MMS iz Pž iskreno zadovoljava svoje mušterije

miro

Well-known member
Ne, ovo nije reklama, ali činjenica jest da je gomila ljudi stvarno zadovoljna njihovim uslugama. Zapravo mislim, stičem takav dojam, da su s godinama rada i iskustva razvili jedan ok pristup mušterijama i da se zaista trude da ništa od učinjenog ne bude nit sfušano nit da se mušterija zbog bilo čega razočarano vrati a oni da je otpile. Osobno nisam s njima pretjerano poslovao, ali(s vremenom) su postali čist ok to mogu reći i kroz ono što sam tržio s njima. Ipak imaju jedan nedostatak..... ne servisiraju ducati...
 
miro said:
Ne, ovo nije reklama, ali činjenica jest da je gomila ljudi stvarno zadovoljna njihovim uslugama. Zapravo mislim, stičem takav dojam, da su s godinama rada i iskustva razvili jedan ok pristup mušterijama i da se zaista trude da ništa od učinjenog ne bude nit sfušano nit da se mušterija zbog bilo čega razočarano vrati a oni da je otpile. Osobno nisam s njima pretjerano poslovao, ali(s vremenom) su postali čist ok to mogu reći i kroz ono što sam tržio s njima. Ipak imaju jedan nedostatak..... ne servisiraju ducati...
,,, (y)
,,Miro,,daj ažuriraj profil,,do kad misliš da ti stoji Raptor(ka) ispod avatara  :jesus:
 
Iz naslova se dala naslutit neka perverzija Mirine bolesne mašte a kad ono pohvala na njihov rad  :palacdolje:  :mrgreen:

MMS iz Pž iskreno zadovoljava svoje mušterije
 
Ja sam isto vrlo zadovoljan njihovom uslugom,jedino,na svu sreću nisu me zadovoljavali(to valjda ostavljaju za ženske mušterije) :mrgreen:.Ali sve što smo dogovorili su izuzetno korektno odradili u dogovoreno vrijeme,čak mi je Boris tjedan dana čuvao motor koji sam rezervirao telefonski bez ikakve kapare i ostali su duže raditi zbog mene jer sam stigao pred samo zatvaranje po njega.Osim toga prijatelj mi je kupio KTM kod njih i u 3 godine su svi servisi i ostalo odrađeni besprijekorno.
(Eh da,kad sam kupovao motor nisam dobio privjesak  :mrgreen:,ali sam na servisu dobio ostatak ulja za nadosipanje(sitni osvrt na postove o jednom Kawasaki uvozniku)).
 
Pusti me na Miru. Ne. Pusti me na miru  :mrgreen:
 
ali kava im je i dalje prevruća... pa moram popiti pivo kod njih...  (y)
 
JA SAM BIO OZBILJAN - NO VI STE SVI HRPA NEOZBILJNIH TIPOVA....


2 DEMZA: DAJ SE UOZBILJI!!!!!!
 
miro said:
Ne, ovo nije reklama, ali činjenica jest da je gomila ljudi stvarno zadovoljna njihovim uslugama. Zapravo mislim, stičem takav dojam, da su s godinama rada i iskustva razvili jedan ok pristup mušterijama i da se zaista trude da ništa od učinjenog ne bude nit sfušano nit da se mušterija zbog bilo čega razočarano vrati a oni da je otpile. Osobno nisam s njima pretjerano poslovao, ali(s vremenom) su postali čist ok to mogu reći i kroz ono što sam tržio s njima. Ipak imaju jedan nedostatak..... ne servisiraju ducati...

ne znam dal si već bio, ali zanima me kako ćeš ocijeniti Tončia.:misli:  jedva čekam  :D
 
šta da vam kažem...ja sam valjd jedini koji ne voli kupovat u mms-u...
što se tiče servisiranja...tu nemam vlastitih iskustava...znam samo ono što su mi frendovi rekli...a nisu rekli niš pozitivno...
:neznam:
 
,,,mislim ono,,rekla kazala,,odi baja sam pa se uvjeri,,a ne lupetati gluposti koje si čuo od selskih baba
,,,veliš: ne volim kupovati u MMS-u,,daj konkretan primjer,,zašto,,kako,,jesi li uopće bio tamo itd...
 
darQ said:
ne...ovo nije reklama...
ne počinju li tako sve reklame :misli:
Naručite odmah i dobit ćete još i set prvoklasnih noževa!


No off na stranu, razgovarao sam s njima zadnjih par dana u 2-3 navrata i stvarno hoće pomoć. Naime za kramasakija nema nigdje nikakvog lančanika i čovjek me uredno uputio na guvoznika DID-a za RH iako od toga nema nikakve koristi niti zarade jer ne ide preko njega. Znam da bi to u principu trebalo bit normalno, al s obzirom na opće stanje koje vlada kada su pitanju razni dealeri u nas, za pohvalu je.
 
Stinky said:
ne znam dal si već bio, ali zanima me kako ćeš ocijeniti Tončia.:misli:  jedva čekam  :D
stinky!!!!!!!!!! vjeruj mi..i ja jedva čekam da vidim na što će taj susret ličiti....!!!!!!!!
a do susreta dolazi za bijednih 1800km... a to će čini mi se biti jako brzo


bio sam inače kod njega.
u svakom slučaju zanimljiv tip
videjt ćemo kako frekventira
 
Zorro said:
,,,mislim ono,,rekla kazala,,odi baja sam pa se uvjeri,,a ne lupetati gluposti koje si čuo od selskih baba
,,,veliš: ne volim kupovati u MMS-u,,daj konkretan primjer,,zašto,,kako,,jesi li uopće bio tamo itd...
u pravu si.... kad si danas otišao kući, on je stigao na aprilji futuri... iz novog sada... kaže da mu je došla cijela exkurzija i da ima 2 ili 3 motora na stolu za napraviti servis i da nema malte ne vremena ni spavati ( a ni platiti piće za ovu reklamu). Možda s njim s jedne strane treba znati, a to smo svi zapravo zaključili, al mislim da on svoj posao obavlja profesionalno, a to je ipak daleko najvažnije.
 
Zorro said:
,,,mislim ono,,rekla kazala,,odi baja sam pa se uvjeri,,a ne lupetati gluposti koje si čuo od selskih baba
,,,veliš: ne volim kupovati u MMS-u,,daj konkretan primjer,,zašto,,kako,,jesi li uopće bio tamo itd...

Evo , ja sam bil tam , moram reč da se još uvjek nemrem načudit čoveku kad mi je rekel da nije dobro mjenjat ulje i filter svake 4000 km !!!!  :misli: :wink: