MMS iz Pž iskreno zadovoljava svoje mušterije

101 said:
Evo , ja sam bil tam , moram reč da se još uvjek nemrem načudit čoveku kad mi je rekel da nije dobro mjenjat ulje i filter svake 4000 km !!!!   :misli: :wink:
pa ne da nije dobro, već je besmisleno.
isto tako možeš svakih 15 minuta ndoljevati gorivo u rezervar, ali u stvarnosti nema potrebe. il ima...hehehehehhe?
 
miro said:
isto tako možeš svakih 15 minuta ndoljevati gorivo u rezervar, ali u stvarnosti nema potrebe. il ima...hehehehehhe?

Ovisi di ideš nakon toga.
 
101 said:
Evo , ja sam bil tam , moram reč da se još uvjek nemrem načudit čoveku kad mi je rekel da nije dobro mjenjat ulje i filter svake 4000 km !!!!   :misli: :wink:
,,pa mislim ono,,ja se tebi ne mogu načudit,,zna se da se ulje i filter mjenjaju svakih 5-6.000 ,,al ok,,,MMS je možda na samim počecima i imao kojekakvih problema,,dok je Čmeki i njegov otac sami radili,,bio je čovik prenapregnut,,s nedostatkom iskustva,,inf. itd. ali treba biti realan i priznati,,da se MMS u zadnjih nekoliko godina toliko razvio,,usavršio da je to zaista na zavidnom nivou.
,,ima radnike koji su več godinama tamo,,imaju iskustva,,imaju vlastite motore,voze motore,vole motore,,dakle bikeri su.
što je najbitnije danas,,a to sam več negdi napisao,,kad dođeš kod njih,,več otprilike znaš koliko će te koštati servis,,dijelovi itd. dakle sve je specificirano.
,,neće te zavaljati garant,,kad ti ostane 1-2 dcl ulja,,uredno ti ga spreme,,ako ima nekakav problem na koji su naišli,,a da za to nisi ni znao,,ufotkaju ti ga digitalcem da bi ti kasnije mogli pokazati,,ono,,neznam što više  :misli:
,,e da,,pametnjakoviće koji dođu kod njih na servis ili neku drugu uslugu,,a prave se da su pokupili svu pamet svijeta,,i ja bih kao i svatko drugi otpilio,,to ne zamjeram Čmekiju (y)
 
Evo, da i ja dodam, iskustva mnogih poznanika koji tamo servisiraju motore su vrlo pozitivna. Treba pohvaliti one koji nastoje posteno raditi.
 
ib said:
Evo, da i ja dodam, iskustva mnogih poznanika koji tamo servisiraju motore su vrlo pozitivna. Treba pohvaliti one koji nastoje posteno raditi.
to i ja kažem, ali nikako da se MMS javi i plati mi piće za rekalmu.... :mrgreen: :wink: ..možda još šarafa srbe....il bunjevce..il koji vrag već jesu....
 
ev ja ću sam reć da je buraz nedavno kupio gumu pa je bilo frke oko dogovorene cijene...
kad sam tražio akumulator za bike, nudili su mi neki suhi od 700 kuna...al...pazi ovo...bez garancije !!! :misli:
kao..ko ti može garantirat kolko će akumulator radit...
a što se stručnog osoblja tiče...nikad neć zaboravit kad su stricu rekli da interval razrade služi sam zato da se početnici nauče vozit na motoru...
ima tu još puno toga...
ne znam...ja s takvim stvarima ne mog bit zadovoljan...
ak vama sve štima...vi slobodno kupujte tam...al ja više neć...osim ak ne budem jaaako morao...

eh da...još jedna stvar...jedno vrijeme sam imamo neke rasprave s gospon mms-om
radilo se o sljedećem...
prije par godina frend je za rs-a tokom početka sezone naručio nekog zadnjeg dunlopa...
da bi pred kraj sezone dobio info da je stigla neka savina guma i da može doć po nju...
kad sam to spomenuo gosponu mms-odgovorio mi je kak je to nemuguće...kao...da svi doro znaju da on nije zastupnik za dunlopa i da nikad nije bio...a ta prepirka se događala u vrijeme mog rođendana ove godine negdje sredinom 2. mj...a buraz kojih mjesec dva poslije ode u mms i kupi dunlopa za naprijed...tolko o tome...
 
Zorro said:
,,,mislim ono,,rekla kazala,,odi baja sam pa se uvjeri,,a ne lupetati gluposti koje si čuo od selskih baba
,,,veliš: ne volim kupovati u MMS-u,,daj konkretan primjer,,zašto,,kako,,jesi li uopće bio tamo itd...
gospon zorro...nij sve baš tak sivo...
sve je to puno konretnije...onak...crno i bijelo...
a o tom jel baja bio u mmsu il nije pročitajte u postu iznad :wink:
vidimo se na cesti
 
darQ said:
a što se stručnog osoblja tiče...nikad neć zaboravit kad su stricu rekli da interval razrade služi sam zato da se početnici nauče vozit na motoru...

I to ti je dobro rekao.
 
Al samo početnici kupuju motore??? Nikša jel čuješ ti ovo?! Jesi ti razrađiva' TDM-a ili on tebe?! :LOL:
 
darQ said:
ev ja ću sam reć da je buraz nedavno kupio gumu pa je bilo frke oko dogovorene cijene...
kad sam tražio akumulator za bike, nudili su mi neki suhi od 700 kuna...al...pazi ovo...bez garancije !!! :misli:
kao..ko ti može garantirat kolko će akumulator radit...
a što se stručnog osoblja tiče...nikad neć zaboravit kad su stricu rekli da interval razrade služi sam zato da se početnici nauče vozit na motoru...
ima tu još puno toga...
ne znam...ja s takvim stvarima ne mog bit zadovoljan...
ak vama sve štima...vi slobodno kupujte tam...al ja više neć...osim ak ne budem jaaako morao...

eh da...još jedna stvar...jedno vrijeme sam imamo neke rasprave s gospon mms-om
radilo se o sljedećem...
prije par godina frend je za rs-a tokom početka sezone naručio nekog zadnjeg dunlopa...
da bi pred kraj sezone dobio info da je stigla neka savina guma i da može doć po nju...
kad sam to spomenuo gosponu mms-odgovorio mi je kak je to nemuguće...kao...da svi doro znaju da on nije zastupnik za dunlopa i da nikad nije bio...a ta prepirka se događala u vrijeme mog rođendana ove godine negdje sredinom 2. mj...a buraz kojih mjesec dva poslije ode u mms i kupi dunlopa za naprijed...tolko o tome...
koliko.... razlika od 20 kuna... ?  :misli:

a za dunlop.... hm.... meni šef kaže da nikako u trgovini ne možemo prodavati liqui moly ulja zbog bla bla... i onda samo dva TJEDNA kasnije imam kompletnu ponudu iz liqui moly programa..  :misli: stvarno bez veze.....
 
Rivi said:
Al samo početnici kupuju motore??? Nikša jel čuješ ti ovo?! Jesi ti razrađiva' TDM-a ili on tebe?! :LOL:

Rivi, opet briljiras. Motor se vrti u crveno na stolu u tvornici. Novi motor treba vozit normalno i promijenit ulje nakon 1000 km.
 
ib said:
Rivi, opet briljiras. Motor se vrti u crveno na stolu u tvornici. Novi motor treba vozit normalno i promijenit ulje nakon 1000 km.

Takav sam ti ja. Oćeš sad reć da nakon 1000 km motor voziš nenormalno?! :wink:

Triba se koji put malo našalit. Dont ju tink?
 
mms said:
Pa da se i ja javim konačno
P R A T I M !!! od jutros i pamtim  :D

Nemoj pamtit Boris, Z A P I S U J  (y)
 
Čika Boris je jedan ružni i opaki lik... nebi se ja zadžebavao s njim...  :mrgreen:
 
Slušaj, Čarli je malo dalje, a pošto je Dalmoš, nama veličina ne igra ulogu, prema tome... :mrgreen: