Molim pomoc; treba mi jeftina a dobra kroserica

markookram said:
ak se neznaš vozit a znaš šarafit , kinez  (y) :mrgreen:

a ako znam vozit i šarafit - ...ktm?  :mrgreen:

znam ponešto i jednog i drugog... ali niti jednim se nemam vremena ozbiljno bavit...kako se po šumi masovno mažnjavaju drva, a nemam vremena svako malo gubit tri sata za obilazak i provjeru, isključiva namjera je sjedni-pogledaj-vrati...

ne garantiram da kasnije neće prerast u ljubav  :0648:, ali onda će bit vrijeme za ozbiljnije igračke... :mrgreen:
 
SM Blade said:
a ako znam vozit i šarafit - ...ktm?  :mrgreen:

znam ponešto i jednog i drugog... ali niti jednim se nemam vremena ozbiljno bavit...kako se po šumi masovno mažnjavaju drva, a nemam vremena svako malo gubit tri sata za obilazak i provjeru, isključiva namjera je sjedni-pogledaj-vrati...

ne garantiram da kasnije neće prerast u ljubav  :0648:, ali onda će bit vrijeme za ozbiljnije igračke... :mrgreen:

Bilo kaj da kupiš bit će ti dobro za tu namjenu obilaska punktova  (y)

Samo za te nofce neznam koliko se budeš vozio a koliko gurao  :mrgreen: :mrgreen:

Znači ne mislim tu na kvalitetu vožnje , tipa ono ne treba mi prava pila jer budem samo malo drfljal po šumi  :misli: :mrgreen:

Mislim na pouzdanost jer s nekim krampom ili kinezom velike su šanse da te negdje ostavi prilikom obilazaka  :jesus: :jesus: :0648:
 
Monster said:
Bilo kaj da kupiš bit će ti dobro za tu namjenu obilaska punktova  (y)

Samo za te nofce neznam koliko se budeš vozio a koliko gurao  :mrgreen: :mrgreen:

Znači ne mislim tu na kvalitetu vožnje , tipa ono ne treba mi prava pila jer budem samo malo drfljal po šumi  :misli: :mrgreen:

Mislim na pouzdanost jer s nekim krampom ili kinezom velike su šanse da te negdje ostavi prilikom obilazaka  :jesus: :jesus: :0648:

sve što si rekao znam.... zato sam probao tu da li netko ima neki svoj kramp za prodat koji je koliko-toliko u dobrom stanju...volio bi ja da imam 2000 eura pa kupit nekog dvotaktnog japanca, ali nažalost nemam...
 
Monster said:
Bilo kaj da kupiš bit će ti dobro za tu namjenu obilaska punktova  (y)

Samo za te nofce neznam koliko se budeš vozio a koliko gurao  :mrgreen: :mrgreen:

Znači ne mislim tu na kvalitetu vožnje , tipa ono ne treba mi prava pila jer budem samo malo drfljal po šumi  :misli: :mrgreen:

Mislim na pouzdanost jer s nekim krampom ili kinezom velike su šanse da te negdje ostavi prilikom obilazaka :jesus: :jesus: :0648:

A barem kad mu stane u pol šume neće ga nitko ukrasti  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
došlo do neke preraspodjele i konsolidacije... :mrgreen:

buđet je do 1200 eurića (jipikajeeee  :mrgreen:), a ciljam na hondu (CR 125 ili slično..)....

pa ako netko zna neku pristojnu, slobodno PM!

(y)
 
Ima ti jedna CR 250, pristojna, za cca 10000 kn, ali je u Dubrovniku. Ako ti nije daleko mogu provjeriti da li se prodala i nabaviti broj.
 
EnduroLab said:

Sta bi ovo tribalo znacit? :LOL:

Ti si pobiga sa foruma i prominija nick zbog ovakvih tema,pitanja i savjeta  :LOL:
 
EnduroLab said:
Nije nego zbog likova iz bajke, ko ti. :jesus:

Onda je Sip jer sam ja ruzan za bajke  :LOL:
 
Ekipa, jel se da kupiti nekakav motor za voznju po sudranim putevima/poljima (mozda koji puta na ivancicu) za do soma eura?
Ako moze, kaj je vas prijedlog?
Ili jos bolje, ako netko ima nekaj pametnog, nek salje na PM  (y)

Krosera nisam vozio nikad, najslicnije tome je bio full razheban atx kojeg sam provozao par sto metara po makadamu, tako da nebi nesto prejako pa da se odmah skrsim  :LOL:
Skakanje i slicne ludosti ne dolaze u obzir, prvenstveno jer sam zelen, a ni neznam di bi to mogao trenirat  :mrgreen:
 
Za soma eura ne možeš kupiti išta pošteno, a kamoli stroj koji te može ostaviti u pripizdini .
BTW, ATX je po meni super vozno vozilo i uz koje pojačanje može te dobro zabaviti .
 
hondimir said:
Za soma eura ne možeš kupiti išta pošteno, a kamoli stroj koji te može ostaviti u pripizdini .
BTW, ATX je po meni super vozno vozilo i uz koje pojačanje može te dobro zabaviti .

mozes, ali ne isti dan, treba pratiti oglase.
kmx125 prije godinu dana soma EUR (član foruma)
dosadašnje ulaganje: nove gume
služinsamo vikendom povremeno, pa je prošao možda 3000 u godinu dana
uskoro ću i lanac mijenjati, ali to je potrošni materijal kao i gume

EDIT: i kmx200 1200EUR (tu je bilo malo više ulaganja, ali kriv je moj nemar)
 
Ja bi samo dodao da je za vožnju makadamima i šumskom putevima motor tipa kmx puno pametnije kupiti nego motocross motor.
 
Ima koji vlasnik Ktm-a 250 exc koji se spreman oprostiti od njega?
2-3 tisuce eura, ne sad 2017 godiste....