Molim pomoc; treba mi jeftina a dobra kroserica

A jebate led, od kuda da znam kaj će biti dalje? Bit će, daće Bog...
 
Direktor said:
A jebate led, od kuda da znam kaj će biti dalje? Bit će, daće Bog...
A jebate poledica. Napisao si -"soft šuma i lokalne batne ceste za početak". Ako ostane tako, onda ti treba soft enduro, a ako misliš da nakon početka počinje neki novi hard-početak, onda možda hard enduro motor. Razlika je jako velika. U svemu. Najbolje da si uzmeš vremena i čitaš temu od početka. Ako ne možeš odvojiti vremena za to, onda nemaš vremena ni za motor.
 
Direktor said:
A jebate led, od kuda da znam kaj će biti dalje? Bit će, daće Bog...
(y)

dok se ne kreneš vozit , sve kaj mi pišemo ti niš ne vredi  :mrgreen:
 
Direktor said:
Dobro pitanje! A koliko treba dati? 2,3,5, 6 somova, nebitno, što pretpostavljam da se može zet već novo.
Za mene neukog, polovno, ali opet za nekaj bolje i održavanije nikad nije problem dati više.

Gdje je Vukovina?

Treba uzeti hard enduro 450, s tim možeš na soft, hard i extreem. Godine negdje oko 2009-2012, nađe se dobrih motora, pretpostavka da su relativno redovno održavani, a ako ti se zgadi opet možeš dobiti natrag najveći dio uloženog. Računaj i opremu, to ti isto izađe oko soma eura.
 
Dado33 said:
A jebate poledica. Napisao si -"soft šuma i lokalne batne ceste za početak". Ako ostane tako, onda ti treba soft enduro, a ako misliš da nakon početka počinje neki novi hard-početak, onda možda hard enduro motor. Razlika je jako velika. U svemu. Najbolje da si uzmeš vremena i čitaš temu od početka. Ako ne možeš odvojiti vremena za to, onda nemaš vremena ni za motor.

Ma imam vremena, bum proucil.
Da, vjerujem da je razlika.
 
mate said:
Treba uzeti hard enduro 450, s tim možeš na soft, hard i extreem. Godine negdje oko 2009-2012, nađe se dobrih motora, pretpostavka da su relativno redovno održavani, a ako ti se zgadi opet možeš dobiti natrag najveći dio uloženog. Računaj i opremu, to ti isto izađe oko soma eura.

Dobro Matek veli , nemreš fulat s 450 tog godišta , al računaj da te taj sex košta 5-6 somića  :mrgreen: :mrgreen:

S obzirom na naslov teme ja sam se odlučil na krosericu i vozim se s Matekom već jedno 4-5 godina , al za 2-3 somića  (y) (y)

Istina , doduše da mi je malo više hard nego njemu , al gdje ide on idem i ja  :jesus: :jesus: :LOL: :mrgreen:
 
Nije 5-6 nego oko 4 ali Matek može svog prodat za duplo više od tebe pa ti dođe skoro na isto. Velim skoro, jer ja se za to vrijeme vozim a ti šarafiš ili se patiš s kurblom. :mrgreen:
 
mate said:
Nije 5-6 nego oko 4 ali Matek može svog prodat za duplo više od tebe pa ti dođe skoro na isto. Velim skoro, jer ja se za to vrijeme vozim a ti šarafiš ili se patiš s kurblom. :mrgreen:

Super , ajd mi nađi onda 2012. za 4 pa da si odma kupim i ja jednog da ne moram kurblat više  (y) (y)
 
Direktor said:
Dobro pitanje! A koliko treba dati? 2,3,5, 6 somova, nebitno, što pretpostavljam da se može zet već novo.
Za mene neukog, polovno, ali opet za nekaj bolje i održavanije nikad nije problem dati više.

Gdje je Vukovina?
5min iza v.gorice prema sisku
 
Tko je i za koga ostavio gumu kod Mareka u birtiji  :misli:
 
jel ima neko za prodat kakvu krosericu 125/250?

treba mi isključivo za obilazak šume po putevima di idu traktori...
limit je nekih 700 eura, znači starije godište, ali da je u ok stanju, ne treba za registraciju...

ili druga varijanta- valjaju li što oni razni Orion ili sl. (vodeno hlađeni) što ih ima na njuškalu, a za istu svrhu?
 
To je vječna dilema koja ni nakon 230 stranica u ovoj temi nije razriješena.... :misli:

Novi kinez ili 20-30 godina star japanac ili europljanin? Što god uzmeš sigurno ćeš pogriješiti, ali evo moj doprinos toj dilemi:

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/aprilia-touareg-rally-125-125-cm3-oglas-11727324
 
ah, znam... zato sam mislio da ima netko nešto iz prve ruke, odnosno ok za prodat...

to je tvoj motor?
 
Nije moj, ali mi izgleda zanimljivo za tu cijenu i tvoje potrebe. Inače bi ti preporučio bilo koji Ktm Exc model ali to ti je preskupo.
Ja sam imao dvije Gilere RX 125 sa kraja 80-ih i bile su iznenađujuće izdržljive, a ova Aprilia mi se čini slična tim Gilerama i izvana izgleda pristojno pa bi mogla poslužiti.
Nađi na Njuškalu rubriku Enduro/Cross motori i sa strane odredi do koje cijene da ti izbaci oglase pa ćeš naći svašta nešto.
 
jedino možda previše plastike...
i nije nužno da treba tipa exc, meni je dovoljan čisti kros,,
 
SM Blade said:
jel ima neko za prodat kakvu krosericu 125/250?

treba mi isključivo za obilazak šume po putevima di idu traktori...
limit je nekih 700 eura, znači starije godište, ali da je u ok stanju, ne treba za registraciju...

ili druga varijanta- valjaju li što oni razni Orion ili sl. (vodeno hlađeni) što ih ima na njuškalu, a za istu svrhu?
Ja ti prodam svoj xgjao, moze se reg, ima samo 2000km, sve u redu sa motorom
 
za vožnju po traktorskim putevima je najbolji kinez

za te nofce jedino i možeš dobiti kineza