y) (y) (y)
Znali smo i prije jer Vas poznamo i mislim da ste za PRIMER mnogim klubovima kak je treba napravit feštu za pamćenje  :cool:
Jako smo razočarani jer je Evropski prvak na pivi bil drugi  :(  al smo sigurni za drugu godinu se vraća pehar u naše vitrine  :D Već od nedilje smo cili dan žestoko trenirali  :D :D :D :D :D
POZZZZZZZZZZZZZZ..................!!!!!! (y) (y) (y) (y) (y)
 
Jebiga, propustih ove godine. Ipak sam dao prednost Maidenima u Budimpešti.
 
Da se i mi javimo, sve je bilo super  (y), bili smo prvi puta ali sigurno ne i zadnji  :D. Mjesto održavanja susreta je fenomenalno, priroda je stvarno neodoljiva. Super smo se proveli i hvala ekipi  koja se potrudila da sve bude tako dobro. Pozdrav svima od Vlade i Ljerke iz Zg, a ja šaljem posebni pozdrav Dariu i Kristini  :hello: :rock: :hello:
 
skuco said:
Pa skup fažol pa nevaljaju ćevapi..  :mrgreen:

jesam ja ikad lagao?

Činjenica je da se grah popravio , zašto? zato što se netko onda usudio reć da ne valja...
 
da i ja napisem rijeci hvale....stvarno svaka cast na organizaciji...bio sam obadva dana samo nazalost nisam uzeo sator  :misli: cevapi super,cuga super, drustvo super... bio jako skeptican kad su poceli svirat oni "farmeri" u subotu...al covjece..ja se iskakao na njih a bio trezan  :wink: super band....i mogal sam kupit cigarete na motorijadi  :D pozdrav Vjesticama...
 
Svaka čast!!!! Ja još nemrem doć k sebi... Pozdrav od dva brata iz Zagreba...
 
Jel neko zna kak je onaj Tomos ?  :mrgreen:
 
Svaka pohvala za sve, ja kao dotepenec insajder mogu reći da je za takvu organizaciju bilo potrebno skoro dva mjeseca predanog rada na Kneji koja se isključivo sređuje samo za ovu prigodu i da je zato još veća zahvala svim Vješticama.
Ovo je ljestvica podignuta na visoku razinu i za održavanje toga potrebno je puno vremena i truda, što može samo odlična ekipa kakva se tamo nalazi  (y)

P.S. jel ostalo kaj pive :closed:
 
dado76 said:
Svaka pohvala za sve, ja kao dotepenec insajder mogu reći da je za takvu organizaciju bilo potrebno skoro dva mjeseca predanog rada na Kneji koja se isključivo sređuje samo za ovu prigodu i da je zato još veća zahvala svim Vješticama.

Čul sam ja da bi MK Vještice mogle dobiti na upravljanje Kneju. To bi tek bilo zanimljivo. U ljetnim mjesecima bi imali sigurno utočište u debeloj hladovini  :mrgreen:.
 
P.S. jel ostalo kaj pive :closed:



mislim da u 5,30 više pive nije bilo :mrgreen: (y)
 
Dragi prijatelji, u ime svih članova Moto kluba Vještice zahvaljujemo vam na dolasku.Nadam se da ste se ljepo proveli i da se vidimo dogodine. :piva: :piva:
 
pozdrav Vješticama... :D dragoj i meni završio godisnji a kod vas nam nije mogao ljepše početi.... (y)
 
bero-ds said:
pozdrav Vješticama... :D dragoj i meni završio godisnji a kod vas nam nije mogao ljepše početi.... (y)
(y)