moja zvečka (bolodr)

berislavv said:
eto
da ne mislite da zabušavam
langsam aber ziher, stono kaze nas svit. :LOL:
 
UPALIO JE! :skocko:

al samo na 2 cilindra,fergazer prelijeva  :mrgreen:

never mind, jučer sam radno i svečano proslavio praznik rada, te sam se zabavljao s Hondom.
Montirao grane i auspuhe, majčicu im japansku kak to zna biti zajeban posel :twisted:
I kad je došao trenutak da se upali crkcrk prazan akumulator.
Krelac ostavio sam 2 sata uključen kontakt a akumulator i nije nešto bajan.
Dok se punio ja sam ofarbao zadnji kočioni cilindar što se i vidi po priloženim slikama.

Dakle treba ga malo očistit, ostrugat, pa sprejem nanijet farbu i na kraju boju zapeć.
A to sam izveo u pećnici, i kad to radite pazite da ženska osoba koja inače koristi tu pećnicu to ne vidi.
Srećom moja starica majka nije doma bila  :mrgreen:

 
A evo i slike auspuha  :mrgreen:

Dragi moji, ja vam odoh ovaj vikend na svadbu u Opatiju, sljedeci sam opet na svadbi, nakon toga sam u Las Vegasu tak da na neko vrijeme neće biti previše update u ovoj mojoj temi ali eto, bar sam motor liči na motor  :mrgreen:
 
nisi valjda farbao i klip ....  :misli:

i nadam se da nisi u rerni pekao i gumice ....  :mrgreen:
 
strasilo said:
nisi valjda farbao i klip ....  :misli:

i nadam se da nisi u rerni pekao i gumice ....  :mrgreen:


ajde nisam baš takav kreten :)
nisam farbao klip i nisam pekao gumice, skinuo sam sve dole s kliješta prije nego sam išta počeo  :jesus:
 
High 46 said:
druže Bero....samo da te obavijestim slijedeće :

1. fali ti lanac
2. felga ti je očajno prljava

8)

možda ima još toga ali nisam primijetio  :?


1. stavio sam lanac
2. felga je i dalje očajno prljava  8)
 
dobro da ti majka ne prati forum  :LOL:

ali svaka cast na dovitljivosti  :wink:
 
Hop

Evo ja već par dana u pauzama izmedju svadbi i posla pokušavam upucat problem zakaj mašina radi samo na 2 cilindra.
PRvo sam rastavio fergazer opet jer je prelijevao i unutra kaos.
Stajao je godinu dana a na čašicama se skupila nekakva mast, kao parafin ne znam što, dobro da nije zaštopala sve.
Ali to nije riešilo problem.

Zadnje što sam otkrio je da se jako grije špula koja ide baš na ta 2 cilindra koja ne rade.Dakle negdje mi struja vuče na masu ili medjusobno.
To je sljedeće čega se treba primiti samo opet da ulovim vremena.
Sutra svadba pa onda odoh ja za Las Vegas :D

 
Dok ti trazis crnke po Las Vegasu ja bum se potrudila da stavim slike kupovine motor  :mrgreen:
 
..probaj očistit spojeve žica na stopicama,  zna oxidirat/dopit patinu po površini i tu gubit kontakt.. provjeri još krugove od bobina, spojeve, ne one prema svječicama nego "one s druge strane" ..spojeve/kontakte "sklopa" koji upravlja bobinama :misli:
 
nasla slike  :mrgreen:


obilazenje oko radnog materijala i razrada plana i programa paljenja  :LOL: :LOL:
 
3 kruga oko motora jedan oko auta, jedno pivo, deci bemge, dva paljenja :mrgreen: :mrgreen:
 
obratite pozornost na ovo stručno paljenje sharafcigerom :mrgreen: :mrgreen:

sve zaliveno bemzinom a pljuga u cubama  :LOL: :LOL:
 
zabrinuti izraz lica dok hrcak trci po ketačicu i kalkulira koliko dugo ce ta piva djelovat...

i daljnje radne sharafnciger kombinacije  :mrgreen:
 
malo reiki, mantra mantra  :LOL: :LOL: :LOL:


i cudo je upalilo !! :hura:
 
stize starija iskusnija pomoc i neke cudnovate sharafnciger metode provjere sta radi sta ne radi  :LOL: