MK "Vještice" Ogulin - II. Moto susret - 08. - 10. 08. 2008.

Added to Calendar: 08-08-08, 09-08-08, 10-08-08

j..... skoro sam zaboravil pohvalit Vještice  :no: ne znam kaj ste sve hitili u kazan ali grah je bil fenomenalan!  (y)
 
Bili, sudjelovali, dobro se zabavili. Friška "arija" je izostala i nije bilo jako hladno tijekom noći. Pravi susret koji polako stvara svoj temelj. Mjesto vrhunski pozicionirano a jedini nedostatak su prilazne ceste. Ona preko Gomirja je ajme majko, ali da se savladat s laganini vožnjom. Sve čestitke ekipi "Vještica". Evo nekoliko fotki sa susreta:
 
pozz ekipa,


i nas par je bilo u ogulinu, sve ok pohvale vješicama, lijep defile ,cuga i naravno jezera.

Imam slikica ali vidim da se bleki potrudio pa imamo skoro  iste slike.

 
(y) :mrgreen: :skocko:
 
mess said:
pozz ekipa,


i nas par je bilo u ogulinu, sve ok pohvale vješicama, lijep defile ,cuga i naravno jezera.

Imam slikica ali vidim da se bleki potrudio pa imamo skoro  iste slike.

 
(y) :mrgreen: :skocko:
evo, ja zgotovio. Stavi ti svoje fotke, ne mogu biti iste, samo slične, detalji su bitni.  (y)
 
imam još slikica al mi nekaj ne štima s vezom sporo ide pa bum poslal sutra iz firme,


pozz :LOL: :misli:
 
...da,da...i ovaj puta su nas morali pomesti...nije nam se išlo doma....
...prekrasno mjesto, cuga i klopa dobri (samo vam je ona jedna mala sa crnom dugom kosom jaaako škrtarila na točenju)..
...i sve za 5....
...osim muzike...(gdje ih nađoste...)...kao da sam došla na koncert od prljavaca....
 
bio ,, vidio ,jako dobar skup i vrlo ugodan ambijent,
deckima sve pohvale  samo tako dalje......
 
Zahvaljujemo se svima na dolasku i nadamo se da ste se dobro zabavili. Ako nekaj nije štimalo budemo ispravili dogodine.