MMS-moto požega ???- servis Aprilia

Zorro said:
DA,,al možda bi trebali ipak sagledati uzroke posljedica ,,neee :misli:
Al nemoj im zamjerit,znam pouzdano da su neki od njih došli na trg drito iz svatova  :mrgreen:
(y) :piva:

kao što rekoh, ja im ne zamjeram, ali nije bilo lijepo čuti da netko govori jesi išo u školu, jel znaš čitat...

ja tim ne dobivam niti gubim išta, a s druge strane se mogu postaviti u poziciju kupca (koji je čist slučajno došao taj tren tamo jer stvarno želio nešto pitati) i reći boli me ku.ac što je on išo u svatove, trebo je o tome ranije mislit

nisam nikoga želio uvrijediti niti kritizirati, nego sam samo mislio da će to biti dobar savjet

ako sam nekog uvrijedio može mi platit pivo, ako će mu tako biti lakše  :wink:
 
Dakle citao sam teme u svezi aprilia servisa , i gledam na podrucju Slavonije da su prije bili najbolji .

Uglavnom nevidim dugo da se pisalo o njima a i na njihovom webu stoji datum zadnje izmjene 09.02.2008.

Jel oni jos postoje/rade, ima netko njihov na forumu i kakva su sada iskustva ?

Ako nerade koji servis aprilia preporucate u Slavoniji ?  (y)
 
Aureus said:
Dakle citao sam teme u svezi aprilia servisa , i gledam na podrucju Slavonije da su prije bili najbolji .

Uglavnom nevidim dugo da se pisalo o njima a i na njihovom webu stoji datum zadnje izmjene 09.02.2008.

Jel oni jos postoje/rade, ima netko njihov na forumu i kakva su sada iskustva ?

Ako nerade koji servis aprilia preporucate u Slavoniji ?  (y)
pa MMS ti je i clan foruma pa mu posalji upit.

a i imas telefon na njegovoj stranici  :wink:
 
mms, odnosno Boris Č. odnedavno nije član foruma.
Koliko sam shvatio izašao je iz posla s motorima, servisom i sličnim....

M.
 
tako nekako ... mms više ne radi... i kao takvog ga i nema...

ali Boris je i dalje živ i zdrav ...  :mrgreen:
 
makazica said:
mms, odnosno Boris Č. odnedavno nije član foruma.
Koliko sam shvatio izašao je iz posla s motorima, servisom i sličnim....

M.

Sada skonta da nije više član foruma? :misli:  :shock:
 
strasilo said:
tako nekako ... mms više ne radi... i kao takvog ga i nema...

ali Boris je i dalje živ i zdrav ...  :mrgreen:
jedino bitno  (y)
 
strasilo said:
tako nekako ... mms više ne radi... i kao takvog ga i nema...

ali Boris je i dalje živ i zdrav ...  :mrgreen:
Ala sranja! A ja mislija na prolječe iz Splita u Požegu samo radi servisa. Toliko je nahvaljen ka čovik i serviser da san bija spreman poč do MMS-a da mi pogleda motor od glave do pete prije puta. Fuck!  :mortal:
 
Moj savjet vam je da ga nazovete i dogovorite s njim. Nije vam firma servisirala motore nego čovjek, a on će i dalje nešto radit. Vjerujam da se i garancija da sredit.
 
Ja sam kupio svoj motor kod Čmelara, mogu samo napomenuti pozitivna iskustva sa tim čovjekom. Šteta što više ne radi sa motorima kako ste napisali. Kaj mu bi? Kriza?
 
Direktor said:
Ja sam kupio svoj motor kod Čmelara, mogu samo napomenuti pozitivna iskustva sa tim čovjekom. Šteta što više ne radi sa motorima kako ste napisali. Kaj mu bi? Kriza?
mate said:
Moj savjet vam je da ga nazovete i dogovorite s njim. Nije vam firma servisirala motore nego čovjek, a on će i dalje nešto radit. Vjerujam da se i garancija da sredit.
mate ti je lijepo napisal, nazovi ga ...  :wink:


:wink:
 
Pa kako da sad onda kupim SuperDuke, gdje cu ga servisirat? :)
 
Boris ima isti broj mobitela kao i do sad .... za sve dogovore se najbolje obratiti direktno njemu ... a ja sam siguran da će svakome izaću u susret koliko god bude mogao ... ;)  (y)

Inače, Boris je OK .... smješka se i normalno komunicira s okolinom, djeluje malo iscrpljeno, ali relativno normalno (koliko se to za njega može reći  :mrgreen: )
 
strasilo said:
Boris ima isti broj mobitela kao i do sad .... za sve dogovore se najbolje obratiti direktno njemu ... a ja sam siguran da će svakome izaću u susret koliko god bude mogao ... ;)  (y)

Inače, Boris je OK .... smješka se i normalno komunicira s okolinom, djeluje malo iscrpljeno, ali relativno normalno (koliko se to za njega može reći  :mrgreen: )

Kae ovo tebi normalan izgled  :shock:

:lolcry: