Monsteri Hrvatske

S proljetnog paljenja

 

Attachments

  • 20180106_125357 (2).jpg
    20180106_125357 (2).jpg
    1.6 MB · Views: 346
  • 20180106_125345 (2).jpg
    20180106_125345 (2).jpg
    1.9 MB · Views: 257
Koje preseravanje. Nijedan nije bolji od novog 821 ili 1200,. Kako nesto staro polovno, moze bit bolje oc novog motora. Da kazes, stari je ima dusu ili tako neki kurac, ok, al motor star 15 g bolji od novog. Novo je novo, osim ako tog starog nisi kupija u ducanu i mazija i pazija, pa ajde.
 
par slika od mog










snimio ga 1998, kupio dvadesetak godina poslje


vec sam napravio dosta modova, jako sam zadovoljan s njim, ali sam zabrijao na 848/1098SF i sad dilema sto. realno odlican motor, fascinira me kako je lagano za radit na njemu, i zvuk mi je harmonija teza. steta sta ne mogu imat kolekciju motora doma


 
Malo je dorađen zadnji kraj...



Čekam poklopac sica da dođe s lakiranja, pa bi trebao i drugi sic za Ducati Monster, 2002. god

Navodno ne odgovara od starijih modela na karburatore, nego isključivo od 2001+.

Hvala!

 
Gledam uzet monstera 821, e sad svi se zale na toplinu liti. I to ono sprzi ti noge, jaja,itd. Nisam monstera vozija liti. Jesam prije par godina, oko ovog vrimena, i po gradu se mogla cutit toplina, e jebiga ako liti ne mos po gradu vozit, a da se ne sprzis, rado bi prskocija monstera, iako mi je trenutno prvi motor za kupit. Ovo me odbija. Nazalost kod nas ne mos probat , Ka sta vanka mos probat sve motore. Kawa z900 rs mi je odma uz monstera, a lova je lia la. Eto ako ko ima sta rec, i koliko se smanji toplina sa presvalcenjem cijevi od spuha
 
Nakon 14000 km još uvijek mi ništa nije sprženo, pa ni jaja na oko :mrgreen:
To valjda pričaju oni koji motora nisu vozili.
Po najvećoj vrućini ljeti jedino osjetiš da vrući zrak struji s desne strane kad se ventilatori upale na 102° ali to je na svakom motoru.
Ne treba ti nikakvo zamatanje grana osim ako to hoćeš zbog izgleda.
Sve drugo  (y)
 
prejebeni mi je taj tvoj s2r... ja sam svog oglasio u njuskalo i ak bu srece i ja bi s2r100 :)
 
Ovaj gore S2R je prekrasan. Prijatelj je nedavno na svoga stavio volan i vilicu sa ST3, pravi Cafe Racer doživljaj. 8)

Koliko mi motor bolje izgleda bez tablice... :?







I dalje sam u potrazi za sicom, pa ako znate nekoga...
 
ROMANISTA said:
Gledam uzet monstera 821, e sad svi se zale na toplinu liti. I to ono sprzi ti noge, jaja,itd. Nisam monstera vozija liti. Jesam prije par godina, oko ovog vrimena, i po gradu se mogla cutit toplina, e jebiga ako liti ne mos po gradu vozit, a da se ne sprzis, rado bi prskocija monstera, iako mi je trenutno prvi motor za kupit. Ovo me odbija. Nazalost kod nas ne mos probat , Ka sta vanka mos probat sve motore. Kawa z900 rs mi je odma uz monstera, a lova je lia la. Eto ako ko ima sta rec, i koliko se smanji toplina sa presvalcenjem cijevi od spuha
Ne gledaj te kRRame! Bjež od tih motora. Novi se griju i crkavaju, stari su bezdušni i nisu ni blizu novima... mijenjaj firmu pod hitno!!! Uostalom ducatisti su ti  pozeri, glumci i vječno moraju šarafati po motorima! Bolji si od toga, zaslužuješ više!!!
(y)
 
ROMANISTA said:
Gledam uzet monstera 821, e sad svi se zale na toplinu liti. I to ono sprzi ti noge, jaja,itd. Nisam monstera vozija liti. Jesam prije par godina, oko ovog vrimena, i po gradu se mogla cutit toplina, e jebiga ako liti ne mos po gradu vozit, a da se ne sprzis, rado bi prskocija monstera, iako mi je trenutno prvi motor za kupit. Ovo me odbija. Nazalost kod nas ne mos probat , Ka sta vanka mos probat sve motore. Kawa z900 rs mi je odma uz monstera, a lova je lia la. Eto ako ko ima sta rec, i koliko se smanji toplina sa presvalcenjem cijevi od spuha

Nije za kupaće gaće.
Kawa je , kažu, dobar motor. Ali pogledaj od kakvih djelova su napravljeni.... 821 ispada duplo skuplji. Pojava...imidž..
Ja bin potrpija malo.  :mrgreen:
 
miro said:
Ne gledaj te kRRame! Bjež od tih motora. Novi se griju i crkavaju, stari su bezdušni i nisu ni blizu novima... mijenjaj firmu pod hitno!!! Uostalom ducatisti su ti  pozeri, glumci i vječno moraju šarafati po motorima! Bolji si od toga, zaslužuješ više!!!
(y)
O cemj ti?
 
Ne daju ti kupit motor[emoji30]

Poslano sa mob

 
ja imam obrnuti problem na 620 :D premalo grije.. sad kako je mrvu zahladilo, vozim se i nigdje toplinu osjetit. jos sam maknuo regler ispod sica na udaljenije mjesto  :rolleyes:
 
Bila je nedavno aktualna tema o hladnjaku ulja i temperaturi motora, evo baš smo nekidan ja i prijatelj išli s Monsterima, đir magistralom, brzina uglavnom između 100 i 140 km/h. Oba Monstera su 620, kod njega ugrađen hladnjak ulja, kod mene nije. Razlika u temperaturi cca 10-15 stupnjeva, na stajanju je meni bilo 102, kod njega 89.

Tako da i dalje tražim hladnjak ulja ako netko ima!