MMS-moto požega ???- servis Aprilia

strasilo said:
evo i u MMS-a nekoliko noviteta u prodaji ...

prvo bijeli zekan .....  (y)
Metro MMs :LOL: :LOL:,zamisli borisa na bijelom zecu kako parkira pred R1 :LOL: :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
a zatim i jedan zeleni 200-konjaš  :mrgreen:
E ovo je lijepo,mene je iskreno strah tog motora,a i onog koji se vidi u odsjaju na sl.no.1 :mrgreen:
 
matej said:
E ovo je lijepo,mene je iskreno strah tog motora,a i onog koji se vidi u odsjaju na sl.no.1 :mrgreen:
pa na tog u odsjaju sam i mislio .... :lolcry:
 
evo jedna zahvala MMS-u ....

krenem danas na registraciju i vrate me jer nemam retrovizor na motoru .... ( pošteno ) ...

ali sam bio kratak sa vremenom, pa mi je retrovizor trebao na brzinu..... uzmem mob i okrenem broj i uskoči mi MMS

na brzinu montiramo retrovizor da prođem tehnički ...  (y) .... i naravno da sam ga poslije skunuo i vratio...

sve to me koštalo kavu sa mlijekom ...  (y)
 
Ejjj MMS-ovci,jeli došao moj Akrap????

de nemogu se više ovako voziti,motor mi zvuči kao termofor :mrgreen:
 
citat:
sve to me koštalo kavu sa mlijekom ...  (y)



Ne pije li čika Boris kavu sa šlagom, ili je to bila ona iz baltazara?

Eto ja juče bio po motor, malo okasnio (mislio da rade do 19) :mrgreen: i izvuko se od plačanja veće količine kava, samo Boris išao, ostali žurili.
 
ali Kiki pije sa mlijekom ... ;)


ali šuti, Boris ne smije ni znati.... opet sam svojom nogom stupio u zbranjenu zonu..... pa me teta Sanja samo mrko pogledala, ali i to mi je bilo dovoljno da se poizno povučem u dvorište ...  :mrgreen:
 
E vidi ovu ekipu :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:,Čmeki je nagovorio Borka da se ostavi ninje i kupi keeway 250custom,a Borko je oduševljen,Dule ne vjeruje svojim očima i zove Borkovu curu da joj saopči što se dogodilo.
 
Evo svećano objavljujem da je naš pridsidnik Independenta (Iko) danas preuzeo svog VN-900  (y)
A jučer također isti(samo plavog)od  Fude (Basist Vrana) sin Dorijan koji navodno također dolazi u naš klub
Sretno im ,a Čmekiju što manje posla na njihovim pilama  (y)
:piva:
 
Svaka pohvala MMS-u i prodavacima na brzoj isporuki i brzom rjesavanju svih papira potrebnih za registraciju nove kawe z750.  (y)

Svaka cast  (y)
 
požega, trg, nekakav sajam auta... uglavnom MMS je imao isto izložene motore, sve super, malo šetamo okolo, gledamo i kolega sjedne na nekakv quad jer kaže zanima ga kak je vozit se na tome, nakon čega jedan djelatnik s nekoliko metara mu vikne jel išo u školu, jel zna čitat i tako dalje... da bi se na kraju uspostavio da nepiše na quadu da se ne smije sjedat

sve pet, ako se nesmije sjedat, zamoli se ljepo čovjeka da siđe jer se izlošeni motori nesmiju dirat bla bla bal, čovjek se ispriča i svi zadovoljni

uglanom, tjeo sam samo dati primjeri kako se ne bi trebalo ponašati prema kupcima
 
Tomy B. said:
neću ulazit u to jel bilo u redu sjesti na taj quad ili nije. auti u koje se nije smijelo ući su bili zaključani, a ostali nisu, malo smo gledali motore, na većini je bio natpis da se ne sjeda, na quadu nije, kolegu je zanimao položaj i sjeo je,ali nije to ni toliko bitno, samo sam htio reći da se situacija mogla rješiti na puno ljepši način
DA,,al možda bi trebali ipak sagledati uzroke posljedica ,,neee :misli:
Al nemoj im zamjerit,znam pouzdano da su neki od njih došli na trg drito iz svatova  :mrgreen:
(y) :piva: