MMS-moto požega ???- servis Aprilia

mrvica

Member
Sto mislite o doticnom dileru? Ja se opekao jednom prilikom pa sada pusem i na hladno. Hvala na svim informacijama. Lijep pozdrav.
 
ljudi sve najbolje govore o njemu,a koliko vidim puno ljudi je izašao i  izlazi u susret (y) po iskustvima drugih da mi je bliže i ja bi išao kod njega na servis :D
 
mrvica said:
Sto mislite o doticnom dileru? Ja se opekao jednom prilikom pa sada pusem i na hladno. Hvala na svim informacijama. Lijep pozdrav.
ima već tema, pa malo potraži...  (y)

ustvari...
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,23478.0.html

pa pročitaj
 
mrvica said:
Sto mislite o doticnom dileru? Ja se opekao jednom prilikom pa sada pusem i na hladno. Hvala na svim informacijama. Lijep pozdrav.
,,ček ,,el misliš na MMS -PŽ
,,i haj podijeli s nama te svoje "opekline"  :misli:
 
Zorro said:
,,ček ,,el misliš na MMS -PŽ
,,i haj podijeli s nama te svoje "opekline"  :misli:
mislim da se opekao negdje drugdje, pa sad puše i na MMS...  :mrgreen:
 
strasilo said:
mislim da se opekao negdje drugdje, pa sad puše i na MMS...  :mrgreen:
,,ne ,,mislim da konkretno misli na MMS ,,pa bi bilo u redu i da napiše konkretno što i kako je doživio te "opekline"
,,jer ovakav način je samo podmetanje  kukavičjeg jajeta  :palacdolje:
 
pa možda je i imao loše iskustvo, no ono što ja znam da većina ima dobro, pogotovo u zadnje vrijeme - kvalitet je došao s godinama, što kod nekih nije slučaj, ali mms se misli baviti ovim poslom na dugo (a i bavi se već jako dugo) - ma zapravo on je takav čovjek - čovjek motor - i samo će dobiti ako svi budu zadovoljni.  (y)
 
miro said:
pa možda je i imao loše iskustvo, no ono što ja znam da većina ima dobro, pogotovo u zadnje vrijeme - kvalitet je došao s godinama, što kod nekih nije slučaj, ali mms se misli baviti ovim poslom na dugo (a i bavi se već jako dugo) - ma zapravo on je takav čovjek - čovjek motor - i samo će dobiti ako svi budu zadovoljni.  (y)
,,ma sve ok ,,ja sam velim ,,kad več otvara temu,,da bi trebao napisati konkretno ,,što,,kad,,kako... itd.
,,kao što i svi ostali pišu o drugim dilerima,,bez obzira ,,dobro ili loše  (y)
 
Zorro said:
,,ma sve ok ,,ja sam velim ,,kad več otvara temu,,da bi trebao napisati konkretno ,,što,,kad,,kako... itd.
,,kao što i svi ostali pišu o drugim dilerima,,bez obzira ,,dobro ili loše  (y)

Ne bih se cudio da ih konkurencija pokusava ocrniti, iako je to nemoguce. Tko je otisao nezadovoljan iz MMS-a sam si je kriv  (y)
 
Ime:  mrvica
Postova:  67 (0.040 na dan)
Status: 
Datum registracije:  30. Lipanj 2002, 05:13:01
Zadnja Aktivnost:  Danas u 19:48:25

Covijek je dugo na forumu i sumnjam da zeli nekog ocrnit bezveze. Ja sam njegov post shvatio da se negdje opekao i sad pita kakav je MMS.
 
alan ford eskort said:
Covijek je dugo na forumu i sumnjam da zeli nekog ocrnit bezveze. Ja sam njegov post shvatio da se negdje opekao i sad pita kakav je MMS.

Malo je nezgodno napisao pitanje pa se moze razlicito tumaciti
 
Enigm@ said:
Malo je nezgodno napisao pitanje pa se moze razlicito tumaciti

fali mu zarez prije pa, pa zato vjerojatno zvuci kao da se opekao u MMS-u, ali izgleda da je negdje drugdje.
 
mms požega ..... sve najbolje  (y)
 
Enigm@ said:
Ne bih se cudio da ih konkurencija pokusava ocrniti, iako je to nemoguce. Tko je otisao nezadovoljan iz MMS-a sam si je kriv  (y)
ima nešto i u tome. ako tamo dođeš prodavati pamet - teško - mms je ponekad ima i viška, dakle, dovezi bajk, ljudi će ti napraviti sve što motor sljeduje, i još više, i bit ćeš zadovoljan. Ja sam bio.  (y)
 
Wrbex said:
Ja imam jednu VELIKU  primjedbu na MMS iz Pz.
Nisu ovlasteni za servisiranje Yamahae  :palacdolje: molim da se to cim prije rijesi da mogu i ja tamo na servis  (y)

Uz malo nagovaranja idu i Yamahe kod njega  :mrgreen: Ili promijeni motor  (y)
 
strasilo said:
ja sam već par puta naveo da im je kakao prevruć i da ima previše šećera.. te im to poprilično zamjeram, jer i ja kao i pokretač teme moram puhati kad dođem u MMS i Boris mi plati kakao ...  :misli:

ne offaj :jesus: :jesus: :jesus:






O MMs-u sam čuo samo sve najbolje, kad sam kupovao Z-a 2004 nije bilo više crnih za tu godinu, čovjek mi je davao drugu boju za manje novaca. ako ću kupovat apriliu 99% da će bit kod njih (y)
 
Uopće ne sumljem u Boris-ovo iskustvo i stručnost, a to dokazuje i hrpa forumaša sa svojim pohvalama a i sam Boris uključujući se u rasprave dok stigne! (y)

Ali evo jedna anegdota od prije 10-ak godina dok je još servis bio u povojima  a Aprilia je tek počela imati ovlaštene servisere po Hr.
Nakon što sam uzeo komplet Polini kit za Apriliu Europu 125 i reparirao radilicu i to sve sastavio motor mi je lupao. Nakon što sam nazvao Borisa i rekao simptome njegov je odgovor bio: "To Vama lupa u glavi"! :mrgreen:
Onda sam popizdio i dovezao mu motor na servis na kojem je ustanovljeno da lupa ali ne i šta. Tako da sam ga takvog prolupanog ubrzo i prodao. Ali sa Polini kitom od 154ccm motor je išao bolesno!
 
RSV TUONO said:
ljudi sve najbolje govore o njemu,a koliko vidim puno ljudi je izašao i  izlazi u susret (y) po iskustvima drugih da mi je bliže i ja bi išao kod njega na servis :D

sve najbolje evo ja uspio dobit Factorija  :D :D več sam negdje to napisal al evo opet
makar imam u Zg. servis iči ču u Požegu na servis a to mi je 300 km dalje (u jednom smjeru)  (y) Svima preporuka MMS Požega  (y) (y)