Moto camp VODICE - CROATIA

ima li štogod novo il sve po starom ? planiramo nas trojica s motorima dole u nedjelju  :misli:
 
ivanSB said:
upravo zvao i rez. od ned. do sri.  :mrgreen:

kad se vratimo napišem svoje dojmove  (y)
uzeo si sobu ili mjesto za kampiranje,mjesta za sator  uvijek ima tako da to nije ni potrebno rezervirati (y)
inace bio prosle godine i prekrasno je,ekipa koja se tamo okuplja odlicna,atmosera ,domacin je super cijena odlicna (y) 
neces pozaliti :wink:
 
luka737 said:
uzeo si sobu ili mjesto za kampiranje,mjesta za sator  uvijek ima tako da to nije ni potrebno rezervirati (y)
inace bio prosle godine i prekrasno je,ekipa koja se tamo okuplja odlicna,atmosera ,domacin je super cijena odlicna (y) 
neces pozaliti :wink:

sobu na 4 dana  :mrgreen:

poklapa nam se i susret u Stankovcim, 19, 20 i 21  :bananapivo: :bananapivo:
 
dečki,po navodima kolege,bil je u vodicama na odmoru,voda hladna,nije neko odredište za kupanje,osim dobre zabave i nočnog života :wink:
 
ja tam ne vidim cijene :misli:
 
kosta said:
ja tam ne vidim cijene :misli:
Al vidiš broj mobitela pa nazoveš i  :blahblah:
 
Fusbremzer said:
dečki,po navodima kolege,bil je u vodicama na odmoru,voda hladna,nije neko odredište za kupanje,osim dobre zabave i nočnog života :wink:
za tvoju informaciju...ono veliko plavo nije voda  :shock:  ... no je more  :wink:
....misliš ako je u Vodicama hladno, da je negdje drugdje toplije  :LOL:
 
INFO
Kamp u Vodicama je prodan prije par mjeseci. Kaže gazda da rade novi kamp ali ništa prije 2016.
 
ssway said:
INFO
Kamp u Vodicama je prodan prije par mjeseci. Kaže gazda da rade novi kamp ali ništa prije 2016.
Već je skoro gotov, (i bazen). Pokaza mi je slike Skole prilikom registracije HD kupljenog u Frankfot am Maine (srebrni :LOL: :LOL:)
Cijene će biti iste. Objekat skoro pa isto izgleda kao i prošli. Nalazi se u Zatonskoj ulici, znači ne baš puno dalje od prijašnjega objekta. :smiley:
 
Danas sam zvala za kamp i rečeno je ništa do 2016, obzirom da kažeš da je skoro gotov, da li ja to imam krivu informaciju?
I u koji kamp sada? (sve što sam gledala više ne radi...)
 
ssway said:
Danas sam zvala za kamp i rečeno je ništa do 2016, obzirom da kažeš da je skoro gotov, da li ja to imam krivu informaciju?
I u koji kamp sada? (sve što sam gledala više ne radi...)
Tko ti brani pitati Bumbu (MK "OKIT")? Priko facea je jedna od mogućnosti. :smiley:
U Subotu ga (kamp) baš pripremamo za party, tj šišanje na golo, tamanjenje krpelja, konzervi piva zaostalih iz prošle borbe itd... :smiley: