moja zvečka (bolodr)

a nist, bum onda jos malo pricekala da vratis alat  :mrgreen:
 
Štovani štovatelji moje teme, praitoci, podrživači te jalnuški diletanti i ostali zapadni agenti ja se i dalje vozim  :mrgreen:

nisam dugo update radio ali vozim se
nije baš da sve štima al jeb ga, to je stari motor i ja se vozim na njemu  :mrgreen:
 
berislavv said:
Štovani štovatelji moje teme, praitoci, podrživači te jalnuški diletanti i ostali zapadni agenti ja se i dalje vozim  :mrgreen:

nisam dugo update radio ali vozim se
nije baš da sve štima al jeb ga, to je stari motor i ja se vozim na njemu  :mrgreen:
ti mu i jesi najveća mana...  :jesus: :LOL:
 
Bero, sam da pozdravim!

Mislim da bi u moru humanitarnih akcija trebali pokrenut i jednu za Beru.
Npr: Dobrovoljni prilozi za priručnik u originalnom stanju za Boldora :mrgreen:

aj, valda se vidimo na pivkanu!
 
Tema mi je neaktivna 120 dana

cccc

al eto, odradio prvi djir ove zime, da ne mislite kako je sve išlo glatko trebalo je napunit akumulator i malo verglat

ali vipe nidje ulje ne curi!
nakon tko zna koliko dugo uspio sam sve zadihtat i kad sam došao s vožnje ispod motora nema fleke nikakve  :mrgreen:
 
bez veze.... ako ne curi, kao da ga i nema...  :?

jesi provjerio nivo za svaki slučaj .... možda ga stvarno nema...  :jesus: :LOL:
 
strasilo said:
bez veze.... ako ne curi, kao da ga i nema...  :?

jesi provjerio nivo za svaki slučaj .... možda ga stvarno nema...  :jesus: :LOL:


ima ga ima  :mrgreen:

 
strasilo said:
bez veze.... ako ne curi, kao da ga i nema...  :?

jesi provjerio nivo za svaki slučaj .... možda ga stvarno nema...  :jesus: :LOL:
Nije, nego zima pa je gusto! :LOL:
 
Proljeće a u meni nemir

Dakle uhvatio se ja generalke fergazera.
Rastavio ga cijelog, proveo frgić noć u nitru i stavio na njega polirane poklopce i čašice.
Na slikama početno, srednje i završno stanje  :mrgreen:
 
A kako je došlo vrijeme i za proljetni servis, morao sam i karter mijenjat jer na starom nije držao šaraf za ispuštanje ulja.
Mislim majstor prije mene je popravljao navoj ali je to sve popustilo i ta spirala je ušla u karter
Karter je bio pun komada žice  :palacdolje:
No sve u svemu prije ulaza u pumpu je metalno sito koje je svet zaustavilo.
Usput sam i namontirao deklove što je ispolirao Blic pa eto par slika
 
Imam još nekih ideja za poliranje kod Blica...al o tome uz pivicu. :mrgreen:
 
Kao sto vec rekoh ranije, ovaj sic, tocnije to kako je "stepan" me jednostavno bodeee u oci! Da je "zvecka" moja, skinuo bih s neta izgled Giulliari-a ili bar originalnog sica i dao ovaj tako pretapecirati. Takodjer istu primjedbu imam i na naljepnice na bocnim plastikama. Izgled originalnih je super, a nije ga tesko naci na netu i dati napraviti takve. Onu "sahovnicu" s prednjeg blatobrana bih takodjer skinuo. Sto se ostaloga, kao i ulozenog truda i ljubavi tice: (y)!
NHF, to je samo moje skromno misljenje... :wink:
 
Gato said:
Kao sto vec rekoh ranije, ovaj sic, tocnije to kako je "stepan" me jednostavno bodeee u oci! Da je "zvecka" moja, skinuo bih s neta izgled Giulliari-a ili bar originalnog sica i dao ovaj tako pretapecirati. Takodjer istu primjedbu imam i na naljepnice na bocnim plastikama. Izgled originalnih je super, a nije ga tesko naci na netu i dati napraviti takve. Onu "sahovnicu" s prednjeg blatobrana bih takodjer skinuo. Sto se ostaloga, kao i ulozenog truda i ljubavi tice: (y)!
NHF, to je samo moje skromno misljenje... :wink:

slažem se s time, ali za sada nećemo dirati boje na plastikama a novi sic je u dolasku
idemo se vozit malo  :mrgreen:
 
berislavv said:
slažem se s time, ali za sada nećemo dirati boje na plastikama a novi sic je u dolasku
idemo se vozit malo  :mrgreen:
Nisam rekao da boja plastika nevalja nego naljepnice, a napraviti nove (kao originalne) nije tesko ni skupo, a super izgledaju!
Sto se novog sica tice, mislim da ti je to odlican potez i da ces time jako popraviti izgled, (jos kad bi bio Giulliari)... (y)
Na kraju, upravo tako kako si rekao - idemo se vozit, to je ipak najvaznije! :wink:
 
Gato said:
Nisam rekao da boja plastika nevalja nego naljepnice, a napraviti nove (kao originalne) nije tesko ni skupo, a super izgledaju!
Sto se novog sica tice, mislim da ti je to odlican potez i da ces time jako popraviti izgled, (jos kad bi bio Giulliari)... (y)
Na kraju, upravo tako kako si rekao - idemo se vozit, to je ipak najvaznije! :wink:

ma znam za te naljepnice
i meni su bezveze, iako ona šahovnica na prednjem blatobranu i na repu daje baš jedan retro look  8)
no za sada se još uvijek više bavim mehanikom i estetikom motora, lakiranje i naljepnice će vjerojatno doći na red na jesen
jer kad stavljam nove naljepnice treba i prelakirati

iako ne znam što nedostaje ovom sicu
ta štepana koža isto izgleda vrlo autentično za to razdoblje kad je motor radjen
 
Pa gdje si Bero,jel se kaj voziš,jesi sredio kuplung korpu? ja sam svoju sredio,nije mi dalo mira :)
 
KresoN said:
Pa gdje si Bero,jel se kaj voziš,jesi sredio kuplung korpu? ja sam svoju sredio,nije mi dalo mira :)

stavio drugu, ova ronda još gore

kako si sredio kuplung korpu?