MK VJEŠTICE - Ogulin, 13.-15.08.2010.

Added to Calendar: 13-08-10, 14-08-10, 15-08-10

The Witch

Member
Dragi prijatelji, bikerice i bikeri pozivamo Vas na 4. moto susret MK Vještice u Ogulinu. Lokacija je ista -  "vještičji brlog" u šumi podno Kleka, SRC Kneja.
Detaljnije informacije poslije, ovo je samo najava da nas zabilježite u svom kalendaru.

Lijep pozdrav od članova MK "Vještice"!


Kontakt:  091/2705793 Josip, 099/7676809 MK Vjestice
     
 
nakon kutjeva sam si rekao, kod vjestica se ide bez obzira na sve.... tak da se vidimo kod vas....  (y)
 
Bit će, vjerujem, isto tak dobro k'o i lani  (y)

DSC00001.jpg
 
naked_xjr said:
Bit će, vjerujem, isto tak dobro k'o i lani  (y)

Kako kome. Ako budem morao braniti naslov u ispijanju pive, meni sigurno neće biti dobro  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: (y)
Vidimo se  (y)
 
Prošle godine sam u Delnicama obečao ''nekoj Vještici'' (od pive došlo do zaborava - sad se setio), da se vidimo u Ogulinu. Možda se sretnrmo kod vas. :letim:
 
dugi 201 said:
Kako kome. Ako budem morao braniti naslov u ispijanju pive, meni sigurno neće biti dobro  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: (y)
Vidimo se  (y)











budemo povecali dozu pa mozda i ostanes do nedelje. :bananapivo:
 
dolazimo.bar ja i moj prijatelj Marko,al bit ce nas i vise.prosle godine nisam bija,ali ove necu propustit ako bog da.nadam se da se vidimo prije kod nas.
 
ciroo said:
idem i ja  :mrgreen:

Kud ideš?? Pa kaj nije rano za odlazak  :LOL:?
Reci gazdi birtije da prepravi radno vrijeme naljepljeno na vratima, nedjeljom do 22h. Mi za kvaku, a ono zatvoreno, ne radi  :cry:
Pozdrav svim Vješticama, ljudima dobre volje  :mrgreen: (y)
 
meni nikad rano :mrgreen:samo moze bit kasno :LOL: :LOL:

a gazda se napije pa nemore delat ali nazovite pa ga drugi put bumo digli :mrhappy: :mrhappy: :mrhappy: