MMS-moto požega ???- servis Aprilia

Lijepi pozdrav svima. Prvo da se ispircam sto nisam odgovorio vec par dana na svoj postavljeni post jer nisam bio u mogucnosti. Ovdje nije rijec ni o kakvoj konkurenciji, vec samo o dobronamjernom pitanju u svezi glede doticnog dilera. Koliko sam mogao ovdje pricitati o ljudima, sve izgleda 5 i meni je drago to cuti. Sto se tice puhanja i opkelina, one nisu neutemeljene. Ja zivim daleko od PŽ, u RI i imao sam gadnih problema prilikom kupovine prvog motora. Ukratko, ne zelim ga imanovati, jer nezasluzuje da se o njemu prica, pokrao je mnoge iz RI i cijelel Hrvatske. Ipak kako svak tiranija ima svoj kraj, tako je imala i njegova kada je to odlucio uciniti meni. Mislis da mnogi mogu pretpostaviti o kome je rijecu u Rijeci. Ovdje ga ne zelim imenovati, jer vise kao diler ne postoji, kako bi rekao STOLE IZ KROSEVCA: " "On je svoje odvrmorio". Ja razmisljam o kupovini novog motora, Versys-a, vidio sam akciju u MMS motu i odlucio se malo propitati kod raje. Nikada ovdje na forumu nebi iznosio paljevine, previse volim ovo sve.... Lijepi pozdrav iz Rijeke
 
Mrvica a mi več mislili da imaš nekaj protiv MMS-a  :mrgreen:
Ma gosp. Boris je zakon ja ga ne poznam tak dobro osim kad sam po motor došo do njega
i nakon sat vremena razgovora o motoru dobio sam sliku čovjeka koji voli motore i uživa u njima
i kaj je najbitnije razumije se u motore  (y) Moja preporuka ti je MMS  (y)

Vjerojatno bude strašilo jedini koji ima neku primjedbu na MMS (prevruči kakao :mrgreen:) no
to je sve stvar ukusa neko voli vruči da malo puše a netko voli mlačni  :mrgreen:
 
Goran zzz said:
Mrvica a mi več mislili da imaš nekaj protiv MMS-a  :mrgreen:
Ma gosp. Boris je zakon ja ga ne poznam tak dobro osim kad sam po motor došo do njega
i nakon sat vremena razgovora o motoru dobio sam sliku čovjeka koji voli motore i uživa u njima
i kaj je najbitnije razumije se u motore  (y) Moja preporuka ti je MMS  (y)

Vjerojatno bude strašilo jedini koji ima neku primjedbu na MMS (prevruči kakao :mrgreen:) no
to je sve stvar ukusa neko voli vruči da malo puše a netko voli mlačni  :mrgreen:
ima tu još primjedbi...  :mrgreen:

nakon što mi je dao popust, nij mi platio pivo, a zamisli, dao mi je popust i bez da sam tražio..  :palacdolje:
:LOL:
 
Street Illegal said:
Ne znam da li je sada kasno da nešto napišem o MMS-u, ali svaka riječ hvale ima svoje mjesto. Naime, o dotičnom trgovini/servisu, g. Borisu i njegovim zaposlenicima sve najbolje! Svoj prvi motor kupio sam kod njih i jedno 10-tak puta prije kupovine sam zvao i raspitivao se za dotični motocikl (riječ je o kawi Z750). Svaki puta kada bih nazvao gospon Boris je imao vremena za moja pitanja i sve moje nebuloze koje sam postavljao tokom razgovora. Nikada prije nisam upoznao g. Borisa i upravo zbog njegovog odnosa prema meni odlučio sam motor kupiti kod njega, iako sam imao u puno bliže opcija, ali niti jednu tako uljudnu i ljubaznu! A kod kupovine sam išao iz ZG do Požege busom i jedan od njegovih zaposlenika me dočeo na kolodvoru, pokupio sa svojim autom i dovezao drito pred trgovinu. Gotovo sve radnje sam obavio preko telefona (kreda, papiri...) i sve je štimalo. Kada sam došao u trgovinu, g. Boris me proveo kroz servis (koji je bio na drugoj lokaciji, ne znam jel to danas isto), proveo me kroz trgovinu i još odgovorio na pokoje moje nebulozno pitanje. Moja ocjena za MMS +5! (y).
Šteta što i drugi prodavači ne slijede taj primjer, ali upravo se iz malih sitnica vidi tko je kakav trgovac!

Nisam kupua motor kod Borisa ali sam osobno prije 7-8 godina upoznao Borisa Č. vlasnika MMS-a. Tada je servis bio u "povojima". Bio sam u gostima kod gospodina Borisa Č. i pričali smo dugo dugo o motociklima, moto sportu, servisiranju, ... tako da iz osobnog iskustva imam samo riječi pohvale za Borisa.  (y) (y)
 
Ja bih pohvalio i bolju polovicu jer je i ona jednim velikim dijelom zaslužna za sve to a i ostala ekipa koja radi u mms-u.Ja znam G.Borisa od samih početaka kada je otvorio radionu znači nekih 15.g. i čovjek zaista voli to što radi.
(y)
 
Enigm@ said:
Uz malo nagovaranja idu i Yamahe kod njega  :mrgreen: Ili promijeni motor  (y)
   

ma to je čudo od ekipe, svi u mms-u i izvan njega,sta da vam kažem nego kad aprilia izbaci v-4 ravno kod borisa po motor i logistiku za nastavak sezone grobnik(nadam se 2008-e). jako dobro razumiju i shvačaju svoj posao! pozdrav!
 
Ne znam jel baš dobro mjesto za ovo pitanje ali probat ću.  :misli: Naime, htio bih uzet ER6f crne boje ali crvene rame. Mislim da sam negdje vidio da modeli za 2007 godinu idu samo u crno/crno i Srebrno/crveno varijanti boja/rama. Jel zna netko više o tome? Mms?
 
Bekspejs said:
Ne znam jel baš dobro mjesto za ovo pitanje ali probat ću.  :misli: Naime, htio bih uzet ER6f crne boje ....
jao nemoj da te cuju da ces uzeti!! zvace policiju  :jesus: Kupi!

ne znam gdje sam to procitao ali bilo je prije par dana, i pisalo je da ce nastavit izlazit u kombinacijama u kojim je dosad izlazio! (y)
e sad to ti MMS jedino moze potvrdit
 
sonny_ said:
jao nemoj da te cuju da ces uzeti!! zvace policiju  :jesus: Kupi!

ne znam gdje sam to procitao ali bilo je prije par dana, i pisalo je da ce nastavit izlazit u kombinacijama u kojim je dosad izlazio! (y)
e sad to ti MMS jedino moze potvrdit

..ah dobro onda cu kupit kad vec nemrem samo uzest... :LOL:
 
Nešto se čudno nadešavalo na forumu ? Nestao mi zadnji post koji sam stavio na ovu temu a čini mi se i neke PP. Pa ču pokušati ponovo .
Uglavnom !
Navratio sam u subotu do MMSa .Novi lokal je lijep a i dečki su ljubazni i uslužni kao i obično. Znaju mi ćak i ime iako me vide dvaput godišnje .Pohvalno!
Istina da me nisu nudili sa prevručim kakaom ( valjda ga je Strasilo svog popio ) ali zato me je čekao moj novi gel sic za KTMa .Dobio sam ćak i mali popust i privjesak za ključeve .
Žao mi je jedino što nije bilo Borisa da odemo na kavu u "R1" jer je mene konobarica kao nepoznatog gosta ladno zavaljala za 10kn. Ma neka joj bude za frizuru rekla bi gospoda .
Poslje sam bio na ručku u nekom restoranu u centru i bilo je odlično.Nakon ručka navratio sam do motocross staze da vidim ima li koga kad ono 3-4 timska kombija i 10ak krosera. Pogledao sam malo trening pa nazad za Osijek. Sve u svemu proveo sam ugodno prijepodne u Požegi.

Pozdrav Požežanima do nadam se skorog viđenja !
 
Zanima me je li ima igdje MMS servisi ili prodajne mreže po dalmaciji?
 
lazar said:
     

ma to je čudo od ekipe, svi u mms-u i izvan njega,sta da vam kažem nego kad aprilia izbaci v-4 ravno kod borisa po motor i logistiku za nastavak sezone grobnik(nadam se 2008-e). jako dobro razumiju i shvačaju svoj posao! pozdrav!
[/
quote]
Nisam kod čovjeka nikad kupio ništa, a zvao me na probnu vožnju KTM-a, pravi. (y)
Lazaru pozdrav
 
Evo da i ja napišem svoje iskustvo (ok burazovo, al to je to :mrgreen: )
Dečki su kopali po motoru doslovno cijeli dan, napravili sve pa čak i ono kaj sam reko da ne rade :mrgreen: promjena ulja i filtera, promjena kočione tekućine, odzračivanje zadnje kočnice, promjena ulja u vilici, poštelavanje ovjesa, kontrola ventila, dotezanje svega i svačega, novi filter zraka, podešavanje smjese, ma sveeee...a cijena...ne znam jel to bilo na ljepe oči mog buraza ali za ono kaj su radili, stvarno cijeli dan,po meni je maloooooooo (y) eto sad i ja mogu iz gotovo prve ruke nešto reći. Genijalci koji su stavljali gume kod bivšeg vlasnika prednju felgu okrenuli naopako :x ja nisam skužio, al dečki bome jesu (y)
@ Boris: brat mi se upravo zaljubio u SXVa :D
 
Da se pridružim pohvalama. Dakle, u utorak je izvršena kupovina odnosno preuzimanje novog KLE-a u MMS-u kod gospodina Borisa. Moj kum je kupio KLE-a, a ja sam bio pratnja. Toliko ljubaznosti i pažnje oko kupca je za naše prilike gotovo neprimjereno, da čovjek ne povjeruje.

Nakon obilaska salona i rješavanja papirologije, Boris je napravio cijeli seminar oko KLE-a, počevši od kontakt ključa preko svih prekidača, ventila , sjedala itd. Kod takvog pristupa, imali smo dojam da kupujemo motor od barem 100.000 kn. Svaka čast! Nije mu bilo žao utrošiti vrijeme na objašnjavanje ili odgovaranje svakog glupog pitanja.

Nakon toga nas je odveo u servis da vidimo i taj dio priče. Sve u svemu, izuzetno ugodan događaj, kupac vidi da je prodavaču stalo do njega i odmah se stječe veliko povjerenje i nema dileme gdje će se ići na servis.

Sve pet!!!
 
Kak' je već rečeno, za riječi pohvale nije nikad kasno pa evo i mene da za MMS dam  (y) (y)
Sad samo čekam da se temperature još malo dignu i evo mene do Požege, trebat' će Falcu malo servizzio  :wink:
 
ali da ne ispadne da se ja samo zadžebavam... danas sam pravio društvo jednoj (nadam se) zadovoljnoj mušteriji MMS-a ....  :mrgreen: ... nova mušterija iz OS ...  :wink:

vatrogasac.jpg