Molim uslugu

Kawah said:
              Pročitao sam,koji je razlog da ti se ne javlja ? On valjda zna .Za ovo kaj Stras tvrdi da kod tebe ništa nije besplatno ne znam kaj bi trebalo značiti ,Stras valjda zna ili je bolje upućen . 8) :LOL: :021:

Stras se sali, ako ja u zivotu nisam pomagao ljudima, onda nitko nije.  :D
 
ako je onaj akomulator sa kiselinom onda se valjda on puni 3-4 sada? tako je bar meni pisalo u onom upustvu,ali opet to je mali aku 12v 4ah
 
sladjan90 said:
ako je onaj akomulator sa kiselinom onda se valjda on puni 3-4 sada? tako je bar meni pisalo u onom upustvu,ali opet to je mali aku 12v 4ah

Nisi shvatio bit teme i problema, "majstor" mu je masakrirao prihvat zica za akumulator. Drugo, to je motor od 500 ccm sa elektro starterom, tako da akumulator od 4 AH koji je za modele sa kurblom, sigurno nije odgovarajuci. Za punjenje akumulatora prilikom prve ugradnje si u pravu.
 
razumio sam ja u cemu je problem,samo sam se osvrnuo na to ako se previse ne razumije u aku pa kad ga je kupio samo ga je montirao. da ne bude da nadje tu nekog da mu slozi prihvat zica na aku a aku nije napunjen kao po upustvu proizvodjaca i onda da ispadne da opet "mastor" nije dobro napravio posao
 
I dalje nisi stavio fotku da se vidi kakvi su kontakti na akumulatoru.
Možda i nisu okrenuti kao na starom akumulatoru, pa je trebalo produžiti žice napajanja zbog kojih je "majstor" sve išao rezati.
 
XceeD said:
I dalje nisi stavio fotku da se vidi kakvi su kontakti na akumulatoru.
Možda i nisu okrenuti kao na starom akumulatoru, pa je trebalo produžiti žice napajanja zbog kojih je "majstor" sve išao rezati.

Nisam stigao,ma da je počela kiša,a mobitel mi ima kameru iz 90tih.
Inače,enduro je krenuo prema meni,pa će vidjeti u čemu je problem.
 
EnduroLab said:
Reci mu da ako jos treba svrdlo za heli coil m6 moze na povratku navratit do mene...

Hvala.  (y) Kupio sam cijeli novi set Helicoila i odradio posao.  :021:
 
XceeD said:
I dalje nisi stavio fotku da se vidi kakvi su kontakti na akumulatoru.
Možda i nisu okrenuti kao na starom akumulatoru, pa je trebalo produžiti žice napajanja zbog kojih je "majstor" sve išao rezati.

"majstor" je po svemu vidjenom nepotrebno rezao klemu. Ovaj akumulator ima prihvat bocno, a ne od gore, pretpostavljam da je originalna klema imala pera sa strane, samo je trebalo ta pera odrezati, a ne cijelu klemu. Sve je odradjeno vrlo brzo. Nisam gubio vrijeme da napravim neku sliku, zica ubacena u klemu, stisnuta, plinskom lemilicom (radilo se ispred zgrade) je zalemljeno, navucen je termo buzir, i na kraju je sve spojeno na stup akumulatora.
 
Evo samo da javim da sam stigao doma,i da je kolega enduro napravio odličan posao.
Samo mi je žao što njemu nisam dao tih 350kn kojem sam dao ''mehaničaru'',a čovjek mi došao i napravio besplatno.
Stvarno još ima ljudi,rijetki su ali ih ima,a enduro je pravi primjer.
Hvala!
 
Daj slobodno ovdje kontakt od tog "mehanicara".

Mozda nekom zatreba dobra usluga  :palacdolje:
 
T-Rex said:
Evo samo da javim da sam stigao doma,i da je kolega enduro napravio odličan posao.
Samo mi je žao što njemu nisam dao tih 350kn kojem sam dao ''mehaničaru'',a čovjek mi došao i napravio besplatno.
Stvarno još ima ljudi,rijetki su ali ih ima,a enduro je pravi primjer.
Hvala!
Pa, daj mu

Poslano sa mob

 
enduro said:
"majstor" je po svemu vidjenom nepotrebno rezao klemu. Ovaj akumulator ima prihvat bocno, a ne od gore, pretpostavljam da je originalna klema imala pera sa strane, samo je trebalo ta pera odrezati, a ne cijelu klemu. Sve je odradjeno vrlo brzo. Nisam gubio vrijeme da napravim neku sliku, zica ubacena u klemu, stisnuta, plinskom lemilicom (radilo se ispred zgrade) je zalemljeno, navucen je termo buzir, i na kraju je sve spojeno na stup akumulatora.

svaka čast (y)