Molim uslugu

EnduroLab said:
I sto si vjerojatno bolje napravio nego bi on...

:mrgreen:

Vjerujem da je Stras vrhunski majstor.  (y) Pokojni OldBoy ga je veoma nahvalio kao covjeka i majstora, a u njegovu procjenu nikada nisam sumnjao.
 
DA-IM said:
:LOL: :LOL:
pa kako da nekome da ako taj ne pita  :LOL:
nije čoek kurva  :palacdolje:

Šta ima pitat?, utiraš mu u žep bar sto kuna ako si čovik. :misli: :neznam:
 
Tako se to radi


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Zog said:
Šta ima pitat?, utiraš mu u žep bar sto kuna ako si čovik. :misli: :neznam:

Htjela mu je moja mama dati (ja nažalost nisam stigao na vrijeme doma),ali je on kao gospodin odbio,ma da mi takvoj osobi nije žao dati.
 
Zog said:
Šta ima pitat?, utiraš mu u žep bar sto kuna ako si čovik. :misli: :neznam:

ako je sitnica u pitanju i ako si čovik nećeš ni uzeti  (y)
najlakše je biti đubre ka spomenuti luftiguz  :palacdolje:
 
T-Rex said:
Htjela mu je moja mama dati (ja nažalost nisam stigao na vrijeme doma),ali je on kao gospodin odbio,ma da mi takvoj osobi nije žao dati.

Onome si da 350 kn i nije ti napravija ništa, ovi ti je doša doma riješija problem i ti kažeš da ti takvoj osobi nije žao dati :misli:.
Potpuno si u pravu. (y)
 
Sve je OK, to je bila sitnica, drago mi je da sam mu mogao pomoci. Nadam se da je nesto iz ovoga naucio, prvo pitaj na forumu ako imas neki problem, netko ce ti pomoci ili te uputiti provjerenom majstoru.
 
enduro said:
Sve je OK, to je bila sitnica, drago mi je da sam mu mogao pomoci. Nadam se da je nesto iz ovoga naucio, prvo pitaj na forumu ako imas neki problem, netko ce ti pomoci ili te uputiti provjerenom majstoru.

Meni nije sitnica,i jako mi puno znači.
A što se tiče jesam li nešto naučio,o da.
Inače,ne znam s mehaničarskim radovima,ali ako imaš neki problem s PC-jem javi mi,tu sam na svom terenu,i uvijek ću ti moći pomoći,samo javi i dobiješ pomoć kroz par sati. (y)
 
T-Rex said:
Meni nije sitnica,i jako mi puno znači.
A što se tiče jesam li nešto naučio,o da.
Inače,ne znam s mehaničarskim radovima,ali ako imaš neki problem s PC-jem javi mi,tu sam na svom terenu,i uvijek ću ti moći pomoći,samo javi i dobiješ pomoć kroz par sati. (y)

Hvala na ponudi.  (y) Dobro je znati da medju nama imamo i PC strucnjaka.