MMS-moto požega ???- servis Aprilia

Goran zzz said:
sve najbolje evo ja uspio dobit Factorija  :D :D več sam negdje to napisal al evo opet
makar imam u Zg. servis iči ču u Požegu na servis a to mi je 300 km dalje (u jednom smjeru)  (y) Svima preporuka MMS Požega  (y) (y)
200...  (y)
 
strasilo said:
ma sve 5

nego kad budeš išao u MMS na servis, najavi se koji sat prije da stave kakao hladiti, da ne moraš puhati kao pokretač teme..  :LOL:

ak bude takvo vrijeme mislim da bum uskoro išo na servis (da nije tog hebenog faxa več bi bil) a mislim da nebudu trebali stavljat kakao hladit več budu mene trebali s brenerom skidat s motora  :mrgreen:
 
Goran zzz said:
sve najbolje evo ja uspio dobit Factorija  :D :D več sam negdje to napisal al evo opet
makar imam u Zg. servis iči ču u Požegu na servis a to mi je 300 km dalje (u jednom smjeru)  (y) Svima preporuka MMS Požega  (y) (y)
Javi se kada prikupiš 1000 mogli bi zajedno!
 
Hrvoje said:
Javi se kada prikupiš 1000 mogli bi zajedno!

Može  (y) sad sam malo u frci sa ispitima al vjerujem da sredinom ili krajem trečeg mjeseca pičim dolje  (y) i naravno sve ovisi o vremenu  (y) čujemo se
 
I naša Aprilija se puno bolje osjeća od kad se vratila od doktora iz MMS-a!  (y)

Svaka čast, svima savjetujemo da idu tamo.
 
Hvala, hvala, hvala svima na preporukama i dobrim željama koje su najbolji motiv i poticaj za još više truda, rada i napretka...  (y)  Naravno, ne treba zaboraviti niti opravdane kritike, jer i one vode k napretku. Istina, niti ja ih ne volim, ali dobronamjernima sam zahvalan i na njima...  :wink:
 
Medo said:
Nakon što sam uzeo komplet Polini kit za Apriliu Europu 125 i reparirao radilicu i to sve sastavio motor mi je lupao. Nakon što sam nazvao Borisa i rekao simptome njegov je odgovor bio: "To Vama lupa u glavi"! :mrgreen:
Onda sam popizdio i dovezao mu motor na servis na kojem je ustanovljeno da lupa ali ne i šta. Tako da sam ga takvog prolupanog ubrzo i prodao. Ali sa Polini kitom od 154ccm motor je išao bolesno!
Ah ta dobra stara vremana... :( , I vidiš da sam bio u pravu,  :mrgreen: :D još ti odzvanja u glavi, ali sad ono što sam ti tad rekao (y), čini mi se da je to zajednički nazivnik nas ljubitelja dva kotača, lupa nam nešto u glavi... :D i nitko sa sigurnošću ne može odgonetnuti što  :misli:
 
a šta reći osim što je trgovina jedna od najopremljenijih u hr a radnici ljubazni čak i preko telefona te nadasve stručni i kuže se u motore te ih zbilja voze i vole,Boris,to je posebna kategorija ljudi sa kojima se možeš lako i brzo te nadasve korektno dogovoriti,popričati šta god. (y)

 
Posto nisam htio komentirati postove Jokea u jedoj temi pri kojoj se dotice Aprilie, ovdje cu morati.
Tamo je spomenuto da je eto Aprilia izgubila sve dobre dilere, a ja odgovorno tvrdima da joj je ostao barem jedan i to najbolji.
Ako imalo volite Aprilia motore kod MMS-a ce te naici na razumjevanje vase nastranosti. (vrijedi i za Kawasaki i za KTM)

Do sada, korektno naplaceni servisi, neki dijelovi, pa onda pomoc, pa pomoc, pa pomoc, pa pomoc, pa jos malo pomoci.

Vec mi je malo i neugodno, te se javno ispricavam.

Konkretno, sigurno neces pogresiti sa MMS-om
 
Sip said:
Posto nisam htio komentirati postove Jokea u jedoj temi pri kojoj se dotice Aprilie, ovdje cu morati.
Tamo je spomenuto da je eto Aprilia izgubila sve dobre dilere, a ja odgovorno tvrdima da joj je ostao barem jedan i to najbolji.
Ako imalo volite Aprilia motore kod MMS-a ce te naici na razumjevanje vase nastranosti. (vrijedi i za Kawasaki i za KTM)

Do sada, korektno naplaceni servisi, neki dijelovi, pa onda pomoc, pa pomoc, pa pomoc, pa pomoc, pa jos malo pomoci.

Vec mi je malo i neugodno, te se javno ispricavam.

Konkretno, sigurno neces pogresiti sa MMS-om
pa izgubila je dilere koji su bili mutikaše. da su pošteno  i korektno radili svoj posao još bi i danas bili u igri. DObar motor se uvijek može prodati, a to je slučaj s apriliom. Jedino što je mms loše napravio - ne svojom krivicom - je da nije prihvatio ducati dilerstvo i ostalo što ide uz to, a bilo mu je nuđeno.  :? Tako da idaljem oram u zg.  :mrgreen:
 
Lijepo je znati da postoji kvalitetan servis za APRILIU i u hrvatskoj!! (y)
 
Goran zzz said:
Može  (y) sad sam malo u frci sa ispitima al vjerujem da sredinom ili krajem trečeg mjeseca pičim dolje  (y) i naravno sve ovisi o vremenu  (y) čujemo se
Eh... mislim da će mi biti kasno. Ja sam na 460km, ako ovako nastavim do kraja mjeseca sam na 1000 :mrgreen:
Ali čujemo se (y)
miro said:
Imaš li hrabrosti doći u moj kraj? :LOL: :LOL: :LOL:
Samo ti dođi hrčko moj, nahranit ću te, napojit, upoznat s bajkerima, a onda ću te odvuć na kRRndiju i tamo snimiti kako voziš i piješ svetu vodu. Bit će ti lijepo i blistat ćeš od sreće!!!!!!!!!!!!!!!!! Ipak sad imaš pravi motor.  8) 8) 8)
No ako ti to bude ipak previše, onda ću te samo dočekati na Barbari - Gradišćansko brdo - to ti je isto kao stvoreno za tvoj bajk, zapravo, gradiška - pž je kao stvoreno za motore.  (y) (Bandita nemoj vodit - ima prevelik kapacitet) :wink:
Bio jednom na toj koti za vrijeme mojih 6 mjeseci u VP3119 Požega i hvala na ponudi, ali nemam želju gledati u kRRndiju bez prijeke potrebe. A vodu kao takvu ne pijem, kamoli svetu i to sa dotične gore :jesus:
(y)
mms said:
Hvala, hvala, hvala svima na preporukama i dobrim željama koje su najbolji motiv i poticaj za još više truda, rada i napretka...  (y)  Naravno, ne treba zaboraviti niti opravdane kritike, jer i one vode k napretku. Istina, niti ja ih ne volim, ali dobronamjernima sam zahvalan i na njima...  :wink:
A sad na račun pohvala hoćemo popust :LOL:
:mrgreen:
 
Ajmo rec da ljudi koje ja znam, iz cijele Slavonije, a voze motore iz zastupnista MMS-a teraju motore tamo na servis! iako imaju servis i u blizim gradovima!!!

Sve 5! (y)
 
Ne znam da li je sada kasno da nešto napišem o MMS-u, ali svaka riječ hvale ima svoje mjesto. Naime, o dotičnom trgovini/servisu, g. Borisu i njegovim zaposlenicima sve najbolje! Svoj prvi motor kupio sam kod njih i jedno 10-tak puta prije kupovine sam zvao i raspitivao se za dotični motocikl (riječ je o kawi Z750). Svaki puta kada bih nazvao gospon Boris je imao vremena za moja pitanja i sve moje nebuloze koje sam postavljao tokom razgovora. Nikada prije nisam upoznao g. Borisa i upravo zbog njegovog odnosa prema meni odlučio sam motor kupiti kod njega, iako sam imao u puno bliže opcija, ali niti jednu tako uljudnu i ljubaznu! A kod kupovine sam išao iz ZG do Požege busom i jedan od njegovih zaposlenika me dočeo na kolodvoru, pokupio sa svojim autom i dovezao drito pred trgovinu. Gotovo sve radnje sam obavio preko telefona (kreda, papiri...) i sve je štimalo. Kada sam došao u trgovinu, g. Boris me proveo kroz servis (koji je bio na drugoj lokaciji, ne znam jel to danas isto), proveo me kroz trgovinu i još odgovorio na pokoje moje nebulozno pitanje. Moja ocjena za MMS +5! (y).
Šteta što i drugi prodavači ne slijede taj primjer, ali upravo se iz malih sitnica vidi tko je kakav trgovac!
 
Kako se u skoro vrijeme mislim počastiti ER6icom, mislim da ću to obavit u MMSu. Do sad sam razmišljao o KMSu iz KA ali nemam iskustva ni s jednim ni s drugim dobavljačem tako da je ovaj topic izvrstan marketing za Požežane.  :D Inače sam iz Siska tako da se ne mogu pohvalit s rečenicom da mi je jedan diler bliži, a drugi dalji jer su mi svi jednako daleko...nekako sam na sredini.  :LOL: Al, eto, kad malo zatopli, odoh ja u Požegu... Kupio bi ja i ranije al bi mi bilo muka ga gledat u garaži do proljeća.
 
miro said:
što će ti popust - pa čovjek je jeftin da jeftiniji ne može biti!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8)

Citirati cu cika Borisa "Moze, moze" (y) Popusti me uvijek vesele :oops: