"Mladi Vozač"

Billy the Kid said:
Hrvoje si siguran da nije izglasan taj zakon?
pričao mi stari još prije da će doć na snagu...i dobro zaboravio ja na to,kad neki dan slušam na tv-u da je u saboru izglasan novi zakon...eventualno ako sam prečuo nešto pa je u biti donesen prijedlog zakona...a bo  :?
Prijedlog izmjena zakona o prekršajima je neki dan poslan iz vlade na sabor. Znači još nije izglasan  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Prijedlog izmjena zakona o prekršajima je neki dan poslan iz vlade na sabor. Znači još nije izglasan  :mrgreen:
aha onda sam čuo o prijedlogu...hvala  (y)
 
evo pajdo ak ti ništa ne prođe od svih tih žalbi koje spremaš ostaje ti još jedno riješenje manje bolno za tvoj budžet:
ako sam dobro shvatio student si?!?
reci da nemaš nikakvih primanja i dal bi kaznu mogao odraditi u npr CRVENOM KRIŽU nešto što oni zovu ako se ne varam "društveno korisni rad"
odeš tamo odsjediš dva tri sata i kazna "plačena"
tako su napravili neki moji frendovi i svi sretni i zadovoljni!
 
hindu said:
evo pajdo ak ti ništa ne prođe od svih tih žalbi koje spremaš ostaje ti još jedno riješenje manje bolno za tvoj budžet:
ako sam dobro shvatio student si?!?
reci da nemaš nikakvih primanja i dal bi kaznu mogao odraditi u npr CRVENOM KRIŽU nešto što oni zovu ako se ne varam "društveno korisni rad"
odeš tamo odsjediš dva tri sata i kazna "plačena"
tako su napravili neki moji frendovi i svi sretni i zadovoljni!
I neki moji,oke većina mojih  :mrgreen:
ali su to pošteno odradili i nije bogami bilo 2-3 sata  :shock:
 
jasno ovisno gdje odrađuješ i na koga naletiš.
ali 500 kn mislim da je jedan dan ako se ne varam.
trebalo bi provjerit.
 
hindu said:
evo pajdo ak ti ništa ne prođe od svih tih žalbi koje spremaš ostaje ti još jedno riješenje manje bolno za tvoj budžet:
ako sam dobro shvatio student si?!?
reci da nemaš nikakvih primanja i dal bi kaznu mogao odraditi u npr CRVENOM KRIŽU nešto što oni zovu ako se ne varam "društveno korisni rad"
odeš tamo odsjediš dva tri sata i kazna "plačena"
tako su napravili neki moji frendovi i svi sretni i zadovoljni!

Ma bude se rjesilo, nemam vremena se navlacit po crvenim krizevima, još me muči onaj kazneni bod. Ono, ak budem morao platit nakon žaljenja budem platil, al ovak sam mogel drugdje utrošit lovu, recimo u nabavku žizmi ili rukavica.

 
dal sam si(se) truda i pročito cijelu temu,i onak,iskreno,nisu te trebali kaznit za tu "glupost",ali jesu i to zato jer si bebač,tek si počel vozit i to,i bolje da ti sada ukažu kako zakon treba poštivati nego da poslije napraviš neku goru pizdariju s nekim gorim posljedicama.
tak sam se i ja pital zakaj su mi s 20 let zeli vozačku zbog alkohola,a baš su bili super dečki i tak,tad je još murija bila i lakše potkupljiva i sve,a nisu htjeli ni čut o "dogovoru" nekom ni niš....
E sad mi je jasno :wink:
 
Dek..Dadek said:
dal sam si(se) truda i pročito cijelu temu,i onak,iskreno,nisu te trebali kaznit za tu "glupost",ali jesu i to zato jer si bebač,tek si počel vozit i to,i bolje da ti sada ukažu kako zakon treba poštivati nego da poslije napraviš neku goru pizdariju s nekim gorim posljedicama.
tak sam se i ja pital zakaj su mi s 20 let zeli vozačku zbog alkohola,a baš su bili super dečki i tak,tad je još murija bila i lakše potkupljiva i sve,a nisu htjeli ni čut o "dogovoru" nekom ni niš....
E sad mi je jasno :wink:

Pa je, al vise se nem zajebaval tak s autom, budem isel radje s motorom po noči, sigurnije je  8)  :wink:
 
Dakle svrha kažnjavanja je u potpunosti postignuta :wink:
 
Sledgehammer said:
Potpisao - ne potpisao... pjesmica je ista.  8) 8) 8)

...jedan veli ovo, drugi ono... a ti plaćaj... harač rajo, harač...  8)