Moto camp VODICE - CROATIA

bibi

New member
Moto kamp "house of motorcycles brothers" iz Vodica objavio je nove web stranice.Web stranice su rađene s namjerom da bikeri dobiju informacije
o kampu i preko foto galerije vide sadržaj koji nudi moto kamp.Pozivam sve zainteresirane da posjete nove web stranice http://www.house-of-motorcycle-brothers.com
Ugodno surfanje!
 
Idući tjedan planiram sa svojom pilom put do Vodica,nadam se da u motokampu ima uvijek mjesta...morati ću provjeriti.
 
Tomyslav said:
Idući tjedan planiram sa svojom pilom put do Vodica,nadam se da u motokampu ima uvijek mjesta...morati ću provjeriti.

U moto kampu ima mjesta za (barem) stotinu šatora, to je zadnja stvar o kojoj se treba brinuti! Cijene smještaja nisu se mijenjale, 5 eura je po šatoru i motoru, a sobe su im po 10 eura. Idući tjedan i ja dolazim ponovno, drugi put ovoga ljeta.

Za one koji još nisu bili u tom kampu, evo kako se iz Vodica (Jadr. magistarala) dolazi do kampa:

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=101549819465412139709.00048c35019bc6b029a2f&ll=43.775618,15.774307&spn=0.045303,0.077162&t=h&z=14

 
Ja imam šator i sve je to u redu ali nije velika razlika između mjesta za šator i sobe pa ću uzeti sobu ako bude slobodnih...
 
Tomyslav said:
Ja imam šator i sve je to u redu ali nije velika razlika između mjesta za šator i sobe pa ću uzeti sobu ako bude slobodnih...

Mislim da u ponudi imaju samo 4 sobe, pa ti je najbolje nazvati Taličnog (vlasnik kampa), i rezervirati unaprijed (ako ima slobodnih...)

IMG_4267.jpg


IMG_4271.jpg


IMG_4273.jpg


IMG_4305.jpg


IMG_4315.jpg


 
Tomyslav said:
Jel imaju tuševe i to sve što ima jedan kamp?

Naravno da postoji sanitarni čvor, sa WC-ima i tuševima, plus mjesta za pranje suđa, robe i slično... @Mika, cijene smještaja su ionako bagatelne, više potrošiš kod njih na šanku, a usput daš i nešto love za smještaj. Ako će vas biti dvoje, daš mu nešto malo više, i svi sretni i zadovoljni.
 
Evo još malo fotki iz 2008.:

IMG_2029.jpg


IMG_2031.jpg


IMG_2033.jpg


IMG_2035.jpg


IMG_2040.jpg


IMG_2049.jpg


IMG_2050.jpg
 
U ponedeljak dolazi manji dio ekipe iz Roostersa (nas 4), a ostali (njih oko 25) stiže u četvrtak.  :)
 
BikerHR said:
Mika, cijene smještaja su ionako bagatelne, više potrošiš kod njih na šanku, a usput daš i nešto love za smještaj. Ako će vas biti dvoje, daš mu nešto malo više, i svi sretni i zadovoljni.

Cijene su otprilike kao i u drugim lowbudget kampovima, kojih je nazalost vrlo malo. Npr kamp Mrkva u Sukosanu ti je "sve po 10 kuna" ( sto u konacnici izadje 40 kn sa satorom , motorom, 2 osobe, tusem i friziderom te kupanjem samo preko magistrale )te iz tog razloga pitam placa li se jos nesto za osobe osim navedenog. Ne zelim se dovesti u situaciju da 5 eura preraste u 15 bez potrebe i znanja , a znalo mi se dogadjati :) . Sto se tice sanka, takodjer mi nije interesantan ( osim navecer ). Jednostavno trebamo mjesto za spavanje i odmor od dnevnih istrazivanja motorom , a u tom dijelu Jadrana ne znam za drugi takav kamp.

Nadam se da je sad jasnije zasto sam pitao za cijenu, iako i dalje stoji da je cijena definitivno fenomenalna. Za 5 banki spavanac do yaya  :LOL: :LOL:

 
evo ,moram pohvaliti kamp ,mi bili prošli tjedan  :D
stvarno je odlićno , gazda je legenda ,atmosfera i prostor su super  (y) (y)
vjerujem da se vraćam tamo ako ne prije onda drugo ljeto  8)
 
Evo mi smo se sinoć vratili sa našeg klupskog izleta, koji smo proveli četiri dana u ovom kampu……..
Sve već gore navedene pohvale mogu samo potvrditi,  mjesto na koje kad jednom dođeš  vraćaš  se opet.  Atmosfera je domaća  i opuštena, ……………a kako i ne bila uz ljudinu Taličnog.   (y)  (y)  (y)
Za preporučiti je jednako onima koji su u proputovanju i ostaju samo jednu noć , kao i onima koji žele ostati više dana/noći.

ostale slike mogu se pogledati na  http://www.roosters.hr/
 
Od kada  se otvara kamp? Ekipa iz Srbije bi trebala tu negde u okolini prenociti 26-27.04.2011. Jel u tom periodu otvoren kamp?
 
ekipa said:
Od kada  se otvara kamp? Ekipa iz Srbije bi trebala tu negde u okolini prenociti 26-27.04.2011. Jel u tom periodu otvoren kamp?


Talični je tamo...uvik :mrgreen: