Moralne dileme (budućeg?) vlasnika motora

Znači ne znam jel bi plakao ili vristao od smijeha. Naravno da sam pao ko kruška ali ne tamo gdje sam mislio da ću flisnut. Odradim poligon kao profesionalac sve odlično, krenemo na vožnju i flisnem u 2 minuti jer nisam stao na STOP. 🤣🤣🤣 Kaj je najgore vozio sam taj dio grada u DHLu 3 godine i nikad znak tamo vidio nisam. Sakrio se iza grma, mamicu mu. Hopa cupa 136 eura + 30tak za ispit jos jednom ali kaj je najbolje ne moram glupi slalom ponovo gonjat.
 
  • Sad
Reactions: WraGG
Aha. Već sam se mislio smijat do petka da si dobio kaznu :ROFLMAO:

To ti je zato što si radio ko dostavljač, vozite ko ludaci.
 
jebiga prijo, ne vozi se napamet... tu nije bio nikad znak...

al opet ako već padneš, bolje past vožnju, nego poligon.

pomalo drugi put i bit će to sve ok... sritno!
 
  • Like
Reactions: FlatusIgnition
Znači ne znam jel bi plakao ili vristao od smijeha. Naravno da sam pao ko kruška ali ne tamo gdje sam mislio da ću flisnut. Odradim poligon kao profesionalac sve odlično, krenemo na vožnju i flisnem u 2 minuti jer nisam stao na STOP. 🤣🤣🤣 Kaj je najgore vozio sam taj dio grada u DHLu 3 godine i nikad znak tamo vidio nisam. Sakrio se iza grma, mamicu mu. Hopa cupa 136 eura + 30tak za ispit jos jednom ali kaj je najbolje ne moram glupi slalom ponovo gonjat.
Znači ,da rezimiram ,vozio si napamet.Ako si kao dostavljač u Dehaelu vozio tom rutom, morao si vidjeti znak STOP.Ili su ga stavili jučer ,ili ne govoriš istinu.Na glavnoj cesti je mogao biti motorista,ti svejedno ni u osobnom autu ne bi stao jer kažeš da znak STOP nisi vidio.Postao bi jedan od mnogih koji se vade na priču nisam vidio.Ta spika je šuplja kao ementaler.😎