Monster 900

saint

New member
Trebam malu pomoć.
Zainteresiran sam za kupovinu monstera 900 iz 1997. U knjižici mu piše sa ima 49kw a po internetu nalazim da bi trebao imati 54,4kw.
Ima li itko kakvu ideju?  :misli:
 
Make Model
Ducati Monster 900
Year
1997
Engine
Air cooled, four stroke, 90°“L” twin cylinder, SOHC desmodromic 2 valve per cylinder.
Capacity
904
Bore x Stroke
       92 x 68 mm
Compression Ratio
       9.2:1
Induction
2x 38mm Mikuni carbs
Ignition  /  Starting
Electronic inductive discharge  /  electric
Max Power
74 hp @ 7000 rpm [54kW]
Max Torque
76 Nm @ 6000 rpm
Transmission  /  Drive
6 Speed  /  chain
Front Suspension
43mm Inverted forks, fully adjustable
Rear Suspension
Öhlins progressive linkage with adjustable monoshock
Front Brakes
2x 320mm discs 4 piston calipers
Rear Brakes
Single 220mm disc  2 piston caliper
Front Tyre
120/70-17
Rear Tyre
170/60-17
Dry-Weight / Wet-Weight
183 kg / 194 kg
Fuel Capacity
16 Litres
Consumption  average
19.3 km/lit
Standing ¼ Mile  
11.8 sec
Top Speed
202.8 km/h
 
996sps ducati said:
ja bi ti postavio pitanje,dali si siguran da zelis ducati-a.

Da, dugo patim za njim i koji god drugi da uzmem uvijek će me ubosti kad prođem kraj monstera, tako da sam odlučio skinuti si tu želju sa popisa. Ako mi ne bude pasao prodam ga ali bar neću cijeli život patit za njim, ako mi bude dobar nitko sretniji od mene. A što se servisiranja tiče (i cijene istoga) sam čitao.
 
Icek said:
Mislio sam da ja monster 900 jači

I ja.

Na stranici koju je Crokick dao u linku su podatci za monster 900s 1997. A obični monsteri prije imaju u specifikacijama 65ks.
 
saint said:
I ja.

Na stranici koju je Crokick dao u linku su podatci za monster 900s 1997. A obični monsteri prije imaju u specifikacijama 65ks.
Ne znam kaj bih rekao. Prema podacima s te stranice i bolje ti je da ima manje konja :D :misli: :shock: :LOL:
"Ducati 900 Monster  65 HP
Standing ¼ Mile  11.6 sec
Top Speed 207.4 km/h

Ducati Monster 900S  74 HP
Standing ¼ Mile  11.8 sec
Top Speed 202.8 km/h"

Pozdrav
 
Čuj

Razmisli, ali ako te srce vuče kupi  (y)
To što nije jako jak, to je u biti pozitivno bar se nećeš razbiti a ovjes je na Dukcima relativno simpa i ok, vozni su to motori, imaju zvuk gušt i uživanac, jebe ti se za pare jer NEMA motora koji se isplati  (y)
 
Lekciju o tome da nema motora koji se isplati sam već naučio ali gušti su gušti tako da sutra idem po svoje čudovište!  8)
 
saint said:
Lekciju o tome da nema motora koji se isplati sam već naučio ali gušti su gušti tako da sutra idem po svoje čudovište!  8)

Tako se to radi  (y)
 
saint said:
Lekciju o tome da nema motora koji se isplati sam već naučio ali gušti su gušti tako da sutra idem po svoje čudovište!  8)

Takav stav poštujem  (y)
Pozz i vidimo se on the road
 
Napiši dojmove s prvih vožnji  :wink:

1994.
 
Dojam s prve vožnje? Osmijeh od uha do uha!  :mrgreen:

Zbilja poseban motor! Odvozio sam 80ak km i trebat će mi još neko vrijeme da se priviknem, čim pustim gas mašina koči kao luda a čim dodam gas poleti! To zna biti nezgodno u zavojima jer nisam naviknut, iako pred kraj vožnje već su stvari sjedale na svoje mjesto.

Uglavnom osjećaj sreće je nemjerljiv i da mogu parkirao bih ga u dnevnom boravku. U biti, da mogu stalno bih se vozio!  :mrgreen:

Ps. Hvala svima i vidimo se na cesti!