Monsteri Hrvatske

Zanimaju me stariji monsteri, čak i monster 600, ne smeta ni jedan disk, jel ima tko kakvu preporuku? malo gledam po oglasu cijene su svakako za pregovaranje, stanje dok ne vidiš (ne kupiš:mrgreen:) ništa nije pouzdano. Iako za M600 zna se da je bilo problema s klipnjačom/cilindrima, ne isključujem čak ni prve modele, nekako mi najljepši. Dakako, planiram peMziju, pa mi to nekako naj motor za umirovljenika.

Ja sam prodao svog prije mjesec i pol dana u perfektnom stanju.

Definitivno poseban motor koji će uvijek ostati u lijepom sjećanju, ne vjerujem da će mi ijedan motor pružiti osjećaj koji je svojevremeno Monster, s njim sam napravio skoro 40t km i u svakom sam uživao.
 
  • Like
Reactions: s2r and miro
Ja sam prodao svog prije mjesec i pol dana u perfektnom stanju.

Definitivno poseban motor koji će uvijek ostati u lijepom sjećanju, ne vjerujem da će mi ijedan motor pružiti osjećaj koji je svojevremeno Monster, s njim sam napravio skoro 40t km i u svakom sam uživao.
Imš koju fotku dotičnog gantlemana od 600ccm? možeš i na PP ako ti tu nije milo.
 
I sad sam se sjetio da u Stobreču ima jedan vrhunski 695 za prodaju ako ti to odgovara, isto tvornički lak, malo kilometara (16-17 tisuća ako se ne varam)
 
  • Like
Reactions: M900
I sad sam se sjetio da u Stobreču ima jedan vrhunski 695 za prodaju ako ti to odgovara, isto tvornički lak, malo kilometara (16-17 tisuća ako se ne varam)
Ne bi isao iznad 620 jer mi je i cijena faktor, a trazim tvorničko stanje bez da je rasarafan po nečijem - neukusu 😎
 
Poštovanje,

Već dugo stalkam forum a sada bih vas zamolio za pomoć.

U potrazi sam za Monsterom 620.

Servisna povijest je poželjna i što minimalnije prerade.

Hvala vam svima!
 
  • Like
Reactions: lili and singlica
Evo moj... 600, 1999. prednji kraj od 900ss
 

Attachments

  • 148_1.jpg
    148_1.jpg
    388.1 KB · Views: 0
  • 0209_1.jpg
    0209_1.jpg
    377.9 KB · Views: 0
  • 228_1.jpg
    228_1.jpg
    332.3 KB · Views: 0
Pozdrav!
Znate li nešto o Monsteru 750 2000. dark iz Zaboka, prodaje ga srednjovječni gospodin?
Kod njega je cca. 5 godina,uvežen iz Italije te se vrlo malo vozi. Ukupno oko 44000km.
Manje više originalni look.
Hvala!
 
  • Like
Reactions: miro
tvoj je Lily vanili prelijep!
hvala, baš je :D
sutra idu novi žmigavci, stare mi netko potrgao pred zgradom. Ali samo originalno na njemu.
uskoro ću nabaviti i originalne auspuhe i doslovno je tvorničko stanje i nikad padano :cool:
 

Attachments

  • 3C43A64C-E738-46F1-9042-DE8C5991E3E4.JPG
    3C43A64C-E738-46F1-9042-DE8C5991E3E4.JPG
    123.4 KB · Views: 0
Last edited:
  • Like
Reactions: M900 and miro
hvala, baš je :D
sutra idu novi žmigavci, stare mi netko potrgao pred zgradom. Ali samo originalno na njemu.
uskoro ću nabaviti i originalne auspuhe i doslovno je tvorničko stanje i nikad padano :cool:
Zašto original topovi? Pa i ovo su original, ako si faca.
Jel ne mogu proći tehnički?
Sad, bar kod nas, traže samo originalne auspuhe